logo
Veiling
Aftersales
Taxaties
Services
Collectie
Over ons
Actuele informatie huidige veiling
Login Registreer
Nederlands English Simplified Chinese
  Algemene veiling / Feb. '26 ►
Lijst
Lijst
Afbeeldingen
Afbeeldingen
Complete catalogus (zonder afbeeldingen)
Complete catalogus (zonder afbeeldingen)
Uw persoonlijke catalogus (met afbeeldingen)
13:54:51

Welkom bij de veiling!

Hier treft u het huidige of meest recente veilingaanbod aan. Een week voor aanvang van de kijkdagen staat de complete catalogus online en gaat het bieden van start. Onder 'Mijn catalogus' kunt u een selectie aanmaken van de kavels die u wilt volgen. Zodoende kunt u gemakkelijk een bod uitbrengen en op de hoogte blijven van de veilingstatus. Door op de pijl bovenaan de catalogus te klikken kunt u een eventueel aangekondigde veiling (in voorbereiding) bekijken. https://www.vanzadelhoff.nl/instructions-online-live-bidding

Sluiten
Volgende >
1 - 48 van 422 resultaten
Start op 09-02-2026
3
Startbod: € 500
Bekijken
283452
Govert de Roos (1953), Debbie Harry, handgesigneerde en genu ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
4
Startbod: € 500
Bekijken
283451
Govert de Roos (1953), Joyce, handgesigneerde en genummerde ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
6
Startbod: € 200
Bekijken
283466
DEATH OF NYC, 7 diverse handgesigneerde zeefdrukken met echt ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
8
Startbod: € 75
Bekijken
283284
Ond. gesign., Dorpje aan het water met zeilboten, olieverf o ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
15
Startbod: € 750
Bekijken
285421
Everhardus Koster (1817-1892), Beukenlaan in de Haarlemmerho ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
17
Startbod: € 240
Bekijken
286308
Omgeving Jongkind, Winterlandschap met molens en personen, o ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
28
Startbod: € 16
Bekijken
286262
Bertha Coenen (1913-1968), Entree van Chateau Beaulieu te Ma ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
29
Startbod: € 90
Bekijken
244607
Hasim (1921-1982), Portret van Balinese dame, olieverf op pa ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
30
Startbod: € 40
Bekijken
286251
Onb. meester, Portret van een Pekinees, olieverf op paneel, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
31
Startbod: € 240
Bekijken
284565
Pieter de Regt (1877-1960), Landschap met bloesembomen, olie ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
32
Startbod: € 95
Bekijken
284566
Pieter de Regt (1877-1960), Zeilboten op de Kaag, maroefle, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
33
Startbod: € 380
Bekijken
284572
Maurice François Auguste Courant (1847-1925), Havengezicht m ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
34
Startbod: € 150
Bekijken
285617
Johannes Sambucus, handgekleurde kaart van Hongarije, 1578, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
45
Startbod: € 60
Bekijken
285642
Brat Islava Pagon, Mediterraans dorpje aan zee, olieverf op ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
47
Startbod: € 240
Bekijken
286304
Jan Cremer (1940-2024), Abstract, olieverf op doek, gedateer ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
48
Startbod: € 30
Bekijken
285649
Ond.gesign., Abstract, olieverf op doek, 75 x 50 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
49
Startbod: € 30
Bekijken
285640
Jacobus Bijtel (1893-1983), Bloemstilleven, olieverf op boar ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
58
Startbod: € 75
Bekijken
286302
Wim Hagemans (1922-2009), Abstract, olieverf op board, 68 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
68
Startbod: € 240
Bekijken
285700
Raoul Perdier (1929-2017), Vrouwelijk naakt met duiven, olie ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
87
Startbod: € 150
Bekijken
284202
Johan Hendrik (Hans) van Ieperen (1909-1995), Dorpsgezicht m ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
97
Startbod: € 500
Bekijken
285096
Ottomaanse ferman (koninklijk decreet of schriftelijk bevel ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
98
Startbod: € 40
Bekijken
286273
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, gemengde te ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
108
Startbod: € 100
Bekijken
273954
H. Stigter, Margrieten, marouflé, 40 x 30 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
132
Startbod: € 16
Bekijken
286263
F.L. ter Braake, Portet van Riekie, olieverf op board, 38 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
133
Startbod: € 30
Bekijken
286254
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op board, 49 x 3 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
134
Startbod: € 30
Bekijken
285626
Lucia (Lucie) Paulina Wittig-Keijser (1873-1958), Stilleven ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
135
Startbod: € 75
Bekijken
285623
Onb.meester, Winters bosven met schaatsers en personen, olie ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
136
Startbod: € 30
Bekijken
285654
Hermanius Anthonius (Henri) van Daalhoff (1867-1953), Zicht ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
140
Startbod: € 60
Bekijken
286256
E.P.H. Tieman, Divers pluimvee, olieverf op doek, gedateerd ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
141
Startbod: € 25
Bekijken
286264
H.G. Deley, Landschap, olieverf op paneel, 27 x 35 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
143
Startbod: € 40
Bekijken
286252
Gravure met afbeelding van 'Marten Harpertsz Tromp, Luitenan ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
149
Startbod: € 40
Bekijken
286266
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op board, 77 x 4 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
150
Startbod: € 25
Bekijken
286253
Ond. gesigneerd, Portret van een jongetje, olieverf op doek, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
177
Startbod: € 45
Bekijken
286265
Onb.meester, Portret van een man, gemengde techniek, 52 x 43 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
178
Startbod: € 16
Bekijken
286261
Onb.meester, Portret van een dame, reproductie, 60 x 49 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
180
Startbod: € 75
Bekijken
285625
Onb.meester, IJsgezicht met personen, olieverf op doek, 60 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
181
Startbod: € 60
Bekijken
286260
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op doek, 60 x 48 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
183
Startbod: € 260
Bekijken
273945
F.W. Zucher, Jachtvoorstelling, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
184
Startbod: € 100
Bekijken
273957
W.G. Hofker, ets, gedateerd 1942, 44 x 16 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
185
Startbod: € 30
Bekijken
285622
Onb.meester, Tjalk voor de kust, olieverf op doek, 29 x 20 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
201
Startbod: € 20
Bekijken
284527
Louis Boermeester (1908-1992), dubbel glas-in-lood ontwerp, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
258
Startbod: € 240
Bekijken
284662
Frits Johan Goosen (1943), Afgemeerde schepen aan de kade, o ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
266
Startbod: € 190
Bekijken
284558
Victor Bauffe (1849-1921), Molen met koe en roeiboot in land ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
267
Startbod: € 380
Bekijken
284661
Charles Lapostolet (1824-1890), Huis aan het water, olieverf ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
269
Startbod: € 150
Bekijken
286092
Karel van Veen (1898-1988), Portret van Alida en Mathilde Me ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
270
Startbod: € 150
Bekijken
284568
Philip Windt (1847-1921), Ochtenddauw op het strand met boms ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
303
Startbod: € 95
Bekijken
286197
Victor Linford (1940-2002), Surrealistische voorstelling man ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
352
Startbod: € 550
Bekijken
244603
Herman Kruyder (1881-1935), Bloemstudie, olieverf op doek (m ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning

1 2 3 ... 7 8 9
Volgende >
1 - 48 van 422 resultaten

logo
Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties
Nieuwe Havenweg 53A
216 BL Hilversum
Nederland

(+31) 035 - 624 7170
INFO@VANZADELHOFF.NL
Services
Private sales Evenementen Woningontruiming Postservice en transport
Over ons
Het team Geschiedenis In de pers Highlights
Contact en openingstijden
FAQ
Privacy en cookies
Algemene voorwaarden
www.vanzadelhoff.nl | Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties | All rights reserved