Taxaties
16:09:17

241 - 288 van 420 resultaten
282539
#282539
Monogram MvH 89, Bloemen in vaas met kom, aquarel (hoekje glas defect), 31 x 46 cm.
Startbod: € 6
275961
#275961
Adrianus Cyriacus Bleys (1842- 1912), Plassengezicht met waterlelies, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Startbod: € 45
284517
#284517
Onb.meester, draagt signatuur Dijkstra, Kermis met personen, aquarel, 31 x 25 cm.
Startbod: € 150
284518
#284518
Onb.meester, draagt signatuur Dijkstra, Kermis met personen, gouache, 24 x 14 cm.
Startbod: € 150
284579
#284579
Ype Heerke Wenning (1879-1959), Portret van een dame, olieverf op doek, 60 x 50 cm., gedateerd 1942, provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 45
284713
#284713
Monogram C.H. van H. (Chiem van Houweninge senior), Bloemstilleven, pasteltekening, 57 x 46 cm.
Startbod: € 25
273935
#273935
Ingekleurde kaart, Franeker, 53 x 41 cm.
Startbod: € 40
273939
#273939
2 Kaartjes, Arnhem en Vollenhove, 17 x 20 cm.
Startbod: € 30
273940
#273940
Cor Wegh, Ode aan de Limburgse mijnwerkers, voorstellend de handdoek die de mijnwerkers standaard droegen, papier mache, 77x 72 cm.
Startbod: € 75
283457
#283457
Death NYC, Louis Vuitton, beschilderde panelen (4x), totaal formaat, 47 x 63 cm. (panelen los)
Startbod: € 75
283460
#283460
Flavio Piras, Collage in gemengde techniek, 70 x 45 cm.
Startbod: € 50
283461
#283461
Hugo Kaagman (1955), 9 Diverse Tegelcomposities, handgesigneerde en genummerde zeefdrukken, 1999, 50 x 50 cm.
Startbod: € 100
283462
#283462
DEATH NYC, Marilyn New York Map, 2016, handgesigneerde en gestempelde zeefdruk, 45 x 32 cm.
Startbod: € 100
285705
#285705
Leendert van der Vlist (1894-1962), gezicht op boederij, 43 x 69 cm., met defecten twee gaatjes in het doek.
Startbod: € 150
286331
#286331
Koop diverse oude foto's op karton
Startbod: € 45
286514
#286514
J.L. Smienk Koeman, landschap, gemengde techniek, 28 x 39 cm.
Startbod: € 25
286516
#286516
Lie A Fo, map met daarin afbeeldingen van kunstwerken
Startbod: € 25
285638
#285638
Onb.meester, draagt signatuur Troostrijk, Koeien en boerinnen in landschap voor boerderij, olieverf op paneel (deels beschadigd), 66 x 48 cm.
Startbod: € 30
285639
#285639
Wilhelmus Henricus Petrus Johannes (Willem) de Zwart (1862-1931), Stilleven met bloemen, waaier, beeld en karaf, olieverf op doek, 66 x 40 cm.
Startbod: € 120
285643
#285643
Onb.meester, Futuristisch abstractie, olieverf op board, 89 x 89 cm.
Startbod: € 16
285644
#285644
Paul Koning, Woman crying, gemengde techniek, 120 x 85 cm.
Startbod: € 45
285645
#285645
Mark Karasick (1959), Liggende naakt, olieverf op doek, 110 x 100 cm.
Startbod: € 45
285646
#285646
Peter Polderman (1938-1998), Gezichten, gouache op papier, gedateerd 1989, 109 x 89 cm. of 131 x 111 cm.
Startbod: € 75
285647
#285647
Liselotte Schut, Personen, gemengde techniek achter plexiglas, 138 x 90 cm.
Startbod: € 75
285648
#285648
Ron Ritzerfeld, Abstract uit meerdere doeken samengesteld, 150 x 90 cm., gedateerd 1991
Startbod: € 40
285650
#285650
Nora Purchen-Wydenbruck, Landschap, aquarel, 29 x 41 cm.
Startbod: € 25
285651
#285651
Brat Islava Pagon, Bosgezicht, olieverf op doek, 45 x 46 cm.
Startbod: € 45
285652
#285652
Onb.meester, Clown, gemengde techniek, 31 x 26 cm.
Startbod: € 25
285653
#285653
Wim Gerritsen, Abstract, zeefdruk, nr.61/100, gedateerd 1987, 40 x 50 cm.
Startbod: € 16
285655
#285655
Koop van 2 schilderijtjes w.o. Behr
Startbod: € 16
285671
#285671
Albertus Gerard Hulshoff Pol (1883-1957), Boerderij met hooiberg in de winter, olieverf op paneel, 77 x 59 cm.
Startbod: € 60
285672
#285672
B. van der Woude, Stilleven met boek en tinnen kan, olieverf op doek, 73 x 60 cm., gedateerd 1907
Startbod: € 75
286670
#286670
Marien Schouten (1956), abstracte voorstelling, zeefdruk, genummerd 10/75, gedateerd 2000, 53 x 40 cm.
Startbod: € 60
286671
#286671
Ond. gesigneerd, Bollenvelden, marouflé, 27 x 36 cm.
Startbod: € 75
286672
#286672
Van Huysum, Bloemstilleven, olieverf op doek, 77 x 64 cm.
Startbod: € 150
285844
#285844
Oude rijkbewerkte lijst (kleine beschadigingen), binnenmaat 35,5 x 23 cm. en buitenmaat 54 x 42 cm.
Startbod: € 25
285845
#285845
Naar Henri Matisse, Nu bleu aux pommes, lithografie, 37 x 50 cm.
Startbod: € 30
284259
#284259
Jan Altink (1885-1976), Bloemstilleven, olieverf op board, 44 x 54 cm., provenance particuliere collectie/Vendu Dickhaut, 2015
Startbod: € 240
284277
#284277
Else Carla (Els) Boone (1943), Lezende vrouw met lamp, aquarel, 60 x 41 cm.
Startbod: € 35
283277
#283277
Hendrike Louise 'Riek' Wesseling (1914-1995), Glazen Bol (atelier), épreuve d'artiste, handgesigneerde gravure, 25 x 21 cm.
Startbod: € 60
283276
#283276
Anton Heijboer (1924-2005), Vrouw, olieverf op leistenen paneel, 37 x 26 cm.
Startbod: € 150
283370
#283370
Anton Heyboer (1924-2005), 4 Vrouwen, gouache, 108 x 78 cm., met achterop de tekst "Liefs van mij als de 5e vrouw, Petra Heyboer", 15-3-2008, Den Ilp 03', Veel plezier met deze 4 vrouwtjes"
Startbod: € 150
284661
#284661
Charles Lapostolet 1824-1890., Huis aan het water, olieverf op paneel, 41 x 32 cm.
Startbod: € 380
284662
#284662
Frits Johan Goosen (1943), Afgemeerde schepen aan de kade, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Startbod: € 240
284521
#284521
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Marylin in zwart/wit, hand gesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 93 x 74 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar, zonder glas
Startbod: € 120
284522
#284522
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Portret van Mozart, handgesigneerde zeefdruk, nr.45/50, met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 78 x 56 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar
Startbod: € 120
284558
#284558
Victor Bauffe (1849-1921), Molen met koe en roeiboot in landschap, aquarel, 42 x 28 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 190
284568
#284568
Philip Windt (1847-1921), Ochtenddauw op het strand met bomschuiten en schelpenwagen, aquarel, 35 x 25 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 150

1 2 3 4 5 6 7 8 9
241 - 288 van 420 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties