Sluiten385 - 403 van 403 resultaten
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Pauw in landschap, inkt en krijg op papier, "Voor Nico", Parijs 1992, 16,5 x 10 cm.
€ 500
Helmut Newton (1920-2004), handgesigneerde C-print van een erotische voorstelling, 16 x 14 cm.
€ 280
Chen Weihai, 2 diverse Kubistische stillevens, olieverf op doek, gedateerd 2007, 59 x 70 cm. per stuk
€ 600
Chen Jian Feng (1970), Soul Road - Broken Mirror, olieverf op doek, gedateerd 2022, 50 x 60 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Chen Jianfeng combineert surrealisme met een transparante beeldtaal en sculpturale verfijning in dromerige composities. Zijn werk is opgenomen in de vaste collecties van het Beijing Shanghai Art Museum, het Nanjing Baijjahui Art Museum en hjet Beijing Songzhuang Art Museum en in particuliere verzamelingen.
€ 550
Huang Rui (1952), Chai-na / China (2007), olieverf op doek, 127 x 154 cm.
€ 1.800
Cheng Jian Feng (1970), Soul Road - Dialogue, olieverf op doek, 200 x 150 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Chen Jianfeng combineert surrealisme met een transparante beeldtaal en sculpturale verfijning in dromerige composities. Zijn werk is opgenomen in de vaste collecties van het Beijing Shanghai Art Museum, het Nanjing Baijjahui Art Museum en het Beijing Songzhuang Art Museum en in particuliere verzamelingen.
€ 2.600
Hui Wei, It's a Beautiful Small World no 1, olieverf op doek, gedateerd 2013, diam. 60 cm.
€ 280
Hui Wei, It's a Beautiful Small World no 2, olieverf op doek, gedateerd 2013, diam. 60 cm.
€ 280
Hui Wei, It's a Beautiful Small World no 3, olieverf op doek, gedateerd 2013, diam. 60 cm.
€ 280
Rachel Howard (1969), Lesser house fly, inkt op papier, gedateerd 2009, 28 x 39 cm. Provenance: Scream Gallery, London
€ 500
Onb.meester, Bedrijvigheid in de haven, gemengde techniek, 90 x 60 cm.
€ 150
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Liesje 1947-1997, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1997, oplage 155/200, 63 x 55 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 450
Christiaan (Karel) Appel (1921-2006), Zonder titel, bestaande uit twee delen, handgesigneerde lithografie met kleine overschilderingen, 50 x 100 cm.
€ 1.000
Akane Koide (1991), Wrist slit, handgesigneerde lithografie, uitgegeven door KaiKai KiKi Co. Ltd., Japan, genummerd 45 / 300, 60 x 68 cm.
€ 140
Maria Catherina Verloop van Leeuwenboomkamp (1920), Landschap met doorkijk op de oceaan, gedateerd 1997, gouache, 67 x 47 cm.
€ 120
Albert Saverys (1886-1964), Zuid-Frans kustgezicht met personen, gemengde techniek op papier, 70 x 52 cm.
€ 380
Marina Radius (1953), 'Bij de beek', olieverf op doek, gedateerd 1998, 60 x 90 cm.
€ 500
Hans Bodt, Gezicht op Marken, acryl op doek, 79 x 100 cm.
€ 400
Paul de Lussanet (1940), Naakten, krijttekening, gedateerd 2000, 65 x 51 cm.
€ 120