Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
1:01:19

1 - 48 van 403 resultaten
285282
14
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Appelbomen in bloei - Thorn (1946), gouache op papier, gesigneerd en gedateerd, 43 x 75 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, rechtsreeks verworven bij de kunstenaar in Parijs. Literatuur: Cat. 'Limburgia Exotica', Limburgs Museum Venlo, p.93 en 103. Tentoonstellingen: - Museum Jan van der Togt, Amstelveen, 'Retrospectieve Corneille', 2002; - Cobra Museum, Amstelveen, 'Het Hongaarse avontuur', 2002; - Kerstexpositie Galerie Elisabeth den Bieman de Haas, 'Vrouw en landschap', 2003; - Kerstexpositie Galerie Elisabeth den Bieman de Haas, 'Spel, Passie en Beheersing', 2004; - Limburgs Museum, Venlo, 'Limburgia Exotica', 30 november 2007 t/m 10 februari 2008
€ 8.000
284561
16
Jan Simon Knikker Jr. (2) (1911-1990), Zonnig riviergezicht De Rijn bij Rhenen, olieverf op doek, 100 x 60 cm., provenance particuliere collectie Nederland
€ 400
285306
Steven Aalders (1959), "kleurenstudie van Eyck", olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd achterzijde 1999/2000/2001, 77 x 65 cm., provenance particuliere collectie
€ 3.000
285332
'Constant' Anton Nieuwenhuijs, Amsterdam 1920-2005 Utrecht, Portret van Matie (1946), olieverf op doek, gesigneerd, 78 x 53 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam; Christie's, Amsterdam, 13 December 1989, lot 291; collectie Nico Schuyt, Amsterdam; collectie van de kunstenaar. Tentoonstelling: Haags Gemeentemuseum, Den Haag, Constant Nieuwenhuys, Schilderijen 1940-1980, 27 September - 24 November 1980, no. 4; Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam, La Femme: Schilderijen & Beelden, 1992. Literatuur: Catalogus Elisabeth den Bieman de Haas, 'La Femme: schilderijen en beelden', 1992, met illustratie
€ 15.000
285284
Christiaan 'Karel' Appel (1921-2006), Portret van Jeake Hansma (1947), olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd, annotatie verso "voor Jeake Hansma van Karel ter herinnering aan onze vriendschap", 47 x 37 cm. Provenance: Collectie Jeake Hansma, Amsterdam; Amcha Kunstcollectie, 2004; Collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Literatuur: E. den Bieman de Haas, La Femme: Schilderijen & Beelden, Van Spijk, Venlo, 1992, cover & p. 1 (ill.). Tentoonstelling: Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam, La Femme: Schilderijen & Beelden, 1992. Nota bene: geregistreerd bij het RKD met nummer 167807
€ 15.000
285334
'Béla' Adalbert Czobel (1883-1976), Vrouwenportret (Nöi Portré), olieverf op doek, te dateren rond 1919, 96 x 71 cm. of 131 x 103 cm. (inclusief lijst). Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Literatuur: Claudia Küssel, 'Corneille, Het Hongaarse Avontuur', 2002, afb.48, p.77; Claudia Küssel, 'Corneille, A magyar kaland', 2002, afb.48, p.77
€ 12.000
283167
Toegeschreven aan Anselm Feuerbach (1829-1880), Portret van een man, olieverf op board, 46 x 33 cm.
€ 650
223078
Guillaume Cornelis 'Corneille' van Beverloo (1922-2010), Vrouwelijk naakt met haan, gouache, 30 x 18 cm. of 80 x 65 cm. Provenance: collectie Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 3.800
283342
Christiaan (Karel) Appel (1921-2006), Kind met dier, krijttekening, gesigneerd en gedateerd 1949, inclusief certificaat van Henk van der Vet die de tekening rechtstreeks van de kunstenaar kreeg, 36,5 x 27,5 cm.
€ 5.500
283842
Jan Christianus Schotel (1787-1838), Afgemeerde boten langs de kust, aquarel, 17 x 25 cm., Provenance: particuliere collectie
€ 900
283853
35
Anna Julia de Graag (1877-1924), Stilleven met schelp, marouflé, gedateerd 1914, 19 x 24 cm. (kromgetrokken en lijst defect)
€ 2.800
284203
Dirk Smorenberg (1883-1960), Bloemstilleven met Anemonen, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
€ 1.800
284989
Johannes Hilverdink (1813-1902), Stadsgezicht Amsterdam, Leidsepoort met uiterst rechts de schouwburg de Witte (de Houten Kast van Jacob Eduard de Witte), olieverf op doek, gedateerd 1846, 60 x 50 cm., Provenance: particuliere collectie, collectie Dreesmann 1932. Note: tentoongesteld Stedelijk Museum te Amsterdam 1932
€ 1.500
285345
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Naakt (2002), gouache op oud partiturenpapier, gesigneerd en gedateerd, 35 x 24 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015/2016
€ 1.200
286305
50
Jan Cremer (1940-2024), Portret van Loes Hamel in interieur, olieverf op paneel, gedateerd 1959, 90 x 60 cm. met hierbij het boek Sirenen
€ 700
285328
56
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Nuit étoilée sur la tour, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1983 en genummerd E/A (twee exemplaren bekend), 79 x 63 cm. of 109 x 92 cm. (inclusief lijst). Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 475
285349
86
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Femmes-oiseaux à l'arc en ciel, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1976 en genummerd 139/150, 74 x 54 cm. of 93 x 72 cm. (incl. lijst) Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam; Veilinghuis Sotheby's. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015 / 2016
€ 475
285348
88
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), La femme aux gants verts, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1978 en genummerd 78/100, 55 x 39 cm. of 85 x 68. cm. (incl. lijst), lijst heeft beschadiging. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015 / 2016
€ 300
285333
89
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Liesse (Uitgelatenheid), aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd 1945, 48 x 62 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Galerie den Bieman de Haas, Amsterdam, 'Corneille, een vroege vogel, zijn onbekende werken', 22 March - 26 May 1997; Maison des Arts, Tunis, 'Corneille Un Oiseau Précoce', 10 - 30 October 1998
€ 1.500
285612
105
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Portret van Elisabeth (2002), acryl op doek, gesigneerd en gedateerd, 70 x 50 cm., annotatie verso: 'Elisabeth alla Torre Piediripa Italia 26 Agosto 2002 Corneille'. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas. Tentoonstelling: Maison des Arts Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998
€ 2.600
285286
118
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Laantje met pater - Limburg (1946), gouache op papier, gesigneerd en gedateerd, 51 x 47 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, rechtsreeks verworven bij de kunstenaar in Parijs. Literatuur: cat. 'Limburgia Exotica', Limburgs Museum, Venlo, p.93 en 102. Tentoonstelling: - Museum Jan van der Togt, Amstelveen, 'Retrospectieve Corneille', 2002; - Cobra Museum Amstelveen, 'Het Hongaarse avontuur', 2002; - Kerstexpositie Galerie Elisabeth den Bieman de Haas, 'Vrouw en landschap', 2003; - Cobra Museum, Amstelveen, 'Corneille Some of these days', 19 juni t/m 30 september 2007; - Limburgs Museum, Venlo, 'Limburgia Exotica', 30 november 2007 t/m 10 februari 2008
€ 3.500
285342
150
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Zittende vrouw (1947), inkt op papier, gesigneerd en gedateerd, 38 x 28 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Cobra Museum Amstelveen, 'Het Hongaarse avontuur en de ontmoeting met de Europese School', 11 jan. - 17 maart 2002; Museum of Fine Arts, Budapest, zomer 2002; Stedelijk Museum Schiedam, 'Picasso, Klee, Miró en de moderne kunst in Nederland 1946-1958', 8 april - 20 augustus 2006. Literatuur: C. Küssel, 'Corneille Het Hongaarse avontuur 1947', Amsterdam, 2002, afb. 10, p.18; Cat. Stedelijk Museum Schiedam, 'Picasso, Klee, Miró en de moderne kunst in Nederland 1946 - 1958', 2006, afb. p.56
€ 2.400
283580
152
Bram Bogart (1921-2012), Zonder titel, compositie in het blauw, gouache, ingelijst achter glas, gedateerd '90, 65,5 x 98 cm.
€ 2.000
275228
155
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk (1924-1994), Das kranke tier (The Crazy animal), 1978, gemengde techniek op papier, 50,1 x 65,1 cm., gesigneerd en gedateerd 78.VII.29, titel en nummer 114 op achterzijde werk, provenance particuliere collectie Nederland/niet ingelijst
€ 600
285158
169
Onb.meester, Huisje met rustende herder in landschap, aquarel, 20 x 17 cm.
€ 85
272916
185
Modeste Joseph De Salle (1826-1877), Zomers landschap met boederderijen en personen, olieverf op paneel, 27 x 41 cm.
€ 450
284279
186
Albert Charles Auguste Plasschaert (1866-1941), Bloemstilleven, olieverf op doek, 50 x 41 cm.
€ 75
285159
188
Toegeschreven aan Sina (Sientje) van Mesdag-van Houten (1834-1909), Zicht vanaf de tuin op een huis met rokende schoorsteen, olieverf op paneel, 34 x 20 cm.
€ 130
284386
189
A. Kapr, Tram te Amsterdam, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
€ 450
283604
190
Georg Geyer (1823-1912), Bosrijke omgeving met personen langs het water, olieverf op doek, gedateerd 1897, 55 x 45 cm.
€ 300
283814
191
Marina Radius (1953), Gestippeld paard, olieverf op paneel, gedateerd 1988, 10,5 x 15 cm.
€ 200
283383
192
Willem de Famars Testas (1834-1896), Personen in interieur bij haardvuur, gemengde techniek, gedateerd februari 1852, 24 x 34 cm.
€ 180
283384
193
Willem de Famars Testas (1834-1896), 2 vrouwen bij een raam, gemengde techniek, 19 x 28 cm.
€ 180
285163
194
G. Stork, Visser met molens in waterrijk landschap, olieverf op doek, 24 x 18 cm.
€ 45
285449
195
Omgeving David Oyens (1842-1902), Man in interieur, olieverf op paneel, 21,5 x 18,5 cm.
€ 240
285164
196
Tilly Moes (1899-1979), Bloemstilleven, olieverf op doek, 20 x 15 cm.
€ 100
286115
207
Frans van Rupprecht, Fruitstilleven, olieverf op paneel, 30 x 42 cm.
€ 120
284673
240
Europese School, 18e eeuw, Christus verdrijft de geldwisselaars uit de tempel, olieverf op doek, 182 x 148 cm., met kapitale lijst, inclusief lijst 202 x 232 cm., provenance particuliere collecte
€ 1.200
283282
256
H.G. de Korte, Bruggetje aan de Vecht, marouflé, 29 x 38,5 cm.
€ 240
284991
270
Cornelis Francois Roos (1802-1884), Waterrijk landschap met boer en boerin voor boerderij, olieverf op paneel, 36,5 x 26,5 cm.
€ 110
284564
272
Pieter de Regt (1877-1960), Landschap met bosven en bomen, olieverf op paneel, 39 x 21 cm., provenance particuliere collectie Nederland
€ 240
283854
283
Onb. meester, portret van een meisje, olieverf op paneel, 30 x 23 cm.
€ 70
285447
290
Onb.meester, Harnasmaker in interieur, olieverf op paneel, 24,5 x 17 cm.
€ 85
285357
307
Jan Weissenbruch (1824-1880), Wasdag bij het dorp, aquarel, 23 x 15 cm., provenacne particuliere collectie, note : vermeld in oeurvre boek over Jan Weissenbruch door Willem Laanstra
€ 450
284753
423
Naar Verschuur, Paarden in landschap, olieverf op paneel, 41 x 32 cm.
€ 170
285450
424
Ond.gesign, Paard en wagen in landschap, olieverf op paneel, 28,5 x 23,5 cm.
€ 110
284233
425
Philip Lodewijk Jacob Frederik Sadee (1837-1904), Vrouw met mand, aquarel, 21 x 14 cm.
€ 120
284754
426
Jan Wijnants (1620-1682), Rustende persoon in landschap, olieverf op doek, 69 x 52 cm.
€ 2.400

1 2 3 ... 7 8 9
1 - 48 van 403 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties