Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
5:41:28

241 - 288 van 361 resultaten
285526
1217
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Zelfportret, inkt op papier, gesigneerd en gedateerd 2004, met connotatie: "voor Elisabeth, een zelfportret", 32 x 23 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 400
285528
1218
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Zonder titel, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1997-2002, genummerd E/A, 70 x 37 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 450
285525
1220
Harmen Meurs (1891-1964), Dame met hoed, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1921, 64 x 52 cm. provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Literatuur: afgebeeld in de catalogus van Elisabeth van de Nes
€ 750
285596
1222
Dirk Herman Willem Filarski (1885-1964), Zicht op het Portugees fort en Marabout (heilige graf) te Safi Marokko, gedateerd 1930, olieverf op doek, 52 x 64 cm., provenance particuliere collectie Bergen Noord Holland, note : tentoongesteld Expositie Museum Kranenburgh, Bergen, verborgen schatten Bergse School uit particulier bezit 24 mei t/m 23 september 2001
€ 1.000
285422
1232
Jan Cornelis (Jan) van Essen (1854-1936), Heide met grazende kudde schapen, olieverf op doek, 50 x 63 cm.
€ 450
275623
1263
Onb. meester, Portret, olieverf op doek, 50,5 x 45,5 cm.
€ 1.400
275634
1267
Onb. meester, 17e / 18e eeuw, genrevoorstelling van bedelende moeder met kind, olieverf op doek, 130 x 100 cm. Provenance: privé collectie Museo Raset, Spanje
€ 1.500
285162
1280
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963), Zomerlandschap, olieverf op doek, 64 x 48 cm.
€ 320
284457
1281
Johannes Jan Kruijsen (1874-1938), Boerderijen in landschap, olieverf op board, 60 x 45 cm.
€ 240
285497
1285
Adrianus Dirk (Ad) Blok van der Velden (1913-1980), Boerderij in Texels landschap, olieverf op doek, 60 x 50 cm., gesigneerd en gedateerd 1944 of 1949, provenance particuliere collectie
€ 2.400
274322
1286
Frans David Oerder (1867-1944), Gezicht uit het atelier in Berlicum, Noord Brabant, Overtuinen naar een uitwijk van het dorp, zondag in den herfst, olieverf op paneel, 67 x 40 cm., provenance particuliere collectie
€ 500
285529
1289
Wijtze Gerrit Carel (Wim) Schuhmacher (1894-1986), Zonnebloemen, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1917, 77,5 x 95,3 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam; 1983 Sotheby's nr.298; Kunsthandel Wending Amsterdam; Christie's 1980, nr.293; J. Börger, Gouda. Tentoonstellingen: Rotterdam 1917, nr.21; Dordrecht 1919; Delft 1919 nr.21; Amsterdam 1921; Amsterdam 1981-82; Gemeentemuseum Arnhem "Wim Schuhmacher - de Meester van het grijs", 30-11-1991 t/m 26-01-1992; Maison des Arts, Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998
€ 4.000
285167
1293
Herman Brood (1945-2001), Lonely, gemengde techniek op doek, 110 x 110 cm., met certificaat van echtheid, december 2013
€ 1.200
285165
1295
Herman Brood (1945-2001), "Haakjes openen#4 haakjes sluiten", gemengde techniek op doek, 157 x 110 cm., met certificaat van echtheid Koos van Dijk, November 2013, provenance particuliere collectie
€ 1.200
285594
1301
Henricus Johannes (Harry) Kuyten (1883-1952), Schoorl bij Noord Hollands kanaal, olieverf op doek, 65 x 50 cm., provenance particuliere collectie Bergen, note : tentoongesteld museum Kranenburgh Bergen, 6 oktober 2001, 5 mei 2002
€ 4.000
282923
1315
Salvador Dali (1904-1989), Zodiac II (Aries), handgesigneerde intaglio, genummerd 65/250, 15 x 15 cm.
€ 140
285595
1350
Germ de Jong (1886-1967), Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd 1949, 59 x 48 cm., provenance particuliere collectie Bergen, Noord Holland
€ 1.200
283603
1351
Willem Witsen (1860-1923), Beurspoortje te Amsterdam, ets, 32 x 40 cm.
€ 150
284526
1563
Jan Hendrik Wolkers (1925-2007), Abstract, 4-luik, hand gesigneerde lithografie, nr. 206/250, gedateerd 2002, 28 x 23,5 cm.
€ 65
285112
1620
Nicolaas van der Waay (1855-1936), Vier diverse schilderijen, olieverfjes op paneel, waarvan 1x gesigneerd, 18 x 24 cm.
€ 240
285352
1639
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk (1924-1994), Waakhond II, gouache op papier, gesigneerd en genummerd 77.VIII.5, 70 x 100,5 cm.
€ 550
285350
1640
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk (1924-1994), Zonder titel (Fantasiefiguur), gouache op papier, gesigneerd en genummerd 76.II.6, 50 x 65 cm. (niet ingelijst)
€ 475
285351
1641
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk (1924-1994), Zonder titel (Portret), gouache op papier, gedateerd 1982, 50 x 70 cm. (niet ingelijst)
€ 380
283330
1651
Joan Miró (1893-1983), Le Naufrage, handgesigneerde en genummerde aquatint, oplage 10/60, 90,5 x 64 cm.
€ 700
265949
1708
Jan Wolkers, Zomer/Sneeuw, handgesigneerde litho, nr.61/300, 70 x 50 cm
€ 150
272122
1711
Piet Wiegman (1930-2008), Stilleven met bloemen, fruit en boek, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
€ 600
282675
1721
Liu Zheng (1972), Instagrammed Angel Candices, Chinese inkt op bamboe papier, 42 x 40 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Liu Zheng vertaalt beelden van sociale media in levendige aquarellen op handgemaakt bamboepapier, geïnspireerd door het alledaagse digitale leven. Zijn Instagram-gebaseerde werken combineren traditie en actualiteit in een herkenbare, dynamische stijl
€ 160
286111
1769
Chokosai Eisho, Japanse houtblok snede, 23 x 33 cm.
€ 100
282920
1791
Aya Takano (1976), Mall Mania Miami, Standing in a Storm, 2006, uitgegeven door Kaikai Kiki Co. Ltd., genummerd 48/300, 61,5 x 43 cm.
€ 280
282622
1817
Hui Wei, It's a Beautiful Small World no 4, olieverf op doek, gedateerd 2013, diam. 60 cm.
€ 425
244502
1849
Wim de Haan (1913-1967), Zonder titel, olieverf op board, 98 x 120 cm., gedateerd 1953, provenance particuliere collectie, met een echtheidsverklaring van mr. H.J. de Haan van der Chijs gedateerd 1989.
€ 600
283907
1875
Theodorus van Oorschot (1910-1989), Stilleven met fruit, olieverf op doek, 100 x 70 cm.
€ 220
275078
1094
Lita Cabellut (1961), Abstract, ongesign., olieverf op doek, 110 x 140 cm., gesigneerd en gedateerd op achterzijde 1990, provenance particuliere collectie/rechtstreeks verworven van kunstenaar
€ 1.900
283323
1095
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Aïcha, Indische inkt / aquarel op papier, gedateerd 10/12/96, 32 x 24 cm., inclusief echtheidscertificaat Gallery Schana B.
€ 800
283325
1096
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Tamaya, gemengde techniek op papier, gedateerd '97, 30,5 x 23 cm., inclusief echtheidscertificaat BernArt Gallery
€ 800
283470
1098
Arman (1928-2005), Compositie met viool en vioolkammen, pasteltekening, 21 x 13,5 cm., inclusief echtheidscertificaat van Galleria Urbano Quinto
€ 500
283319
1100
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Tahia, gemengde techniek op papier, 31 x 32,5 cm., inclusief echtheidscertificaat van BernArt Gallery
€ 800
282619
1102
Lin Jin Chun, Landschap, olieverf op doek, 85 x 163 cm.
€ 1.500
283327
1107
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Tahia, gemengde techniek op papier, gedateerd 3 april '97, 30,5 x 22,5 cm., inclusief echtheidscertificaat BernArt Gallery
€ 800
283321
1108
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Félicité, aquarel, gedateerd '97, 30,5 x 22,5 cm., inclusief echtheidsverklaring van BernArt Gallery
€ 800
275077
1110
Lita Cabellut (1961), Abstract, ongesign., olieverf op doek, 100 x 100 cm., provenance particuliere collectie/rechtstreeks verworven van kunstenaar
€ 950
283326
1116
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Abstract, Indische inkt op papier, gedateerd '68, 21 x 27 cm.
€ 800
272921
1119
Job Adriaensz Berckheyde (1630-1693), Feest in de kraamkamer, olieverf op doek, 66 x 83 cm.
€ 1.500
282896
1135
Omgeving Gerard Dou (1613-1675), Dame met een briefje in een stenen nis, olieverf op doek, 14 x 11 cm. met een lakstempel op de achterkant
€ 2.000
275230
1212
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk (1924-1994), Diverse personen, originele inkttekening, 27 x 21 cm., gesign. en genummerd 74.8.3.
€ 280
285537
1221
Willem Paerels (1878-1962), Bas-Quartier à Marseille (1927), olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd, 100 x 80 cm. Provenance: particuliere collectie; aangeschaft in 2000 bij Kunstgalerij De Vuyst (Lokeren, België)
€ 2.400
285524
1226
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Rood naakt (1947), gouache op papier, gesigneerd en gedateerd, 36 x 25 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Literatuur: "Corneille, een vroege vogel", pagina 185, afb.106; Video: "Corneille, Niets is toeval / Nothing is coincidental / Rien n'est hazard (1998); Cat. "Corneille und Afrika", Museum Bochum, p.10, cat. nr.2; Ronald A. Kerkhoven, "Beauties, beasts and birds. Corneille and his collection of African Art", 1998, nr.4, p.10. Tentoonstellingen: Tentoonstellingen n.a.v. Corneille's 75e verjaardag (1997); Corneille in het COBRA Museum, Amstelveen; Museum Bochum, "Corneille und Afrika", 21 feb. - 13 apr. 1998; Maison des Arts, Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998; Le Salon Rouge, Amsterdam; Galerie & Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas; tentoonstellingen n.a.v. Corneille's 80e verjaardag (2002); "Corneille 1947, Het Hongaarde Avontuur en de ontmoeting met de Europese School", COBRA Museum; "Vlucht van een kleurrijke vogel", Galerie & Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas; Museum of Fine Arts, Budapest, 2002
€ 2.400
275601
1227
Harmen Meurs (1891-1964), De cellist Thomas Canivez (1926), gesigneerd, getiteld en gedateerd 1926, olieverf op doek, 146 x 119 cm. Provenance: collectie Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam / rechtstreeks verworven van de kunstenaar, tentoonstelling: Stedelijk Museum Amsterdam, Harmen Meurs, 1928
€ 1.900

1 2 3 4 5 6 7 8
241 - 288 van 361 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties