Sluiten241 - 288 van 422 resultaten
Svengsbir, J., plm. 170 exlibris en kleingrafiek, C2 (deels meerkleuren), opgeplakt, gesigneerd
Startbod: € 60
Jakovenko, J., 19 exlibris, C3/C5/C7, genummerd en gesigneerd (1 blad wat vuil buiten de afbeelding), o.a. voor Van Waterschoot, Stefancik, Meulemans (doublet), Burch, Gerny.
Startbod: € 100
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, deels opgeplakt (geweest), 2 x gesigneerd. Gemaakt voor: Galateau, Botta, Peter Fingesten, Lustig.
Startbod: € 110
Fingesten, M., 1 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd. Opgeplakt. Gemaakt voor: Mantero (groot formaat, 190 x 123 mm). Eva en de slang.
Startbod: € 70
Kulhanek, Oldrich, 'Psanio o lasce', George Sandova, geillustreerdmet 3 originele afdrukken van litho's van Kulhanek, Praha 1983, nr. 121 / 200. Tekst in Tsjechisch.
Startbod: € 30
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, opgeplakt / in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: E.S., Laroche, Van der Kuylen, Keppich
Startbod: € 100
Vadasz, E., 8 exlibris kleingrafiek, C3, alle gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor Ans vd Kuylen (253), Elisabeth, Vajda, verhuisbericht, vakantieaankondiging, Freimann, Wim vd Kuylen (1936)
Startbod: € 75
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, C3, 60 x 80 mm., gesigneerd. (Boekenkast met figuren, maskers, schedel etc.).
Startbod: € 140
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, 1921, C3, 103 x 71 mm., gesigneerd. (WT, man en vrouw, opengeslagen boek etc.). Op dun papier.
Startbod: € 150
Pankok, B., 3 exlibris, diepdruk (C3), opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. Voor Oberaschpach, Eherenberg, Mohr.
Startbod: € 75
Philipp, M.E., 29 exlibris / kleingrafiek, bijna alle C3, (15 x gesigneerd, 14 x niet gesigneerd), deels opgeplakt geweest. O.a. voor Philipp, Heitz, Hofmann, Schulthes, Ehrhrardt, Kruse, Obratil, Mayer, Hradecny, Tropp, Haupt, Stoetzner, Staadt, Bloechlinger, Musch,
Startbod: € 200
Snelders, A., plm. 40 exlibris, (40 x C3, 1 x X3, 1 x MT), 33 x gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 45
collectie van 50 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek, diepdrukken (C2, C3 etc.). Deels genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt door o.a. Pauwels, Jakubowski, Stettner, Jacobs,Hampl, Kabrt, Ivanov, V. Vereschagin, Dudek, Jakstas, Okas, Schmidt, Balon, Juergens.
Startbod: € 100
Mueller, K., plm. 35 exlibris / kleingrafiek, litho, opgeplakt, deels gesigneerd
Startbod: € 25
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, (2 x C3, 2 x litho), 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Lustig, Sana, G.M. (latere druk), Irene Andrews (latere druk)
Startbod: € 110
Wenig, B., plm. 65 exlibris, cliché, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 100
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Dr Leicht (papier wat gevlekt), Mantero, Botta, Lenze
Startbod: € 110
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Mantero (2 verschillende), Lombardo (2 verschillende, latere drukken)
Startbod: € 110
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: G.M (ex eroticis), Botta, Pallay, Mantero
Startbod: € 110
Brunovsky, A., 3 exlibris (Goetz (in pass-partout), Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 150
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Kalt Schmitz, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100
Brunovsky, A., exlibris Mies Meulemans, 1993, C3, genummerd en gesigneerd, 130 x 100 mm,
Startbod: € 110
Onb.meester, draagt signatuur Dijkstra, Kermis met personen, aquarel, 31 x 25 cm.
Startbod: € 150
Rolf Weijburg (1952), Santiago, handgesigneerde kleurenets, genummerd 28/45, 39 x 51 cm.
Startbod: € 30
Rolf Weijburg (1952), Cidade do Mindelo, handgesigneerde kleurenets, gedateerd 1992, genummerd 13/45, 39,5 x 52,5 cm.
Startbod: € 30
Anton Voorzanger, Naakt, gouache op papier, gedateerd 1983, 60 x 43 cm. (hoekje glas defect)
Startbod: € 10
Charles Roban, Vissersschepen voor het strand, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Startbod: € 20
Mus Richter, Abstract met koeien en personen, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
Mus Richter, Abstract, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 20
Mus Richter, Omdat het kan, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 20
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met kerktoren, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
Kees Kooy (1935), Zeilschepen, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met zeilschip, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
Jolanda Valk, Colours waiting to explode, acryl op doek, 75 x 65 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 16
Onduidelijk monogram, Keramieken wanddecoratie, gedateerd 2011, 25,5 x 25,5 cm. (inclusief lijst)
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (1903-1993), Cows in Folgensbourg, Alsace, acryl op doek, 50 x 61 cm. Provenance: particuliere collectie
Startbod: € 120
Ond.gesign., Landschap met korenschoven, olieverf op doek, 112 x 70 cm.
Startbod: € 35
Onb.meester, draagt signatuur Dijkstra, Kermis met personen, gouache, 24 x 14 cm.
Startbod: € 150
Koop van 4 oude gravures m.b.t. havens en schepen, 26 x 21 cm.
Startbod: € 30
Monogram B. vd L.(naar Bart van der Lek), Handwerkende vrouw, inkt op paneel, 39 x 30,2 cm.
Startbod: € 30
Onb.meester, Schets van Jos, pasteltekening, 53 x 33 cm., gedateerd 1931
Startbod: € 16
J. Sluis, Op de kade met diverse personen en paard en wagen, olieverf op doek, 60 x 40 cm., gedateerd 1924
Startbod: € 30
Magdalena de Rooy Taen (1927-2014), 'A Chinese wall', compositie vervaardigd uit diverse stoffen, 20 x 23 cm. (66 x 51 cm incl. lijst)
Startbod: € 30
Magdalena de Rooy Taen (1927-2014), 'Streetvendor', Taiwan 1983, compositie vervaardigd uit diverse stoffen, 19 x 21,5 cm. (63 x 51 cm incl. lijst)
Startbod: € 30
Frans Willem Hartsuiker (1894-1991), Bloemstilleven, pastel, 60 x 46 cm.
Startbod: € 45
Nic Jonk (1928-1994), Naakt, handgesigneerde lithografie, nr. 135/160, gedateerd 1991, 59 x 49 cm.
Startbod: € 25