Taxaties
5:56:23

241 - 288 van 419 resultaten
261058
1043
Suchanek, V., 50 exlibris / kleingrafiek, lito (meerkleuren), genummerd en gesigneerd, in passe-partouts. O.a. voor Zvolka, Zeitler, Wentzel, Vogel, Jules Verne, Sulc, Fric, Suchanskova.
Startbod: € 120
261057
1044
Brazda, J., 61 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt / in passe - partouts. Voor o.a. V.d. Weerd, Zwiers, Fiamoli, Kollar, Pavla, Bastar, Goetz, Humplik, Hillerbrandt
Startbod: € 180
261056
1045
Demel, K, 13 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Toegevoegd: 'Karel Demel, prints, drawings, bookplates', monografie over het werk van Demel, Solvart Publishing, 1998, hardcover, 288 pag., veel afbeeldingen, met opdracht van de kunstenaar.
Startbod: € 55
260539
1048
Haskova, E., plm. 60 exlibris / kleingrafiek, C3C5, genummerd en gesigneerd, enkele opgeplakt
Startbod: € 70
260448
1049
collectie van plm. 125 exlibris / kleingrafiek, thema: sport. Vooral hoogdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Ski, wandelen, golf, kaarten, schaken, bergsport, tennis, discuswerpen, vissen, korfbal, biljart, zwemmen, schermen, fietsen. Enkele doubletten.
Startbod: € 55
260449
1050
collectie van plm. 175 exlibris / kleingrafiek, thema: paarden en Pegasus. Vooral hoogdruk / vlakdruk, enkele diepdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Baumgartner, Broekstra, Mauve, Rueter, Hartz, Kotrba, Liesler, Benes, Benenson, Huffert, Lepp, Rienhold, Karel, Pauwels, Szumarki, Lazarov, Severi, Smirnov,
Startbod: € 55
260647
1051
Jakubovski, W., plm. 300 exlibris, C2, grotendeels gemonogrammeerd
Startbod: € 60
261278
1052
collectie van plm. 170 Nederlandse exlibris / kleingrafiek. (45 x diepdruk + 60 x hoogdruk + 70 x Pam Rueter). Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a Rueter, Montiujn, De Vries, Strik, Spronk, Steenvoorden)
Startbod: € 100
260485
1053
Kisarauskas, V., plm. 140 exlibris / kleingrafiek, verschillende technieken (veel diepdruk), deels gesigneerd, deels opgeplakt.
Startbod: € 60
260447
1054
collectie van plm. 175 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Duitse en Zwitserse kunstenaars, (plm. 45 x diepdruk, plm. 130 x hoogdruk / vlakdruk), deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Schmidt, Raub, Schroth, Beier, Volmaer, Keller, Riess, Weidenhaus, Ott, Bewersdorff, Herfurth, Michel, Warnecke,
Startbod: € 60
260653
1055
collectie van plm. 200 Poolse exlibris en kleingrafiek, diverse technieken, deels opgeplakt, deels gesigneerd.
Startbod: € 55
260484
1056
Dudek, J., plm. 65 exlibris / kleingrafiek plus plm. 10 exlibris op naam van Meulemans - 2 verschillende (restoplage), C3C5, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 110
261201
1058
collectie van plm. 75 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Duitse / Zwitserse kunstenaars, diepdruk (C2, C3 etc), deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a., Stauf, Bachrich, Metzler, Beitz, Raub, Hegenbart, Olchevsky, Juergensm, Lechner, Fleischmann. Bevat een aantal doubletten.
Startbod: € 90
261275
1059
collectie van plm. 125 exlibris / kleingrafiek, thema: 'religie / heiligen', voornamelijk hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 30
261264
1060
Kmieliauskas, A., 60 exlibris / kleingrafiek, gemengde technieken, gesigneerd. Bevat 3 x 10 exlibris op naam van Meulemans, gemaakt door Kmieliauskas (3 verschillende).
Startbod: € 170
261072
1063
Zwiers, W., 35 exlibris / kleingrafiek, C2 / X2. Deels gesigneerd. Opgeplakt / in passe-partouts.
Startbod: € 45
260615
1064
collectie van plm. 150 Tsjechische / Slowaakse exlibris / kleingrafiek, hoogdruk / vlakdruk (X1, X2, etc.), deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. van Konupek, Oberthor, Halla, Milen, Svengsbir, Reznis, Dobrovolski, Hodek, Benes.
Startbod: € 50
260010
1065
Hodek, J., plm 60 exlibris, X1/X2, enkele meerkleuren, deels gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 45
260094
1069
Svengsbir, J., plm. 170 exlibris en kleingrafiek, C2 (deels meerkleuren), opgeplakt, gesigneerd
Startbod: € 60
261046
1072
Jakovenko, J., 19 exlibris, C3/C5/C7, genummerd en gesigneerd (1 blad wat vuil buiten de afbeelding), o.a. voor Van Waterschoot, Stefancik, Meulemans (doublet), Burch, Gerny.
Startbod: € 100
261354
1073
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, deels opgeplakt (geweest), 2 x gesigneerd. Gemaakt voor: Galateau, Botta, Peter Fingesten, Lustig.
Startbod: € 110
261360
1075
Fingesten, M., 1 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd. Opgeplakt. Gemaakt voor: Mantero (groot formaat, 190 x 123 mm). Eva en de slang.
Startbod: € 70
261269
1077
Kulhanek, Oldrich, 'Psanio o lasce', George Sandova, geillustreerdmet 3 originele afdrukken van litho's van Kulhanek, Praha 1983, nr. 121 / 200. Tekst in Tsjechisch.
Startbod: € 30
261333
1088
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, opgeplakt / in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: E.S., Laroche, Van der Kuylen, Keppich
Startbod: € 100
261290
1107
Vadasz, E., 8 exlibris kleingrafiek, C3, alle gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor Ans vd Kuylen (253), Elisabeth, Vajda, verhuisbericht, vakantieaankondiging, Freimann, Wim vd Kuylen (1936)
Startbod: € 75
261282
1108
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, C3, 60 x 80 mm., gesigneerd. (Boekenkast met figuren, maskers, schedel etc.).
Startbod: € 140
261283
1109
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, 1921, C3, 103 x 71 mm., gesigneerd. (WT, man en vrouw, opengeslagen boek etc.). Op dun papier.
Startbod: € 150
261259
1110
Pankok, B., 3 exlibris, diepdruk (C3), opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. Voor Oberaschpach, Eherenberg, Mohr.
Startbod: € 75
261044
1111
Philipp, M.E., 29 exlibris / kleingrafiek, bijna alle C3, (15 x gesigneerd, 14 x niet gesigneerd), deels opgeplakt geweest. O.a. voor Philipp, Heitz, Hofmann, Schulthes, Ehrhrardt, Kruse, Obratil, Mayer, Hradecny, Tropp, Haupt, Stoetzner, Staadt, Bloechlinger, Musch,
Startbod: € 200
260388
1113
Snelders, A., plm. 40 exlibris, (40 x C3, 1 x X3, 1 x MT), 33 x gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 45
261014
1114
collectie van 50 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek, diepdrukken (C2, C3 etc.). Deels genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt door o.a. Pauwels, Jakubowski, Stettner, Jacobs,Hampl, Kabrt, Ivanov, V. Vereschagin, Dudek, Jakstas, Okas, Schmidt, Balon, Juergens.
Startbod: € 100
261049
1115
Mueller, K., plm. 35 exlibris / kleingrafiek, litho, opgeplakt, deels gesigneerd
Startbod: € 25
261355
1118
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, (2 x C3, 2 x litho), 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Lustig, Sana, G.M. (latere druk), Irene Andrews (latere druk)
Startbod: € 110
260677
1120
Wenig, B., plm. 65 exlibris, cliché, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 100
261351
1121
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Dr Leicht (papier wat gevlekt), Mantero, Botta, Lenze
Startbod: € 110
261350
1122
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Mantero (2 verschillende), Lombardo (2 verschillende, latere drukken)
Startbod: € 110
261352
1123
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: G.M (ex eroticis), Botta, Pallay, Mantero
Startbod: € 110
260360
1143
Brunovsky, A., 3 exlibris (Goetz (in pass-partout), Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 150
260349
1144
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Kalt Schmitz, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100
260056
1145
Brunovsky, A., exlibris Mies Meulemans, 1993, C3, genummerd en gesigneerd, 130 x 100 mm,
Startbod: € 110
284517
1178
Onb.meester, draagt signatuur Dijkstra, Kermis met personen, aquarel, 31 x 25 cm.
Startbod: € 150
283298
1179
Rolf Weijburg (1952), Santiago, handgesigneerde kleurenets, genummerd 28/45, 39 x 51 cm.
Startbod: € 30
283301
1180
Rolf Weijburg (1952), Cidade do Mindelo, handgesigneerde kleurenets, gedateerd 1992, genummerd 13/45, 39,5 x 52,5 cm.
Startbod: € 30
275099
1181
Anton Voorzanger, Naakt, gouache op papier, gedateerd 1983, 60 x 43 cm. (hoekje glas defect)
Startbod: € 10
272419
1182
Charles Roban, Vissersschepen voor het strand, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Startbod: € 20
283287
1189
Mus Richter, Abstract met koeien en personen, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
283289
1190
Mus Richter, Abstract, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 20
283286
1191
Mus Richter, Omdat het kan, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30

1 2 3 4 5 6 7 8 9
241 - 288 van 419 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties