Sluiten289 - 336 van 420 resultaten
Ottomaanse ferman (koninklijk decreet of schriftelijk bevel van de Ottomaanse sultan), geschreven in Diwani, Sultan II Mahmud Han tuğralı (1808-1839), 70 x 48 cm.
Startbod: € 500
Herman Brood (1945-2001), Zonder titel, Y91, gemengde techniek op doek, provenance particuliere collectie, 156 x 90 cm.
Startbod: € 1.000
Onb.meester, Twee portretten van dame en heer, olieverf op doek, 80 x 65 cm. per stuk
Startbod: € 450
Onb.meester, Bedrijvigheid in de haven, gemengde techniek, 90 x 60 cm.
Startbod: € 100
Robert-Jan Gijzen (1974), gesigneerd aan achterzijde Merret Heaven en Hell (nr.2), Maastricht 2004/2005, 200 x 130 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 280
Joris Geurts (1958), Zonder titel, olieverf op doek, aan achterzijde gesigneerd en gedateerd 2008, 231 x 135 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 280
Roberto Campos (1970), All around, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd op achterzijde, 162 x 130 cm., Lienze 1997, provenance particuliere collectie/Galerie Elfera Madrid, Spanje
Startbod: € 150
Aafke Kelly (1948), "One day I fly away", acryl/olieverf op papier, 100 x 120 cm., provenance particuliere collectie/SBK Amstelveen
Startbod: € 150
Everhardus Koster (1817-1892), Beukenlaan in de Haarlemmerhout met gouvernante en spelend meisje, olieverf op paneel, 30 x 50 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 750
Karel Joseph Willerding (1886-1974), Landschap met vaart, olieverf op doek, 88 x 86 cm.
Startbod: € 240
Hans Giesen (1942), 'Een zomer hier ver vandaan', olieverf op doek, 100 x 80 cm., provenance particuliere collectie/Galerie Dom’arte, note : aangekocht 2006, € 2.700
Startbod: € 95
Victor Linford (1940-2002), Surrealistische voorstelling man en wezen, olieverf op paneel, 10,1 x 13 cm., monogram r.o en gedateerd ‘79
Startbod: € 95
Berend Jan Barend Brouwer (1872-1936), Panoramisch landschap, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Startbod: € 150
Jan Cremer (1940-2024), Map met 3 houtsneden (Tulips), uitgegeven 1992, nr.68/100 en handgesigneerd, provenance particuliere collectie
Startbod: € 35
Grote kunstbox uitgegeven in 2002 naar aanleiding van de vuurwerkramp in Enschede met unieke litho’s van 6 kunstenaars : Klaas Gubbels, Harrie Gerritz, Jan Cremer, Ab Gerritse, Siepke Huisman en Peter Holstein, op de map zit een stukje staal uit Enschede gemonteerd en genummerd met nr.94 van de oplage van 120 stuks, afmetingen litho’s 70 x 50 cm.
Startbod: € 220
Johannes Sambucus, handgekleurde kaart van Hongarije, 1578, 51 x 36 cm.
Startbod: € 150
Maria Catherina Verloop van Leeuwenboomkamp (1920), Landschap met doorkijk op de oceaan, gedateerd 1997, gouache, 67 x 47 cm.
Startbod: € 60
Paul de Lussanet (1940), Naakten, krijttekening, gedateerd 2000, 65 x 51 cm.
Startbod: € 60
Herman Kruyder (1881-1935), Bloemstudie, olieverf op doek (maroufle), 22,5 x 28,5 cm., gesigneerd r.o. en op de achterkant
Startbod: € 550
Hasim (1921-1982), Portret van Balinese dame, olieverf op paneel (maroefle), 38,5 x 26,5 cm., gesigneerd r.o.
Startbod: € 90
Willem Klijn (1892-1961), Stilleven met kruiken en perziken, olieverf op doek, 48 x 59 cm., gesigneerd r.o., gedateerd 1951, tentoongesteld bij 'De Brug', gekocht bij veilinghuis Loth Gijselman in de jaren '80
Startbod: € 280
Hollandse School, ond.gesigneerd, Moeder met kind, potloodtekening, 30 x 23,5 cm., gesigneerd r.o.
Startbod: € 30
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933), Stadspoort met figuren, mogelijk Engeland 1903 (achterzijde werk), pastel op papier, 52 x 37,5 cm., monogram r.o.
Startbod: € 90
Pieter Jansen (1916-1998), Trois portraits du peintre, olieverf op board, 70 x 90 cm., gesigneerd r.o. en op achterkant schilderij
Startbod: € 130
Cees Winters (1899-1981), Twee dames, olieverf op doek, 50 x 40 cm., gesigneerd r.o. en 8/53
Startbod: € 30
M. Van Oorschot, Korenschoven met boerderij, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Startbod: € 40
H. Noordam, Havengezicht met afgemeerde schepen, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Startbod: € 40
A.H. Koning, Schaapsherder in besneeuwd landschap, olieverf op doek, 41 x 24 cm.
Startbod: € 45
Hermanius Anthonius (Henri) van Daalhoff (1867-1953), Boerderij met moeder en kind, olieverf op paneel, 24,5 x 19 cm.
Startbod: € 75
Hannes van Es (1950-2002), Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1985, 130 x 97 cm.
Startbod: € 120
Sierk Schröder (1903-2002), Portret van 2 meisjes, potloodtekening, 21 x 33 cm. (werk zit los in lijst)
Startbod: € 20
Karel van Veen (1898-1988), Portret van Alida en Mathilde Meertens, beide geboren op 19 mei 1928, olieverf op paneel, beide gedateerd op achterzijde 1946, 42 x 26 cm. per stuk
Startbod: € 150
Wil Willemsen, “Dagje strand”, acryl op doek, gedateerd 2005, 18 x 24 cm.
Startbod: € 75
Han van Haagen, Kuiken 1 en Kuiken 2, 2 handgesigneerde etsen, nr.24/100 en 6/25, 11,5 x 11,5 cm.
Startbod: € 30
Siemen Dijkstra, Texel zeegerst, handgesigneerde kleuren houtsnede, nr.34/35, 42 x 13 cm.
Startbod: € 380
Marjolein Terwindt, Vogels, 4 diverse etsen, gedateerd 2006, oplage van 10
Startbod: € 60
Startbod: € 30
Gijs Keizer, 2 handgesigneerde zeefdrukken, nr.10/10, gedateerd 2007, 46 x 42 cm.
Startbod: € 40
Siemen Dijkstra, Voorjaarsochtend mei, Aduarderzijl, handgesigneerde kleuren houtsnede, nr.123/X, gedateerd 2005, 80 x 20 cm.
Startbod: € 380
Paul Maas (1936), Abstract, houtlinosnede, nr.24/125, gedateerd 1973, 58 x 45 cm.
Startbod: € 30
Peter Belevoort, Vrouw met kat, lithografie, gedateerd 1938, 62 x 49 cm.
Startbod: € 16
Henk Peteroo, Abstract landschap, gouache op papier, 60 x 34 cm., gedateerd 1981
Startbod: € 25
Mark Potters, Abstract landschap, olieverf op paneel, 72 x 36 cm., gedateerd op achterkant 1972
Startbod: € 25
C. van der Hoes, Personen, houtsnede, 29 x 21 cm., gadeteerd 1954
Startbod: € 16
J.M. Buster, Abstract, foto druk, 60 x 59 cm., gedateerd 2004
Startbod: € 25
Startbod: € 50
O Klein, Plassende hondjes, kleurets, 47 x 18 cm.
Startbod: € 100
Startbod: € 150