Sluiten241 - 288 van 406 resultaten
Bijbobo, Bloemstilleven, olieverf op board, 60 x 50 cm.
Startbod: € 30
Brat Islava Pagon, Mediterraans dorpje aan zee, olieverf op doek, 70 x 80 cm.
Startbod: € 60
Onb.meester, Futuristisch abstractie, olieverf op board, 89 x 89 cm.
Startbod: € 16
Paul Koning, Woman crying, gemengde techniek, 120 x 85 cm.
Startbod: € 45
Mark Karasick (1959), Liggende naakt, olieverf op doek, 110 x 100 cm.
Startbod: € 45
Peter Polderman (1938-1998), Gezichten, gouache op papier, gedateerd 1989, 109 x 89 cm. of 131 x 111 cm.
Startbod: € 75
Liselotte Schut, Personen, gemengde techniek achter plexiglas, 138 x 90 cm.
Startbod: € 75
Ron Ritzerfeld, Abstract uit meerdere doeken samengesteld, 150 x 90 cm., gedateerd 1991
Startbod: € 40
Ond.gesign., Abstract, olieverf op doek, 75 x 50 cm.
Startbod: € 30
Brat Islava Pagon, Bosgezicht, olieverf op doek, 45 x 46 cm.
Startbod: € 45
Onb.meester, Clown, gemengde techniek, 31 x 26 cm.
Startbod: € 25
Daalhoff, Zicht op een boerderij, olieverf op paneel, 24 x 19 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 16
Albertus Gerard Hulshoff Pol (1883-1957), Boerderij met hooiberg in de winter, olieverf op paneel, 77 x 59 cm.
Startbod: € 60
B. van der Woude, Stilleven met boek en tinnen kan, olieverf op doek, 73 x 60 cm., gedateerd 1907
Startbod: € 75
Raoul Perdier (1929-2017), Vrouwelijk naakt met duiven, olieverf op doek, 80 x 64 cm.
Startbod: € 240
Jan Altink (1885-1976), Bloemstilleven, olieverf op board, 44 x 54 cm., provenance particuliere collectie/Vendu Dickhaut, 2015
Startbod: € 240
Else Carla (Els) Boone (1943), Lezende vrouw met lamp, aquarel, 60 x 41 cm.
Startbod: € 35
Hendrike Louise 'Riek' Wesseling (1914-1995), Glazen Bol (atelier), épreuve d'artiste, handgesigneerde gravure, 25 x 21 cm.
Startbod: € 60
Anton Heijboer (1924-2005), Vrouw, olieverf op leistenen paneel, 37 x 26 cm.
Startbod: € 150
Anton Heyboer (1924-2005), 4 Vrouwen, gouache, 108 x 78 cm., met achterop de tekst "Liefs van mij als de 5e vrouw, Petra Heyboer", 15-3-2008, Den Ilp 03', Veel plezier met deze 4 vrouwtjes"
Startbod: € 150
Charles Lapostolet 1824-1890., Huis aan het water, olieverf op paneel, 41 x 32 cm.
Startbod: € 380
Frits Johan Goosen (1943), Afgemeerde schepen aan de kade, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Startbod: € 240
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Marylin in zwart/wit, hand gesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 93 x 74 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar, zonder glas
Startbod: € 120
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Portret van Mozart, handgesigneerde zeefdruk, nr.45/50, met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 78 x 56 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar
Startbod: € 120
Louis Boermeester (1908-1992), Dubbel glas-in-lood ontwerp, gouache op papier, 26 x 20 cm.
Startbod: € 20
Victor Bauffe (1849-1921), Molen met koe en roeiboot in landschap, aquarel, 42 x 28 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 190
Pieter de Regt (1877-1960), Landschap met bloesembomen, olieverf op paneel, 40 x 29 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 240
Pieter de Regt (1877-1960), Zeilboten op de Kaag, maroefle, 53 x 34 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 95
Philip Windt (1847-1921), Ochtenddauw op het strand met bomschuiten en schelpenwagen, aquarel, 35 x 25 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 150
Maurice François Auguste Courant (1847-1925), Havengezicht met afgemeerde schepen, olieverf op doek, 36 x 44 cm., gedateerd 1903, provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 380
Rob de Haan (1943), Abstract bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 100 cm.
Startbod: € 240
Adrianus jr. (Janus) van Zeegen (1881-1966), Onderwater scene met koraal en vis op de bodem der zee, gemengde techniek op paneel, 77 x 77 cm.
Startbod: € 240
Jan Moerbeek (1947), Blauw drieluik, gedateerd 1988, olieverf zand op linnen, 111 x 60 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 180
Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915), "Oude boer", olieverf op doek, 200 x 120 cm., provenance particuliere collectie/tentoongesteld : Tentoonstelling van kunstwerken Arnhem 1913
Startbod: € 950
Johan Hendrik (Hans) van Ieperen (1909-1995), Dorpsgezicht met kerk, olieverf op board, 64 x 77 cm.
Startbod: € 150
Henri Matisse, Lithografie naar het schilderij 'Zuma', 54 x 88 cm.
Startbod: € 50
Clemens Briels (1946), Winter in Limburg 3, zeefdruk, nr.122/250, handgesigneerd en gedateerd 1976, 69 x 49 cm.
Startbod: € 40
Harm Visserman, Avondwandeling in Blokzijl, pasteltekening, gedateerd 2011, 50 x 70 cm.
Startbod: € 20
Ottomaanse ferman (koninklijk decreet of schriftelijk bevel van de Ottomaanse sultan), geschreven in Diwani, Sultan II Mahmud Han tuğralı (1808-1839), 70 x 48 cm.
Startbod: € 500
Herman Brood (1945-2001), Zonder titel, Y91, gemengde techniek op doek, provenance particuliere collectie, 156 x 90 cm.
Startbod: € 1.000
Onb.meester, Twee portretten van dame en heer, olieverf op doek, 80 x 65 cm. per stuk
Startbod: € 450
Onb.meester, Bedrijvigheid in de haven, gemengde techniek, 90 x 60 cm.
Startbod: € 100
Robert-Jan Gijzen (1974), gesigneerd aan achterzijde Merret Heaven en Hell (nr.2), Maastricht 2004/2005, 200 x 130 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 280
Joris Geurts (1958), Zonder titel, olieverf op doek, aan achterzijde gesigneerd en gedateerd 2008, 231 x 135 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 280
Roberto Campos (1970), All around, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd op achterzijde, 162 x 130 cm., Lienze 1997, provenance particuliere collectie/Galerie Elfera Madrid, Spanje
Startbod: € 150
Aafke Kelly (1948), "One day I fly away", acryl/olieverf op papier, 100 x 120 cm., provenance particuliere collectie/SBK Amstelveen
Startbod: € 150
Everhardus Koster (1817-1892), Beukenlaan in de Haarlemmerhout met gouvernante en spelend meisje, olieverf op paneel, 30 x 50 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 750