Sluiten289 - 336 van 403 resultaten
Joan Miró (1893-1983), Le Naufrage, handgesigneerde en genummerde aquatint, oplage 10/60, 90,5 x 64 cm.
€ 700
Jan Wolkers, Zomer/Sneeuw, handgesigneerde litho, nr.61/300, 70 x 50 cm
€ 150
Piet Wiegman (1930-2008), Stilleven met bloemen, fruit en boek, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
€ 600
Liu Zheng (1972), Instagrammed Angel Candices, Chinese inkt op bamboe papier, 42 x 40 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Liu Zheng vertaalt beelden van sociale media in levendige aquarellen op handgemaakt bamboepapier, geïnspireerd door het alledaagse digitale leven. Zijn Instagram-gebaseerde werken combineren traditie en actualiteit in een herkenbare, dynamische stijl
€ 160
Chokosai Eisho, Japanse houtblok snede, 23 x 33 cm.
€ 100
Aya Takano (1976), Mall Mania Miami, Standing in a Storm, 2006, uitgegeven door Kaikai Kiki Co. Ltd., genummerd 48/300, 61,5 x 43 cm.
€ 280
Hui Wei, It's a Beautiful Small World no 4, olieverf op doek, gedateerd 2013, diam. 60 cm.
€ 425
Wim de Haan (1913-1967), Zonder titel, olieverf op board, 98 x 120 cm., gedateerd 1953, provenance particuliere collectie, met een echtheidsverklaring van mr. H.J. de Haan van der Chijs gedateerd 1989.
€ 600
Theodorus van Oorschot (1910-1989), Stilleven met fruit, olieverf op doek, 100 x 70 cm.
€ 220
Lita Cabellut (1961), Abstract, ongesign., olieverf op doek, 110 x 140 cm., gesigneerd en gedateerd op achterzijde 1990, provenance particuliere collectie/rechtstreeks verworven van kunstenaar
€ 1.900
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Aïcha, Indische inkt / aquarel op papier, gedateerd 10/12/96, 32 x 24 cm., inclusief echtheidscertificaat Gallery Schana B.
€ 800
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Tamaya, gemengde techniek op papier, gedateerd '97, 30,5 x 23 cm., inclusief echtheidscertificaat BernArt Gallery
€ 800
Arman (1928-2005), Compositie met viool en vioolkammen, pasteltekening, 21 x 13,5 cm., inclusief echtheidscertificaat van Galleria Urbano Quinto
€ 500
Anton Heijboer (1924-2005), Vrouw, olieverf op leistenen paneel, 37 x 26 cm.
€ 300
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Tahia, gemengde techniek op papier, 31 x 32,5 cm., inclusief echtheidscertificaat van BernArt Gallery
€ 800
Adrianus jr. (Janus) van Zeegen (1881-1966), Onderwater scene met koraal en vis op de bodem der zee, gemengde techniek op paneel, 77 x 77 cm.
€ 380
Lin Jin Chun, Landschap, olieverf op doek, 85 x 163 cm.
€ 1.500
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Tahia, gemengde techniek op papier, gedateerd 3 april '97, 30,5 x 22,5 cm., inclusief echtheidscertificaat BernArt Gallery
€ 800
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Félicité, aquarel, gedateerd '97, 30,5 x 22,5 cm., inclusief echtheidsverklaring van BernArt Gallery
€ 800
Lita Cabellut (1961), Abstract, ongesign., olieverf op doek, 100 x 100 cm., provenance particuliere collectie/rechtstreeks verworven van kunstenaar
€ 950
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Abstract, Indische inkt op papier, gedateerd '68, 21 x 27 cm.
€ 800
Pieter de Regt (1877-1960), Landschap met bloesembomen, olieverf op paneel, 40 x 29 cm., provenance particuliere collectie Nederland
€ 380
Job Adriaensz Berckheyde (1630-1693), Feest in de kraamkamer, olieverf op doek, 66 x 83 cm.
€ 1.500
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Portret van Mozart, handgesigneerde zeefdruk, nr.45/50, met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 78 x 56 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar
€ 240
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Marylin in zwart/wit, hand gesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 93 x 74 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar, zonder glas
€ 240
Omgeving Gerard Dou (1613-1675), Dame met een briefje in een stenen nis, olieverf op doek, 14 x 11 cm. met een lakstempel op de achterkant
€ 2.000
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk (1924-1994), Diverse personen, originele inkttekening, 27 x 21 cm., gesign. en genummerd 74.8.3.
€ 280
Willem Paerels (1878-1962), Bas-Quartier à Marseille (1927), olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd, 100 x 80 cm. Provenance: particuliere collectie; aangeschaft in 2000 bij Kunstgalerij De Vuyst (Lokeren, België)
€ 2.400
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Rood naakt (1947), gouache op papier, gesigneerd en gedateerd, 36 x 25 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Literatuur: "Corneille, een vroege vogel", pagina 185, afb.106; Video: "Corneille, Niets is toeval / Nothing is coincidental / Rien n'est hazard (1998); Cat. "Corneille und Afrika", Museum Bochum, p.10, cat. nr.2; Ronald A. Kerkhoven, "Beauties, beasts and birds. Corneille and his collection of African Art", 1998, nr.4, p.10. Tentoonstellingen: Tentoonstellingen n.a.v. Corneille's 75e verjaardag (1997); Corneille in het COBRA Museum, Amstelveen; Museum Bochum, "Corneille und Afrika", 21 feb. - 13 apr. 1998; Maison des Arts, Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998; Le Salon Rouge, Amsterdam; Galerie & Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas; tentoonstellingen n.a.v. Corneille's 80e verjaardag (2002); "Corneille 1947, Het Hongaarde Avontuur en de ontmoeting met de Europese School", COBRA Museum; "Vlucht van een kleurrijke vogel", Galerie & Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas; Museum of Fine Arts, Budapest, 2002
€ 2.400
Harmen Meurs (1891-1964), De cellist Thomas Canivez (1926), gesigneerd, getiteld en gedateerd 1926, olieverf op doek, 146 x 119 cm. Provenance: collectie Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam / rechtstreeks verworven van de kunstenaar, tentoonstelling: Stedelijk Museum Amsterdam, Harmen Meurs, 1928
€ 1.900
Abert Klein Sprokkelhorst (1887-1968), Reigers aan het water, pasteltekening, 51,5 x 42 cm.
€ 120
Liu Guangyun (1962), Zonder titel (tweeluik), gesigneerd en gedateerd 2004, gemengde techniek en collage op doek, 60 x 60 cm.
€ 2.000
Herman Brood (1945-2001), Zonder titel, Y91, gemengde techniek op doek, provenance particuliere collectie, 156 x 90 cm.
€ 1.200
John Barrett(1822-1893), Afgemeerde zeilschepen, olieverf op board, 29 x 24 cm.
€ 700
Agnes Martin: Paintings and drawings / Schilderijen en tekeningen / Gemälde und Zeichnungen / Peintures et Dessins 1974-1990, de complete set van 10 lithografieën geprint in kleur, editie 2500, op vellum transparant papier, geprint door Lecturis, Eindhoven en het Stedelijk Museum, Amsterdam, de lithografieën door Nemela & Lenzen GmbH, Monchengladbach in het originele grijze portfolio, elke lithografie 29,8 x 29,8 cm., de catalogus gepubliceerd met een oplage van 5000, catalogus nummer 744
€ 1.400
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Vrouwelijk naakt met hond en vogel bij kooi, gemengde techniek op papier, gedateerd '98, 23,5 x 18 cm.
€ 700
Reinhoud d´Haese (1928-2007), Zonder titel, handgesigneerde ets, genummerd 9/22, 68 x 92 cm.
€ 340
Andy Warhol (1928-1978), Superman from Myths, zeefdruk, ongesigneerd, 1981, buiten de editie, gepubliceerd door Ronald Feldman Fine Arts, 96,5 x 96,5 cm.
€ 1.000
Grote kunstbox uitgegeven in 2002 naar aanleiding van de vuurwerkramp in Enschede met unieke litho’s van 6 kunstenaars : Klaas Gubbels, Harrie Gerritz, Jan Cremer, Ab Gerritse, Siepke Huisman en Peter Holstein, op de map zit een stukje staal uit Enschede gemonteerd en genummerd met nr.94 van de oplage van 120 stuks, afmetingen litho’s 70 x 50 cm.
€ 450
Zhuang Hong Yi (1962), Het monumentale werk van Zhuang Hong Yi, zeefdruk met publicatie, 2006, gedrukt in de grafische werkplaats van Atelier '92, door Fons van Hamersveld en Efraïm Milikowski, 100 x 210 cm. op Biotop 250 gram, genummerd en gesigneerd, oplage 66/100, catalogus en zeefdruk in linnen cassette met opdruk, 35 x 55 cm.
€ 800
Mr Brainwash (pseudoniem van Thierry Guetta), Jimi Hendrix, hand gesigneerde zeefdruk, gedateerd 2015, 76 x 57,5 cm.
€ 550
Jan Cremer (1940-2024), Map met 3 houtsneden (Tulips), uitgegeven 1992, nr.68/100 en handgesigneerd, provenance particuliere collectie
€ 75
Cornelis Theodorus Maria 'Kees' van Dongen (1877-1968), diverse lithografieën vervaardigd voor La Princesse de Babylone door Voltaire, 27x waarvan 1x ingelijst
€ 1.200
Christiaan (Karel) Appel (1921-2006), Portret, gouache op eerste pagina van de tentoonstellingscatalogus, "Karel Appel, Sag zum Abschied leise Servus, Galerie Lelong Paris", 2001
€ 1.500
Banksy, Keep it Real, black paper edition, met certificaat, genummerd EA/41/100
€ 800
Jan Saudek (1935), vier handgesigneerde C-prints: "Expression of Sabrina", "Jumping Girl", "Just another Queen" en "Stockings/Blue Wall"
€ 500
Uwe Ommer., handgesigneerde C-print van een naakte dame, genummerd 78/200, 27 x 22 cm.
€ 100
Twee handgesigneerde schetsen door Léonard Tsuguharu Foujita en Bernard Buffet vervaardigd op papier van Les Auberges de France et d'Europe
€ 1.500