Sluiten241 - 288 van 420 resultaten
Monogram MvH 89, Bloemen in vaas met kom, aquarel (hoekje glas defect), 31 x 46 cm.
Startbod: € 6
Adrianus Cyriacus Bleys (1842- 1912), Plassengezicht met waterlelies, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Startbod: € 45
Onb.meester, draagt signatuur Dijkstra, Kermis met personen, aquarel, 31 x 25 cm.
Startbod: € 150
Onb.meester, draagt signatuur Dijkstra, Kermis met personen, gouache, 24 x 14 cm.
Startbod: € 150
Ype Heerke Wenning (1879-1959), Portret van een dame, olieverf op doek, 60 x 50 cm., gedateerd 1942, provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 45
Monogram C.H. van H. (Chiem van Houweninge senior), Bloemstilleven, pasteltekening, 57 x 46 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Startbod: € 30
Cor Wegh, Ode aan de Limburgse mijnwerkers, voorstellend de handdoek die de mijnwerkers standaard droegen, papier mache, 77x 72 cm.
Startbod: € 75
Death NYC, Louis Vuitton, beschilderde panelen (4x), totaal formaat, 47 x 63 cm. (panelen los)
Startbod: € 75
Flavio Piras, Collage in gemengde techniek, 70 x 45 cm.
Startbod: € 50
Hugo Kaagman (1955), 9 Diverse Tegelcomposities, handgesigneerde en genummerde zeefdrukken, 1999, 50 x 50 cm.
Startbod: € 100
DEATH NYC, Marilyn New York Map, 2016, handgesigneerde en gestempelde zeefdruk, 45 x 32 cm.
Startbod: € 100
Leendert van der Vlist (1894-1962), gezicht op boederij, 43 x 69 cm., met defecten twee gaatjes in het doek.
Startbod: € 150
Startbod: € 45
J.L. Smienk Koeman, landschap, gemengde techniek, 28 x 39 cm.
Startbod: € 25
Lie A Fo, map met daarin afbeeldingen van kunstwerken
Startbod: € 25
Onb.meester, draagt signatuur Troostrijk, Koeien en boerinnen in landschap voor boerderij, olieverf op paneel (deels beschadigd), 66 x 48 cm.
Startbod: € 30
Wilhelmus Henricus Petrus Johannes (Willem) de Zwart (1862-1931), Stilleven met bloemen, waaier, beeld en karaf, olieverf op doek, 66 x 40 cm.
Startbod: € 120
Onb.meester, Futuristisch abstractie, olieverf op board, 89 x 89 cm.
Startbod: € 16
Paul Koning, Woman crying, gemengde techniek, 120 x 85 cm.
Startbod: € 45
Mark Karasick (1959), Liggende naakt, olieverf op doek, 110 x 100 cm.
Startbod: € 45
Peter Polderman (1938-1998), Gezichten, gouache op papier, gedateerd 1989, 109 x 89 cm. of 131 x 111 cm.
Startbod: € 75
Liselotte Schut, Personen, gemengde techniek achter plexiglas, 138 x 90 cm.
Startbod: € 75
Ron Ritzerfeld, Abstract uit meerdere doeken samengesteld, 150 x 90 cm., gedateerd 1991
Startbod: € 40
Nora Purchen-Wydenbruck, Landschap, aquarel, 29 x 41 cm.
Startbod: € 25
Brat Islava Pagon, Bosgezicht, olieverf op doek, 45 x 46 cm.
Startbod: € 45
Onb.meester, Clown, gemengde techniek, 31 x 26 cm.
Startbod: € 25
Wim Gerritsen, Abstract, zeefdruk, nr.61/100, gedateerd 1987, 40 x 50 cm.
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Albertus Gerard Hulshoff Pol (1883-1957), Boerderij met hooiberg in de winter, olieverf op paneel, 77 x 59 cm.
Startbod: € 60
B. van der Woude, Stilleven met boek en tinnen kan, olieverf op doek, 73 x 60 cm., gedateerd 1907
Startbod: € 75
Marien Schouten (1956), abstracte voorstelling, zeefdruk, genummerd 10/75, gedateerd 2000, 53 x 40 cm.
Startbod: € 60
Ond. gesigneerd, Bollenvelden, marouflé, 27 x 36 cm.
Startbod: € 75
Van Huysum, Bloemstilleven, olieverf op doek, 77 x 64 cm.
Startbod: € 150
Oude rijkbewerkte lijst (kleine beschadigingen), binnenmaat 35,5 x 23 cm. en buitenmaat 54 x 42 cm.
Startbod: € 25
Naar Henri Matisse, Nu bleu aux pommes, lithografie, 37 x 50 cm.
Startbod: € 30
Jan Altink (1885-1976), Bloemstilleven, olieverf op board, 44 x 54 cm., provenance particuliere collectie/Vendu Dickhaut, 2015
Startbod: € 240
Else Carla (Els) Boone (1943), Lezende vrouw met lamp, aquarel, 60 x 41 cm.
Startbod: € 35
Hendrike Louise 'Riek' Wesseling (1914-1995), Glazen Bol (atelier), épreuve d'artiste, handgesigneerde gravure, 25 x 21 cm.
Startbod: € 60
Anton Heijboer (1924-2005), Vrouw, olieverf op leistenen paneel, 37 x 26 cm.
Startbod: € 150
Anton Heyboer (1924-2005), 4 Vrouwen, gouache, 108 x 78 cm., met achterop de tekst "Liefs van mij als de 5e vrouw, Petra Heyboer", 15-3-2008, Den Ilp 03', Veel plezier met deze 4 vrouwtjes"
Startbod: € 150
Charles Lapostolet 1824-1890., Huis aan het water, olieverf op paneel, 41 x 32 cm.
Startbod: € 380
Frits Johan Goosen (1943), Afgemeerde schepen aan de kade, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Startbod: € 240
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Marylin in zwart/wit, hand gesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 93 x 74 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar, zonder glas
Startbod: € 120
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Portret van Mozart, handgesigneerde zeefdruk, nr.45/50, met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 78 x 56 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar
Startbod: € 120
Victor Bauffe (1849-1921), Molen met koe en roeiboot in landschap, aquarel, 42 x 28 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 190
Philip Windt (1847-1921), Ochtenddauw op het strand met bomschuiten en schelpenwagen, aquarel, 35 x 25 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 150