Sluiten433 - 480 van 592 resultaten
1w 1d 11u
Suchanek, V., 25 exlibris, litho, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Roedel, Ricci, Rhonheimer, Rehak, Prokop, Pitnerovi)
Startbod: € 90
1w 1d 11u
Suchanek, V., 25 exlibris, litho, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Roedel, Vyscosil, V. Vlijmen, Stara, Souverein, Servus, )
Startbod: € 90
1w 1d 11u
Melan, P., exlibris voor W. Meulemans, C3C5, vrouwelijk naakt, genummerd en gesigneerd, 27 stuks (oplage), plus exlibris voor Miets Meulemans, C3C5, dame met hondje, genummerd en gesigneerd, 35 sruks (oplage)
Startbod: € 100
1w 1d 11u
Severin, M.F. 30 exlibris, (22 x C2, 8 x X2), alle gesigneerd, deels erotisch, in pas-partout
Startbod: € 240
1w 1d 11u
Zwiers, W., ca. 50 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravure (C2), merendeel gesigneerd, in pass-partout
Startbod: € 60
1w 1d 11u
Zwiers, W., ca. 55 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravure (C2), merendeel gesigneerd, in pass-partout
Startbod: € 65
1w 1d 11u
Collectie van 50 exlibris, erotiek / vrouwelijk naakt, hoogdruk / zeefdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Van Damme, Pedersen, Kuehn, Constantini, Kotrba, Ott, Weidenhaus)
Startbod: € 55
1w 1d 11u
Beier, O.H., 40 exlibris / gelegenheidsgrafiek, diepdrukken (merendeel C2), grotendeels gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Barauer, V.d. Kuylen, Collart, Laut, Opitz, Amann, V. Vuuren, Beier..
Startbod: € 140
1w 1d 11u
Feil, O., ca. 135 exlibris / kleingrafiek, X1/X3, deels ingekleurd, deels gemonogrammeerd
Startbod: € 40
1w 1d 11u
Pilz, F.J., ca. 55 exlibris en kleingrafiek, C2, grotendeels gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 60
1w 1d 11u
Mueller/Piller, A., 30 exlibris, C3, gesigneerd
Startbod: € 30
1w 1d 11u
Herfurth, E., 38 exlibris (o.a. voor Tischer, Stepanek, Schipper, Pfeiffer, Nechwatal, Labuhn, Grebe), X2/deels meerkleuren, gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 30
1w 1d 11u
Schmuell, B., exlibris voor W. Meulemans, 25 stuks (oplage), C2, genummerd en gesigneerd, 'gevleugelde naakten en faun'
Startbod: € 60
1w 1d 11u
Kotrba, E., ca. 60 exlibris, verschillende technieken, opgeplakt, deels gesigneerd, plus werklijst van Kotrba
Startbod: € 30
1w 1d 11u
Wercholantsew, M., 40 exlibris, X2, deels gesigneerd, opgeplakt (o.a. Russische eigenaars)
Startbod: € 30
1w 1d 11u
Collectie van ca. 140 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Tsjechische / Slowaakse kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk (X / S / cl), (o.a. Housa, Houra, Horanek, Holy, Mezl, Cinybulk, Michal, Benes, Knobloch, Bouda, Brancova, Augustovic)
Startbod: € 70
1w 1d 11u
Startbod: € 40
1w 1d 11u
Collectie 80 exlibris / kleingrafiek, thema: wijn', deels gesigneerd, deels opgepakt, voornamelijk hoogdruk. Gemaakt door o.a. David Bekker, Guzebjuk, Strik, Van der Wee, Pugachevsky, Lazarov, Huffert, Jakubovsky, Koulekov, Kekesi, Bouda, Van Damme. Plus: 'Wijn-exlibris', Loe Hoefnagels, hardcover, 96 pagina's, veel afbeeldingen.
Huidig bod: € 55
1w 1d 11u
Paunzen, A., ca. 35 exlibris / kleingrafiek, C2 / C3, gesigneerd (o.a. voor Weisz, Weigl, Walliesz, Munk, Muller, V.d. Kuylen, Kohn, Horwitz),in pass-partout
Startbod: € 70
1w 1d 11u
Collectie van ca. 200 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Oostenrijkse kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk (X / S / cl etc), (o.a. Schoener, Feichtinger, Hofer, Feil, Premstaller, Kislinger, Roveda, Schapiel, Haselbock, Woyti-Wimmer, Brandl)
Startbod: € 55
1w 1d 11u
Mackova, A., 65 exlibris, X1 (enkele meerkleuren), deels gesigneerd, opgeplakt. Met werklijst.
