Taxaties
17:49:35

241 - 288 van 418 resultaten
283219
#283219
Jacob (Jaap ) Does (1924-2008), Zelfportret, olieverf op doek, 41 x 32 cm., gesigneerd r.o. en gedateerd 1944, Zelfportret, olieverf op doek, 40 x 30 cm., gesigneerd r.o. en gedateerd 1945, herkomst Atelier Jaap Does, Museums Vledder Tentoonstelling 1/12/2004 - 6/1/2008
Startbod: € 40
282606
#282606
Hollandse School, Bloemen, 6 originele gouaches, 19e eeuw, ca.27,2 x 21 cm. en 24 x 21 cm. (kleinste), gesigneerd C.M. Pompe en gedateerd 1833
Startbod: € 45
274634
#274634
Henny Koster, Japanse vrouw, gemengde techniek op doek, 70 x 100 cm.
Startbod: € 14
274630
#274630
Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis, 1928, Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis (1928–2023), Spaanse dans Soleares en Spaans dans Tango, 2 handgesigneerde zeefdrukken, gedateerd 2013, 70 x 55 cm.
Startbod: € 30
275257
#275257
Wil Kellerman, Bloemstilleven, aquarel, 51 x 35 cm.
Startbod: € 6
275258
#275258
Kees de Waal, The Seagod, aquarel, 42 x 33 cm.
Startbod: € 6
275995
#275995
Nieuwendijk, Zonder titel, olieverf op doek, 100 x 80 cm.
Startbod: € 35
283264
#283264
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met kerktoren, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
283265
#283265
Kees Kooy (1935), Zeilschepen, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
283266
#283266
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met zeilschip, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
283270
#283270
Will Kellerman (1945), Abstract met vlinders, gemengde techniek, 40 x 40 cm. (inclusief lijst)
Startbod: € 30
283271
#283271
Onduidelijk monogram, Keramieken wanddecoratie, gedateerd 2011, 25,5 x 25,5 cm. (inclusief lijst)
Startbod: € 20
283272
#283272
Startbod: € 20
283280
#283280
Jos Rovers (1893-1976), Gezicht op de markt op het Waterlooplein te Amsterdam, ets 44,5 x 60 cm.
Startbod: € 35
283285
#283285
A. Bernard, Wintergezicht met wandelaars en hondje, olieverf op paneel, 40 x 34,5 cm.
Startbod: € 35
283286
#283286
Mus Richter, Omdat het kan, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
283287
#283287
Mus Richter, Abstract met koeien en personen, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
283289
#283289
Mus Richter, Abstract, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 20
283290
#283290
Startbod: € 20
283295
#283295
Map met diverse lithografieën naar oude gravures van Amsterdam
Startbod: € 12
275477
#275477
Jolanda Valk, Colours waiting to explode, acryl op doek, 75 x 65 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 16
275630
#275630
Bram van Velde (1895-1981), Riviere 49, handgesigneerde lithografie, 1966, e.a., 66 x 49 cm., provenance: particuliere collectie
Startbod: € 95
282609
#282609
Onb.meester, Twee vrouwen op het strand, acryl/pastel op papier, 50 x 60 cm.
Startbod: € 25
265078
#265078
Portret van Dr.Aernout Tholinkx, lithografie, 20 x 15,5 cm.
Startbod: € 10
272493
#272493
Gerard Westerman (1880-1971), Landarbeider met paarden en hond, olieverf op board, 92 x 117 cm.
Startbod: € 100
282608
#282608
Johannes Petrus Paulus (Paul) Bodifée (1866-1938), Landschap met wandelende vrouw, maroefle, 33 x 48 cm.
Startbod: € 100
282611
#282611
Jacques Zucher, Familie in interieur, olieverf op doek 30 x 40 cm.
Startbod: € 160
282612
#282612
Toegeschreven aan Piet van Wijngaerdt (1873-1964), Religieuze voorstelling van Jezus en de Samaritaanse vrouw bij de waterput, maroelfe, 68 x 80 cm.
Startbod: € 100
275572
#275572
I. Wayan Munut, 1941, Ubud-Bali, Twee Balinese dames, gem. techniek op doek, h.155 x b.59 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 95
283224
#283224
Onb. meester, Stilleven met bloemen en fruit, olieverf op doek, 49,5 x 59 cm.
Startbod: € 20
283228
#283228
Jennifer van der Wal, Collage in gemengde techniek, 39 x 88,5 cm.
Startbod: € 35
283234
#283234
Onb. meester, een pendant met Chinese voorstellingen van "Geluk" en "Lang Leven", acryl op doek, 100 x 100 cm. (per schilderij)
Startbod: € 75
283239
#283239
Chinese school, Twee Boeddhistische monniken in landschap met hert, acryl op papier achter glas, gedateerd 1992, 78 x 78 cm.
Startbod: € 35
283240
#283240
Chinese school, Twee Boeddhistische monniken met kaarsje in de nacht, acryl op papier achter glas, gesigneerd en gedateerd '99, 87 x 85 cm.
Startbod: € 60
283241
#283241
Chinese school, Twee Boeddhistische monniken in landschap met paard, acryl op papier achter glas, gedateerd 1992, 81,5 x 76,5 cm.
Startbod: € 35
283256
#283256
Isaac 'Ies' Jacobs (1918-2011), Personen in de kroeg, aquarel/krijttekening, 25 x 41,5 cm.
Startbod: € 25
283261
#283261
Willy Johan Gutbrod, Strandgezicht met personen, olieverf op diep paneel, gedateerd '78, 35,5 x 27 cm.
Startbod: € 35
275821
#275821
Onb.meester, Twee Chinese familieportretten, acryl op doek, 108 x 72 cm.
Startbod: € 75
275822
#275822
Silvio Pucci, Gezicht op tuinhek met tuin, olieverf op doek, 65 x 60 cm. of 96 x 90 cm.
Startbod: € 75
275800
#275800
Jacobus Johannes (Jacobus) Doeser (1884-1970), Landschap met boerderij, olieverf op doek, 80 x 60 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 35
275804
#275804
Jacobus Johannes (Jacobus) Doeser ( 1884-1970), Bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 80 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 75
282772
#282772
Henk Koekkoek, Portret van twee dames, gemengde techniek, 17 x 12 cm.
Startbod: € 12
272417
#272417
Marianne Duyker-Deibel, Personen in compositie, olieverf op paneel, 70 x 100 cm.
Startbod: € 25
272419
#272419
Charles Roban, Vissersschepen voor het strand, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Startbod: € 20
282121
#282121
Doos diverse wanddecoraties w.o. merklap anno 1826 en litho's Steinlen
Startbod: € 20
282126
#282126
J. Bosboom, Monnik aan het kerkorgel, litho, 19e eeuw, 20 x 25 cm.
Startbod: € 20
282539
#282539
Monogram MvH 89, Bloemen in vaas met kom, aquarel (hoekje glas defect), 31 x 46 cm.
Startbod: € 6
275961
#275961
Adrianus Cyriacus Bleys (1842- 1912), Plassengezicht met waterlelies, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Startbod: € 45

1 2 3 4 5 6 7 8 9
241 - 288 van 418 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties