Sluiten241 - 288 van 422 resultaten
Jakovenko, J., 19 exlibris, C3/C5/C7, genummerd en gesigneerd (1 blad wat vuil buiten de afbeelding), o.a. voor Van Waterschoot, Stefancik, Meulemans (doublet), Burch, Gerny.
Startbod: € 100
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, deels opgeplakt (geweest), 2 x gesigneerd. Gemaakt voor: Galateau, Botta, Peter Fingesten, Lustig.
Startbod: € 110
Fingesten, M., 1 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd. Opgeplakt. Gemaakt voor: Mantero (groot formaat, 190 x 123 mm). Eva en de slang.
Startbod: € 70
Kulhanek, Oldrich, 'Psanio o lasce', George Sandova, geillustreerdmet 3 originele afdrukken van litho's van Kulhanek, Praha 1983, nr. 121 / 200. Tekst in Tsjechisch.
Startbod: € 30
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, opgeplakt / in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: E.S., Laroche, Van der Kuylen, Keppich
Startbod: € 100
Vadasz, E., 8 exlibris kleingrafiek, C3, alle gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor Ans vd Kuylen (253), Elisabeth, Vajda, verhuisbericht, vakantieaankondiging, Freimann, Wim vd Kuylen (1936)
Startbod: € 75
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, C3, 60 x 80 mm., gesigneerd. (Boekenkast met figuren, maskers, schedel etc.).
Startbod: € 140
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, 1921, C3, 103 x 71 mm., gesigneerd. (WT, man en vrouw, opengeslagen boek etc.). Op dun papier.
Startbod: € 150
Pankok, B., 3 exlibris, diepdruk (C3), opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. Voor Oberaschpach, Eherenberg, Mohr.
Startbod: € 75
Philipp, M.E., 29 exlibris / kleingrafiek, bijna alle C3, (15 x gesigneerd, 14 x niet gesigneerd), deels opgeplakt geweest. O.a. voor Philipp, Heitz, Hofmann, Schulthes, Ehrhrardt, Kruse, Obratil, Mayer, Hradecny, Tropp, Haupt, Stoetzner, Staadt, Bloechlinger, Musch,
Startbod: € 200
Snelders, A., plm. 40 exlibris, (40 x C3, 1 x X3, 1 x MT), 33 x gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 45
collectie van 50 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek, diepdrukken (C2, C3 etc.). Deels genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt door o.a. Pauwels, Jakubowski, Stettner, Jacobs,Hampl, Kabrt, Ivanov, V. Vereschagin, Dudek, Jakstas, Okas, Schmidt, Balon, Juergens.
Startbod: € 100
Mueller, K., plm. 35 exlibris / kleingrafiek, litho, opgeplakt, deels gesigneerd
Startbod: € 25
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, (2 x C3, 2 x litho), 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Lustig, Sana, G.M. (latere druk), Irene Andrews (latere druk)
Startbod: € 110
Wenig, B., plm. 65 exlibris, cliché, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 100
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Dr Leicht (papier wat gevlekt), Mantero, Botta, Lenze
Startbod: € 110
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Mantero (2 verschillende), Lombardo (2 verschillende, latere drukken)
Startbod: € 110
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: G.M (ex eroticis), Botta, Pallay, Mantero
Startbod: € 110
Brunovsky, A., 3 exlibris (Goetz (in pass-partout), Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 150
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Kalt Schmitz, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100
Brunovsky, A., exlibris Mies Meulemans, 1993, C3, genummerd en gesigneerd, 130 x 100 mm,
Startbod: € 110
Onb.meester, draagt signatuur Dijkstra, Kermis met personen, aquarel, 31 x 25 cm.
Startbod: € 150
Rolf Weijburg (1952), Santiago, handgesigneerde kleurenets, genummerd 28/45, 39 x 51 cm.
Startbod: € 30
Rolf Weijburg (1952), Cidade do Mindelo, handgesigneerde kleurenets, gedateerd 1992, genummerd 13/45, 39,5 x 52,5 cm.
Startbod: € 30
Anton Voorzanger, Naakt, gouache op papier, gedateerd 1983, 60 x 43 cm. (hoekje glas defect)
Startbod: € 10
Charles Roban, Vissersschepen voor het strand, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Startbod: € 20
Mus Richter, Abstract met koeien en personen, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
Mus Richter, Abstract, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 20
Mus Richter, Omdat het kan, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 20
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met kerktoren, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
Kees Kooy (1935), Zeilschepen, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met zeilschip, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
Jolanda Valk, Colours waiting to explode, acryl op doek, 75 x 65 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 16
Onduidelijk monogram, Keramieken wanddecoratie, gedateerd 2011, 25,5 x 25,5 cm. (inclusief lijst)
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (1903-1993), Cows in Folgensbourg, Alsace, acryl op doek, 50 x 61 cm. Provenance: particuliere collectie
Startbod: € 120
Ond.gesign., Landschap met korenschoven, olieverf op doek, 112 x 70 cm.
Startbod: € 35
Onb.meester, draagt signatuur Dijkstra, Kermis met personen, gouache, 24 x 14 cm.
Startbod: € 150
Jack Godderis, (1916-1971), Landschap, olieverf op paneel, 25 x 32 cm.
Startbod: € 50
Marianne Duyker-Deibel, Personen in compositie, olieverf op paneel, 70 x 100 cm.
Startbod: € 30
Paul Citroen (1896-1983), Portret van een dame, hand gesigneerde lithografie, genummerd 111/150, 64 x 50 cm.
Startbod: € 12
Johannes van Lingen (1903-1986), Polderlandschap, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Startbod: € 30
Monogram G.M.M., Schelpenvisser met paard en wagen aan het strand, maroefle, 39 x 30 cm.
Startbod: € 30
Edmond Belevoort, Vrouw met kat, lithografie, gedateerd 1938, 62 x 49 cm.
Startbod: € 16
Goudkleurige schilderijlijst, binnenmaat: 34 x 24 cm, buitenmaat: 57 x 47 cm.
Startbod: € 25
Oude rijkbewerkte lijst (kleine beschadigingen), binnenmaat 35,5 x 23 cm. en buitenmaat 54 x 42 cm.
Startbod: € 25
Eric Claus, (1936), 10 diverse werken uit de serie Commedia dell'arte, druk, allen genummerd en gedateerd 1999, 63 x 43 cm. per stuk. (1 met defect glas)
Startbod: € 30