Startbod: € 70
1w 1d 11u
Blake, S.E., 6 exlibris / kleingrafiek, C3 (3 x ingekleurd), 4 x gesigneerd, 2 x met remarque. Voor Blake, Ercolini, Nelan, Smith, Hansen.
Startbod: € 60
1w 1d 11u
Gelbke, G., 10 exlibris, C3, (6 x gesigneerd, 4 x niet gesigneerd), opgeplakt (geweest). Voor o.a. Klein, Meyer, Andres, Dorschfeldt, Buchholz (doublet), Musch, Lenze
Startbod: € 120
1w 1d 11u
Ivanov, S., exlibris voor Miets en Wout Meulemans, C3C5, ca. 40 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd, 1996, 'vrouwelijk naakt'.
Startbod: € 30
1w 1d 11u
Hoerschelmann, R. von, 16 exlibris, X1, enkele in meerkleuren. Niet gesigneerd.
Startbod: € 25
1w 1d 11u
Gara, A., 16 exlibris (14 x C3, 2 x cliché), 6 x gesigneerd, 10 x niet gesigneerd. deels wat verbruind, deels opgeplakt geweest. Voor o.a. Greiner (2x), Rethy, Berend, Martos, Siklossy, Loerintz, Adler, Hirschler
Startbod: € 150
1w 1d 11u
Kalynovich K., exlibris Meulemans, C3C5, 17 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd, 'herfst'
Startbod: € 60
1w 1d 11u
Kalynovich, K., exlibris Meulemans, C3, 19 stuks (oplage),'put bij huis', genummerd en gesigneerd
Startbod: € 55
1w 1d 11u
Lazarov, P., 50 exlibris / kleingrafiek, X2 / C2 / Mokuhan, deels gesigneerd
Huidig bod: € 40
1w 1d 11u
Jong, M. de, 35 exlibris / kleingrafiek (waarvan 8 x C2 (4 x gesigneerd) en 27 x X2 / litho)
Startbod: € 30
1w 1d 11u
Koster, E. de, 37 exlibris, C3/col, gesigneerd / genummerd, veel natuur-motieven
Startbod: € 50
1w 1d 11u
Beier, O.H., 40 exlibris / gelegenheidsgrafiek, diepdrukken (merendeel C2), grotendeels gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Frost, Adler, Lenze, Amann, Brauer, Lezgus, Beier.
Startbod: € 140
1w 1d 11u
Stastny, C., 16 exlibris, C3, alle gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 60
1w 1d 11u
Slabbinck, R., 17 exlibris (16 x C3, 1 x X6), genummerd en gesigneerd
Startbod: € 60
1w 1d 11u
Bauer, H., 8 exlibris, C3, 1 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Tropp, Kaufman, Andres.
Startbod: € 100
1w 1d 11u
Bernas, M., 3 exlibris + portret Albert Schweizer + 1 x kleingrafiek (vrouwelijk naakt), C2, niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 40
1w 1d 11u
Vavra, V., 4 exlibris, C3, 3 x gesigneerd, 1 blad iets beschadigd (buiten de voorstelling). Voor Maly, Vavrova, Vavra,
Startbod: € 40
1w 1d 11u
Bertrandt, J.M., 10 exlibris, X2 (deels meerkleuren), gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 20
1w 1d 11u
Bindtner, B., 7 exlibris (1 doublet), C3, 1x gesigneerd
Startbod: € 25
1w 1d 11u
Collectie van ca. 100 Belgische exlibris en kleingrafiek, hoogdrukken / zeefdrukken, deels opgeplakt, deels gesigneerd. O.a. M. Baeyens (25 x), Gaudaen, Acket, Braspenninckx, Herckenrath, Hautekiet, Van Damme.
Startbod: € 60
1w 1d 11u
Saltenyte, N., 44 exlibris, C3C5, genummerd / gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 70
1w 1d 11u
Werner, J., 50 exlibris / kleingrafiek, C3C5/col, genummerd en gesigneerd (o.a. voor Plambeck, Pfeiffer, Solstitio d'estate, Freund, Carlone, Bolotsky)
Startbod: € 280
1w 1d 11u
Baeyens, M., ca. 60 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt, gesigneerd.
Startbod: € 60
1w 1d 11u
Startbod: € 40
1w 1d 11u
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Freund, 4W, Aoki, Baumueller, Bergomi.
Startbod: € 75
1w 1d 11u
Kunst, A., 12 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor Hoschek, Schnauss, Schaedlich, Benary, Rigele, Sanner, Monsalvatje, Lustig
Startbod: € 90
1w 1d 11u
Kacirek, V. 15 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Cadioli, Hillerbrandt, Kolar, Kunze, Micheletti, Neureiter.
Startbod: € 60