Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
2:57:07

241 - 288 van 412 resultaten
282909
874
Leila Alaoui, The Moroccans, Jemaa El Fnaa, 2011, genummerde C-print, 4/25, 40 x 26,6 cm.
€ 500
283855
877
Sierk Schröder (1903-2002), Portret van 2 meisjes, potloodtekening, 21 x 33 cm. (werk zit los in lijst)
€ 40
284278
1050
Henny Arkema-Niezen (1902-1984), Landschap met persoon en vogel, pasteltekening, 48 x 36 cm.
€ 30
283602
1093
Willem Adrianus Grondhout (1878-1934), Zicht op de Notre Dame te Parijs, ets, 23 x 34 cm.
€ 30
283324
1105
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Tahia, gemengde techniek op papier, gedateerd 7 april '97, 31 x 22,5 cm., inclusief echtheidscertificaat BernArt Gallery
€ 800
283304
1106
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Helsinki 1988, handgesigneerde tekening, 29,5 x 21 cm., inclusief echtheidsverklaring van BernArt Gallery
€ 800
284523
1109
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Monalisa, handgesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste, met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 90 x 55 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar
€ 240
283283
1117
Bernard Buffet, Tête de Clown (1955), zeefdruk in fraaie lijst, 35 x 28 (binnenmaat) en 73 x 63 cm. (buitenmaat)
€ 150
282295
1120
Dirck Dalens (1688-1753), Landschap met personen te paard, 125 x 94 cm, inclusief restauratie rapport
€ 550
284524
1132
Expositie poster van Yvaral (Jean Pierre Vasarely, 1934-2002), met persoonlijke boodschap, hand gesigneerd en gedateerd 5/1998, 74 x 74 cm.
€ 60
284519
1134
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Marylin, handgesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste met persoonlijke boodschap Gert Jan Bekenkamp, 74 x 74 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar
€ 150
275641
1141
Frederik Hendrik 'Frits' Mondriaan (1853-1932), Landschap, marouflé, 11,5 x 19,5 cm. Provenance: privé collectie Museo Raset, Spanje
€ 2.600
275642
1142
Frederik Hendrik 'Frits' Mondriaan (1853-1932), Persoon in bootje, marouflé, 17,5 x 12,5 cm. Provenance: privé collectie Museo Raset, Spanje
€ 800
284990
1146
Constant David Ludovic Artz (1870-1951), Landschap met boer en praam, olieverf op paneel, 25,5 x 18,5 cm.
€ 100
285619
1148
Marie Henri Mackenzie (1878-1961), Stoomboot op de Amstel van Amsterdam met diverse personen op de kade, gouache op papier, 30 x 18 cm., provenance particuliere collectie, note : geschonken in Hilversum, 17 april 1943 als dank
€ 400
275651
1182
Omgeving Cornelis Jacobsz. Delff (1571-1643), Twee koks: vrij naar zestiende-eeuwse rebus 'De Werelt Voet Ve[d]el Sotten', olieverf op paneel, 17,5 x 24 cm. Provenance: privé collectie Museo Raset, Spanje
€ 360
275610
1192
Karel Appel (1921-2006), Gezicht (K.1967, gesigneerd en gestempeld Porceleyne Fles, keramieken tegel, 19,8 x 14,1 cm.
€ 1.300
285161
1197
Christiaan (Chris) Soer (1882-1961), Zicht op de Rotterdamse binnenhaven met op de achtergrond Laurenskerk, olieverf op doek, 100 x 60 cm.
€ 700
285418
1203
Samuel le Poole (1910-1986), IJzelbrug te Deventer, olieverf op doek, 72 x 62 cm.
€ 75
285160
1204
Cornelis (Kees) Terlouw (1890-1948), Bloemstilleven, olieverf op doek, 65 x 54 cm.
€ 200
285423
1205
Gerry Dobbelaer, Idylle, olieverf op paneel, 61 x 48 cm., gedateerd 1981
€ 300
283573
1206
Bram Bogart (1921-2012), Abstracte compositie, gouache, gedateerd '60, 29 x 43 cm.
€ 550
275231
1211
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk (1924-1994), Denkers aan tafel, originele inkttekening, 27 x 21 cm., gesign. en gedateerd 74.2.25
€ 280
285535
1215
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), La Chatte (1998), tekening / aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd, 14,5 x 18,5 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstellingen: Museum Jan van der Togt Amstelveen 2015/2016; Maison des Arts Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998
€ 475
285534
1216
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Hommage à E. Munch (1999), gouache op papier, gesigneerd en gedateerd, 14,5 x 18,5 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstellingen: Museum Jan van der Togt Amstelveen 2015/2016; Maison des Arts Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998
€ 450
285526
1217
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Zelfportret, inkt op papier, gesigneerd en gedateerd 2004, met connotatie: "voor Elisabeth, een zelfportret", 32 x 23 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 400
285528
1218
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Zonder titel, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1997-2002, genummerd E/A, 70 x 37 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 450
285525
1220
Harmen Meurs (1891-1964), Dame met hoed, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1921, 64 x 52 cm. provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Literatuur: afgebeeld in de catalogus van Elisabeth van de Nes
€ 750
285596
1222
Dirk Herman Willem Filarski (1885-1964), Zicht op het Portugees fort en Marabout (heilige graf) te Safi Marokko, gedateerd 1930, olieverf op doek, 52 x 64 cm., provenance particuliere collectie Bergen Noord Holland, note : tentoongesteld Expositie Museum Kranenburgh, Bergen, verborgen schatten Bergse School uit particulier bezit 24 mei t/m 23 september 2001
€ 1.000
285422
1232
Jan Cornelis (Jan) van Essen (1854-1936), Heide met grazende kudde schapen, olieverf op doek, 50 x 63 cm.
€ 450
275623
1263
Onb. meester, Portret, olieverf op doek, 50,5 x 45,5 cm.
€ 1.400
275634
1267
Onb. meester, 17e / 18e eeuw, genrevoorstelling van bedelende moeder met kind, olieverf op doek, 130 x 100 cm. Provenance: privé collectie Museo Raset, Spanje
€ 1.500
285162
1280
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963), Zomerlandschap, olieverf op doek, 64 x 48 cm.
€ 320
284457
1281
Johannes Jan Kruijsen (1874-1938), Boerderijen in landschap, olieverf op board, 60 x 45 cm.
€ 240
285497
1285
Adrianus Dirk (Ad) Blok van der Velden (1913-1980), Boerderij in Texels landschap, olieverf op doek, 60 x 50 cm., gesigneerd en gedateerd 1944 of 1949, provenance particuliere collectie
€ 2.400
274322
1286
Frans David Oerder (1867-1944), Gezicht uit het atelier in Berlicum, Noord Brabant, Overtuinen naar een uitwijk van het dorp, zondag in den herfst, olieverf op paneel, 67 x 40 cm., provenance particuliere collectie
€ 500
285529
1289
Wijtze Gerrit Carel (Wim) Schuhmacher (1894-1986), Zonnebloemen, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1917, 77,5 x 95,3 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam; 1983 Sotheby's nr.298; Kunsthandel Wending Amsterdam; Christie's 1980, nr.293; J. Börger, Gouda. Tentoonstellingen: Rotterdam 1917, nr.21; Dordrecht 1919; Delft 1919 nr.21; Amsterdam 1921; Amsterdam 1981-82; Gemeentemuseum Arnhem "Wim Schuhmacher - de Meester van het grijs", 30-11-1991 t/m 26-01-1992; Maison des Arts, Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998
€ 4.000
285167
1293
Herman Brood (1945-2001), Lonely, gemengde techniek op doek, 110 x 110 cm., met certificaat van echtheid, december 2013
€ 1.200
285165
1295
Herman Brood (1945-2001), "Haakjes openen#4 haakjes sluiten", gemengde techniek op doek, 157 x 110 cm., met certificaat van echtheid Koos van Dijk, November 2013, provenance particuliere collectie
€ 1.200
285594
1301
Henricus Johannes (Harry) Kuyten (1883-1952), Schoorl bij Noord Hollands kanaal, olieverf op doek, 65 x 50 cm., provenance particuliere collectie Bergen, note : tentoongesteld museum Kranenburgh Bergen, 6 oktober 2001, 5 mei 2002
€ 4.000
282923
1315
Salvador Dali (1904-1989), Zodiac II (Aries), handgesigneerde intaglio, genummerd 65/250, 15 x 15 cm.
€ 140
285595
1350
Germ de Jong (1886-1967), Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd 1949, 59 x 48 cm., provenance particuliere collectie Bergen, Noord Holland
€ 1.200
283603
1351
Willem Witsen (1860-1923), Beurspoortje te Amsterdam, ets, 32 x 40 cm.
€ 150
284526
1563
Jan Hendrik Wolkers (1925-2007), Abstract, 4-luik, hand gesigneerde lithografie, nr. 206/250, gedateerd 2002, 28 x 23,5 cm.
€ 65
285112
1620
Nicolaas van der Waay (1855-1936), Vier diverse schilderijen, olieverfjes op paneel, waarvan 1x gesigneerd, 18 x 24 cm.
€ 240
285352
1639
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk (1924-1994), Waakhond II, gouache op papier, gesigneerd en genummerd 77.VIII.5, 70 x 100,5 cm.
€ 550
285350
1640
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk (1924-1994), Zonder titel (Fantasiefiguur), gouache op papier, gesigneerd en genummerd 76.II.6, 50 x 65 cm. (niet ingelijst)
€ 475
285351
1641
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk (1924-1994), Zonder titel (Portret), gouache op papier, gedateerd 1982, 50 x 70 cm. (niet ingelijst)
€ 380

1 2 3 4 5 6 7 8 9
241 - 288 van 412 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties