Sluiten1 - 48 van 407 resultaten
Govert de Roos (1953), Debbie Harry, handgesigneerde en genummerde foto, 1/9, 100 x 100 cm.
Startbod: € 500
Govert de Roos (1953), Joyce, hand gesigneerde en genummerde foto, 4/9, 100 x 100 cm.
Startbod: € 500
DEATH OF NYC, 7 diverse handgesigneerde zeefdrukken met echtheidscertificaten, 32 x 45 cm,
Startbod: € 200
Ond. gesign., Dorpje aan het water met zeilboten, olieverf op paneel, 29 x 38,5 cm.
Startbod: € 75
Strasser, C, 51 exlibris, C3 (35 x gesigneerd, 16 x niet gesigneerd), 24 x met remarque. In passe-partouts.
Startbod: € 300
Philipp, M.E., 35 exlibris, C3, (20 x gesigneerd, 15 x niet gesigneerd), deels opgeplakt / in passe-partouts. O.a. voor Lenze, Bircher-Oehler, Monsalvatje, Liertzer, Vogel, Nikolaus, Mutzbauer, Bader, Langbein, Reitler, Tropp, Lenze, Rozenthal, Ronson, Benes, Schweinburg, Misch, Adler, Krannich, Schulthes
Startbod: € 240
Severin, M., collectie met diverse kleingrafiek. O.a. reproductie van 6 menukaarten (gesigneerd), 5 reproducties van afbeeldingen van schelpen (gesigneerd), 13 gravures inedites, plm. 65 x PF etc. (veel houtgravures, deels gesigneerd), plus 8 kopergravures (deels erotisch, gesigneerd, opgeplakt).
Startbod: € 150
Capova, H, 35 exlibris, C3C5, gesigneerd, in passe-partouts. Voor o.a. Van Vlijmen, Slabbinck, Zdenek R.Rubas, Meulemans, Horska, Prokop. Vroeg werk.
Startbod: € 100
Suchanek, V., 50 exlibris / kleingrafiek, lito (meerkleuren), genummerd en gesigneerd, in passe-partouts. O.a. voor Zvolka, Zeitler, Wentzel, Vogel, Jules Verne, Sulc, Fric, Suchanskova.
Startbod: € 120
Brazda, J., 61 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt / in passe - partouts. Voor o.a. V.d. Weerd, Zwiers, Fiamoli, Kollar, Pavla, Bastar, Goetz, Humplik, Hillerbrandt
Startbod: € 180
Demel, K, 13 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Toegevoegd: 'Karel Demel, prints, drawings, bookplates', monografie over het werk van Demel, Solvart Publishing, 1998, hardcover, 288 pag., veel afbeeldingen, met opdracht van de kunstenaar.
Startbod: € 55
collectie van plm. 170 Nederlandse exlibris / kleingrafiek. (45 x diepdruk + 60 x hoogdruk + 70 x Pam Rueter). Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a Rueter, Montiujn, De Vries, Strik, Spronk, Steenvoorden)
Startbod: € 100
Kisarauskas, V., plm. 140 exlibris / kleingrafiek, verschillende technieken (veel diepdruk), deels gesigneerd, deels opgeplakt.
Startbod: € 60
collectie van plm. 75 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Duitse / Zwitserse kunstenaars, diepdruk (C2, C3 etc), deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a., Stauf, Bachrich, Metzler, Beitz, Raub, Hegenbart, Olchevsky, Juergensm, Lechner, Fleischmann. Bevat een aantal doubletten.
Startbod: € 90
collectie van plm. 125 exlibris / kleingrafiek, thema: 'religie / heiligen', voornamelijk hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 30
Kmieliauskas, A., 60 exlibris / kleingrafiek, gemengde technieken, gesigneerd. Bevat 3 x 10 exlibris op naam van Meulemans, gemaakt door Kmieliauskas (3 verschillende).
Startbod: € 170
Zwiers, W., 35 exlibris / kleingrafiek, C2 / X2. Deels gesigneerd. Opgeplakt / in passe-partouts.
Startbod: € 45
collectie van plm. 150 Tsjechische / Slowaakse exlibris / kleingrafiek, hoogdruk / vlakdruk (X1, X2, etc.), deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. van Konupek, Oberthor, Halla, Milen, Svengsbir, Reznis, Dobrovolski, Hodek, Benes.
Startbod: € 50
Svengsbir, J., plm. 170 exlibris en kleingrafiek, C2 (deels meerkleuren), opgeplakt, gesigneerd
Startbod: € 60
Jakovenko, J., 19 exlibris, C3/C5/C7, genummerd en gesigneerd (1 blad wat vuil buiten de afbeelding), o.a. voor Van Waterschoot, Stefancik, Meulemans (doublet), Burch, Gerny.
Startbod: € 100
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, deels opgeplakt (geweest), 2 x gesigneerd. Gemaakt voor: Galateau, Botta, Peter Fingesten, Lustig.
Startbod: € 110
Fingesten, M., 1 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd. Opgeplakt. Gemaakt voor: Mantero (groot formaat, 190 x 123 mm). Eva en de slang.
Startbod: € 70
Kulhanek, Oldrich, 'Psanio o lasce', George Sandova, geillustreerdmet 3 originele afdrukken van litho's van Kulhanek, Praha 1983, nr. 121 / 200. Tekst in Tsjechisch.
Startbod: € 30
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, opgeplakt / in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: E.S., Laroche, Van der Kuylen, Keppich
Startbod: € 100
Vadasz, E., 8 exlibris kleingrafiek, C3, alle gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor Ans vd Kuylen (253), Elisabeth, Vajda, verhuisbericht, vakantieaankondiging, Freimann, Wim vd Kuylen (1936)
Startbod: € 75
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, C3, 60 x 80 mm., gesigneerd. (Boekenkast met figuren, maskers, schedel etc.).
Startbod: € 140
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, 1921, C3, 103 x 71 mm., gesigneerd. (WT, man en vrouw, opengeslagen boek etc.). Op dun papier.
Startbod: € 150
Pankok, B., 3 exlibris, diepdruk (C3), opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. Voor Oberaschpach, Eherenberg, Mohr.
Startbod: € 75
Philipp, M.E., 29 exlibris / kleingrafiek, bijna alle C3, (15 x gesigneerd, 14 x niet gesigneerd), deels opgeplakt geweest. O.a. voor Philipp, Heitz, Hofmann, Schulthes, Ehrhrardt, Kruse, Obratil, Mayer, Hradecny, Tropp, Haupt, Stoetzner, Staadt, Bloechlinger, Musch,
Startbod: € 200
Snelders, A., plm. 40 exlibris, (40 x C3, 1 x X3, 1 x MT), 33 x gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 45
collectie van 50 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek, diepdrukken (C2, C3 etc.). Deels genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt door o.a. Pauwels, Jakubowski, Stettner, Jacobs,Hampl, Kabrt, Ivanov, V. Vereschagin, Dudek, Jakstas, Okas, Schmidt, Balon, Juergens.
Startbod: € 100
Mueller, K., plm. 35 exlibris / kleingrafiek, litho, opgeplakt, deels gesigneerd
Startbod: € 25
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, (2 x C3, 2 x litho), 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Lustig, Sana, G.M. (latere druk), Irene Andrews (latere druk)
Startbod: € 110
Wenig, B., plm. 65 exlibris, cliché, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 100
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Dr Leicht (papier wat gevlekt), Mantero, Botta, Lenze
Startbod: € 110
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Mantero (2 verschillende), Lombardo (2 verschillende, latere drukken)
Startbod: € 110
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: G.M (ex eroticis), Botta, Pallay, Mantero
Startbod: € 110
Brunovsky, A., 3 exlibris (Goetz (in pass-partout), Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 150
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Kalt Schmitz, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100
Brunovsky, A., exlibris Mies Meulemans, 1993, C3, genummerd en gesigneerd, 130 x 100 mm,
Startbod: € 110
Monogram B. vd L.(naar Bart van der Lek), Handwerkende vrouw, inkt op paneel, 39 x 30,2 cm.
Startbod: € 30
Marcel Schellekens (1954), Interieur, kleurenlitho, nr.14/65, gedateerd 1996, 69 x 57 cm.
Startbod: € 25
Marcel Schellekens (1954), Interieur, kleurenlitho, nr.31/65, gedateerd 1996, 69 x 52 cm.
Startbod: € 25
Matthäus Merian (1593-1650), Panaroma van Constantinople (Istanbul), Constantinopolis Urbis Effigies, ad Vivum Expressa, 71 x 24 cm.(met defecten).
Startbod: € 16
Onb.meester, Schets van Jos, pasteltekening, 53 x 33 cm., gedateerd 1931
Startbod: € 16
J. Sluis, Op de kade met diverse personen en paard en wagen, olieverf op doek, 60 x 40 cm., gedateerd 1924
Startbod: € 30
Magdalena de Rooy Taen (1927-2014), 'A Chinese wall', compositie vervaardigd uit diverse stoffen, 20 x 23 cm. (66 x 51 cm incl. lijst)
Startbod: € 30
Magdalena de Rooy Taen (1927-2014), 'Streetvendor', Taiwan 1983, compositie vervaardigd uit diverse stoffen, 19 x 21,5 cm. (63 x 51 cm incl. lijst)
Startbod: € 30