Taxaties
1:11:44

289 - 336 van 420 resultaten
285096
#285096
Ottomaanse ferman (koninklijk decreet of schriftelijk bevel van de Ottomaanse sultan), geschreven in Diwani, Sultan II Mahmud Han tuğralı (1808-1839), 70 x 48 cm.
Startbod: € 500
285166
#285166
Herman Brood (1945-2001), Zonder titel, Y91, gemengde techniek op doek, provenance particuliere collectie, 156 x 90 cm.
Startbod: € 1.000
285181
#285181
Onb.meester, Twee portretten van dame en heer, olieverf op doek, 80 x 65 cm. per stuk
Startbod: € 450
285168
#285168
Onb.meester, Bedrijvigheid in de haven, gemengde techniek, 90 x 60 cm.
Startbod: € 100
285307
#285307
Robert-Jan Gijzen (1974), gesigneerd aan achterzijde Merret Heaven en Hell (nr.2), Maastricht 2004/2005, 200 x 130 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 280
285308
#285308
Joris Geurts (1958), Zonder titel, olieverf op doek, aan achterzijde gesigneerd en gedateerd 2008, 231 x 135 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 280
285309
#285309
Roberto Campos (1970), All around, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd op achterzijde, 162 x 130 cm., Lienze 1997, provenance particuliere collectie/Galerie Elfera Madrid, Spanje
Startbod: € 150
285313
#285313
Aafke Kelly (1948), "One day I fly away", acryl/olieverf op papier, 100 x 120 cm., provenance particuliere collectie/SBK Amstelveen
Startbod: € 150
285421
#285421
Everhardus Koster (1817-1892), Beukenlaan in de Haarlemmerhout met gouvernante en spelend meisje, olieverf op paneel, 30 x 50 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 750
285424
#285424
Karel Joseph Willerding (1886-1974), Landschap met vaart, olieverf op doek, 88 x 86 cm.
Startbod: € 240
285415
#285415
Hans Giesen (1942), 'Een zomer hier ver vandaan', olieverf op doek, 100 x 80 cm., provenance particuliere collectie/Galerie Dom’arte, note : aangekocht 2006, € 2.700
Startbod: € 95
286197
#286197
Victor Linford (1940-2002), Surrealistische voorstelling man en wezen, olieverf op paneel, 10,1 x 13 cm., monogram r.o en gedateerd ‘79
Startbod: € 95
286107
#286107
Berend Jan Barend Brouwer (1872-1936), Panoramisch landschap, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Startbod: € 150
285613
#285613
Jan Cremer (1940-2024), Map met 3 houtsneden (Tulips), uitgegeven 1992, nr.68/100 en handgesigneerd, provenance particuliere collectie
Startbod: € 35
285616
#285616
Grote kunstbox uitgegeven in 2002 naar aanleiding van de vuurwerkramp in Enschede met unieke litho’s van 6 kunstenaars : Klaas Gubbels, Harrie Gerritz, Jan Cremer, Ab Gerritse, Siepke Huisman en Peter Holstein, op de map zit een stukje staal uit Enschede gemonteerd en genummerd met nr.94 van de oplage van 120 stuks, afmetingen litho’s 70 x 50 cm.
Startbod: € 220
285617
#285617
Johannes Sambucus, handgekleurde kaart van Hongarije, 1578, 51 x 36 cm.
Startbod: € 150
285618
#285618
Maria Catherina Verloop van Leeuwenboomkamp (1920), Landschap met doorkijk op de oceaan, gedateerd 1997, gouache, 67 x 47 cm.
Startbod: € 60
274804
#274804
Paul de Lussanet (1940), Naakten, krijttekening, gedateerd 2000, 65 x 51 cm.
Startbod: € 60
244603
#244603
Herman Kruyder (1881-1935), Bloemstudie, olieverf op doek (maroufle), 22,5 x 28,5 cm., gesigneerd r.o. en op de achterkant
Startbod: € 550
244607
#244607
Hasim (1921-1982), Portret van Balinese dame, olieverf op paneel (maroefle), 38,5 x 26,5 cm., gesigneerd r.o.
Startbod: € 90
244609
#244609
Willem Klijn (1892-1961), Stilleven met kruiken en perziken, olieverf op doek, 48 x 59 cm., gesigneerd r.o., gedateerd 1951, tentoongesteld bij 'De Brug', gekocht bij veilinghuis Loth Gijselman in de jaren '80
Startbod: € 280
244610
#244610
Hollandse School, ond.gesigneerd, Moeder met kind, potloodtekening, 30 x 23,5 cm., gesigneerd r.o.
Startbod: € 30
244611
#244611
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933), Stadspoort met figuren, mogelijk Engeland 1903 (achterzijde werk), pastel op papier, 52 x 37,5 cm., monogram r.o.
Startbod: € 90
244612
#244612
Pieter Jansen (1916-1998), Trois portraits du peintre, olieverf op board, 70 x 90 cm., gesigneerd r.o. en op achterkant schilderij
Startbod: € 130
244613
#244613
Cees Winters (1899-1981), Twee dames, olieverf op doek, 50 x 40 cm., gesigneerd r.o. en 8/53
Startbod: € 30
285881
#285881
M. Van Oorschot, Korenschoven met boerderij, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Startbod: € 40
285882
#285882
H. Noordam, Havengezicht met afgemeerde schepen, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Startbod: € 40
285893
#285893
A.H. Koning, Schaapsherder in besneeuwd landschap, olieverf op doek, 41 x 24 cm.
Startbod: € 45
285894
#285894
Hermanius Anthonius (Henri) van Daalhoff (1867-1953), Boerderij met moeder en kind, olieverf op paneel, 24,5 x 19 cm.
Startbod: € 75
283296
#283296
Hannes van Es (1950-2002), Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1985, 130 x 97 cm.
Startbod: € 120
283855
#283855
Sierk Schröder (1903-2002), Portret van 2 meisjes, potloodtekening, 21 x 33 cm. (werk zit los in lijst)
Startbod: € 20
286092
#286092
Karel van Veen (1898-1988), Portret van Alida en Mathilde Meertens, beide geboren op 19 mei 1928, olieverf op paneel, beide gedateerd op achterzijde 1946, 42 x 26 cm. per stuk
Startbod: € 150
285908
#285908
Wil Willemsen, “Dagje strand”, acryl op doek, gedateerd 2005, 18 x 24 cm.
Startbod: € 75
285909
#285909
Han van Haagen, Kuiken 1 en Kuiken 2, 2 handgesigneerde etsen, nr.24/100 en 6/25, 11,5 x 11,5 cm.
Startbod: € 30
285910
#285910
Siemen Dijkstra, Texel zeegerst, handgesigneerde kleuren houtsnede, nr.34/35, 42 x 13 cm.
Startbod: € 380
285911
#285911
Marjolein Terwindt, Vogels, 4 diverse etsen, gedateerd 2006, oplage van 10
Startbod: € 60
285912
#285912
A. Eilers, Landschap, gouache, 56 x 42 cm.
Startbod: € 30
285913
#285913
Gijs Keizer, 2 handgesigneerde zeefdrukken, nr.10/10, gedateerd 2007, 46 x 42 cm.
Startbod: € 40
285914
#285914
Siemen Dijkstra, Voorjaarsochtend mei, Aduarderzijl, handgesigneerde kleuren houtsnede, nr.123/X, gedateerd 2005, 80 x 20 cm.
Startbod: € 380
285924
#285924
Paul Maas (1936), Abstract, houtlinosnede, nr.24/125, gedateerd 1973, 58 x 45 cm.
Startbod: € 30
285925
#285925
Peter Belevoort, Vrouw met kat, lithografie, gedateerd 1938, 62 x 49 cm.
Startbod: € 16
285926
#285926
Henk Peteroo, Abstract landschap, gouache op papier, 60 x 34 cm., gedateerd 1981
Startbod: € 25
285927
#285927
Mark Potters, Abstract landschap, olieverf op paneel, 72 x 36 cm., gedateerd op achterkant 1972
Startbod: € 25
285928
#285928
C. van der Hoes, Personen, houtsnede, 29 x 21 cm., gadeteerd 1954
Startbod: € 16
285929
#285929
J.M. Buster, Abstract, foto druk, 60 x 59 cm., gedateerd 2004
Startbod: € 25
273942
#273942
Ingekleurde kaart
Ingekleurde kaart
Startbod: € 50
273943
#273943
O Klein, Plassende hondjes, kleurets, 47 x 18 cm.
Startbod: € 100
273944
#273944
J.H. Jurres, Dame, tekening, 46 x 28 cm.
Startbod: € 150

1 2 3 ... 5 6 7 8 9
289 - 336 van 420 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties