Sluiten241 - 288 van 418 resultaten
Jacob (Jaap ) Does (1924-2008), Zelfportret, olieverf op doek, 41 x 32 cm., gesigneerd r.o. en gedateerd 1944, Zelfportret, olieverf op doek, 40 x 30 cm., gesigneerd r.o. en gedateerd 1945, herkomst Atelier Jaap Does, Museums Vledder Tentoonstelling 1/12/2004 - 6/1/2008
Startbod: € 40
Hollandse School, Bloemen, 6 originele gouaches, 19e eeuw, ca.27,2 x 21 cm. en 24 x 21 cm. (kleinste), gesigneerd C.M. Pompe en gedateerd 1833
Startbod: € 45
Henny Koster, Japanse vrouw, gemengde techniek op doek, 70 x 100 cm.
Startbod: € 14
Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis, 1928, Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis (1928–2023), Spaanse dans Soleares en Spaans dans Tango, 2 handgesigneerde zeefdrukken, gedateerd 2013, 70 x 55 cm.
Startbod: € 30
Wil Kellerman, Bloemstilleven, aquarel, 51 x 35 cm.
Startbod: € 6
Kees de Waal, The Seagod, aquarel, 42 x 33 cm.
Startbod: € 6
Nieuwendijk, Zonder titel, olieverf op doek, 100 x 80 cm.
Startbod: € 35
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met kerktoren, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
Kees Kooy (1935), Zeilschepen, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met zeilschip, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
Will Kellerman (1945), Abstract met vlinders, gemengde techniek, 40 x 40 cm. (inclusief lijst)
Startbod: € 30
Onduidelijk monogram, Keramieken wanddecoratie, gedateerd 2011, 25,5 x 25,5 cm. (inclusief lijst)
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Jos Rovers (1893-1976), Gezicht op de markt op het Waterlooplein te Amsterdam, ets 44,5 x 60 cm.
Startbod: € 35
A. Bernard, Wintergezicht met wandelaars en hondje, olieverf op paneel, 40 x 34,5 cm.
Startbod: € 35
Mus Richter, Omdat het kan, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
Mus Richter, Abstract met koeien en personen, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
Mus Richter, Abstract, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Map met diverse lithografieën naar oude gravures van Amsterdam
Startbod: € 12
Jolanda Valk, Colours waiting to explode, acryl op doek, 75 x 65 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 16
Bram van Velde (1895-1981), Riviere 49, handgesigneerde lithografie, 1966, e.a., 66 x 49 cm., provenance: particuliere collectie
Startbod: € 95
Onb.meester, Twee vrouwen op het strand, acryl/pastel op papier, 50 x 60 cm.
Startbod: € 25
Portret van Dr.Aernout Tholinkx, lithografie, 20 x 15,5 cm.
Startbod: € 10
Gerard Westerman (1880-1971), Landarbeider met paarden en hond, olieverf op board, 92 x 117 cm.
Startbod: € 100
Johannes Petrus Paulus (Paul) Bodifée (1866-1938), Landschap met wandelende vrouw, maroefle, 33 x 48 cm.
Startbod: € 100
Jacques Zucher, Familie in interieur, olieverf op doek 30 x 40 cm.
Startbod: € 160
Toegeschreven aan Piet van Wijngaerdt (1873-1964), Religieuze voorstelling van Jezus en de Samaritaanse vrouw bij de waterput, maroelfe, 68 x 80 cm.
Startbod: € 100
I. Wayan Munut, 1941, Ubud-Bali, Twee Balinese dames, gem. techniek op doek, h.155 x b.59 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 95
Onb. meester, Stilleven met bloemen en fruit, olieverf op doek, 49,5 x 59 cm.
Startbod: € 20
Jennifer van der Wal, Collage in gemengde techniek, 39 x 88,5 cm.
Startbod: € 35
Onb. meester, een pendant met Chinese voorstellingen van "Geluk" en "Lang Leven", acryl op doek, 100 x 100 cm. (per schilderij)
Startbod: € 75
Chinese school, Twee Boeddhistische monniken in landschap met hert, acryl op papier achter glas, gedateerd 1992, 78 x 78 cm.
Startbod: € 35
Chinese school, Twee Boeddhistische monniken met kaarsje in de nacht, acryl op papier achter glas, gesigneerd en gedateerd '99, 87 x 85 cm.
Startbod: € 60
Chinese school, Twee Boeddhistische monniken in landschap met paard, acryl op papier achter glas, gedateerd 1992, 81,5 x 76,5 cm.
Startbod: € 35
Isaac 'Ies' Jacobs (1918-2011), Personen in de kroeg, aquarel/krijttekening, 25 x 41,5 cm.
Startbod: € 25
Willy Johan Gutbrod, Strandgezicht met personen, olieverf op diep paneel, gedateerd '78, 35,5 x 27 cm.
Startbod: € 35
Onb.meester, Twee Chinese familieportretten, acryl op doek, 108 x 72 cm.
Startbod: € 75
Silvio Pucci, Gezicht op tuinhek met tuin, olieverf op doek, 65 x 60 cm. of 96 x 90 cm.
Startbod: € 75
Jacobus Johannes (Jacobus) Doeser (1884-1970), Landschap met boerderij, olieverf op doek, 80 x 60 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 35
Jacobus Johannes (Jacobus) Doeser ( 1884-1970), Bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 80 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 75
Henk Koekkoek, Portret van twee dames, gemengde techniek, 17 x 12 cm.
Startbod: € 12
Marianne Duyker-Deibel, Personen in compositie, olieverf op paneel, 70 x 100 cm.
Startbod: € 25
Charles Roban, Vissersschepen voor het strand, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Startbod: € 20
Doos diverse wanddecoraties w.o. merklap anno 1826 en litho's Steinlen
Startbod: € 20
J. Bosboom, Monnik aan het kerkorgel, litho, 19e eeuw, 20 x 25 cm.
Startbod: € 20
Monogram MvH 89, Bloemen in vaas met kom, aquarel (hoekje glas defect), 31 x 46 cm.
Startbod: € 6
Adrianus Cyriacus Bleys (1842- 1912), Plassengezicht met waterlelies, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Startbod: € 45