Taxaties
4:19:36

1 - 48 van 419 resultaten
283452
Govert de Roos (1953), Debbie Harry, handgesigneerde en genummerde foto, 1/9, 100 x 100 cm.
Startbod: € 500
283451
Govert de Roos (1953), Joyce, handgesigneerde en genummerde foto, 4/9, 100 x 100 cm.
Startbod: € 500
283466
DEATH OF NYC, 7 diverse handgesigneerde zeefdrukken met echtheidscertificaten, 32 x 45 cm.
Startbod: € 200
283284
Ond. gesign., Dorpje aan het water met zeilboten, olieverf op paneel, 29 x 38,5 cm.
Startbod: € 75
286533
16
Albert Torringa, Mediterraan zeegezicht, olieverf op doek, 40 x 80 cm.
Startbod: € 25
Omgeving Jongkind, Winterlandschap met molens en personen, olieverf op doek, 35 x 46 cm.
Startbod: € 240
286262
Bertha Coenen (1913-1968), Entree van Chateau Beaulieu te Machelen, België, olieverf op doek, 35 x 27 cm.
Startbod: € 16
244607
Hasim (1921-1982), Portret van Balinese dame, olieverf op paneel (maroefle), gesigneerd r.o., 38,5 x 26,5 cm.
Startbod: € 90
Onb. meester, Portret van een Pekinees, olieverf op paneel, 24 x 29 cm.
Startbod: € 40
284565
Pieter de Regt (1877-1960), Landschap met bloesembomen, olieverf op paneel, 40 x 29 cm., provenance: particuliere collectie Nederland
Startbod: € 240
284566
Pieter de Regt (1877-1960), Zeilboten op de Kaag, maroefle, 53 x 34 cm., provenance: particuliere collectie Nederland
Startbod: € 95
284572
Maurice François Auguste Courant (1847-1925), Havengezicht met afgemeerde schepen, olieverf op doek, gedateerd 1903, 36 x 44 cm., provenance: particuliere collectie Nederland
Startbod: € 380
285617
Johannes Sambucus, handgekleurde kaart van Hongarije, 1578, 51 x 36 cm.
Startbod: € 150
286496
Carlo van Kervel (1928-2011), Polderlandschap, olieverf op board, 60 x 80 cm.
Startbod: € 25
285642
Brat Islava Pagon, Mediterraans dorpje aan zee, olieverf op doek, 70 x 80 cm.
Startbod: € 60
Jan Cremer (1940-2024), Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1989, 70 x 70 cm.
Startbod: € 240
285649
Ond.gesign., Abstract, olieverf op doek, 75 x 50 cm.
Startbod: € 30
285640
49
Jacobus Bijtel (1893-1983), Bloemstilleven, olieverf op board, 60 x 50 cm.
Startbod: € 30
286893
50
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Man met paard en wagen langs een boerderij, olieverf op doek, 60 x 50 cm. (niet ingelijst)
Startbod: € 30
286892
51
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Zicht op boerderijen en molen langs het water, olieverf op doek, 70 x 50 cm. (niet ingelijst)
Startbod: € 30
286894
52
Onb. meester, Zicht op een boerderij, olieverf op doek, 70 x 50 cm. (niet ingelijst)
Startbod: € 30
286302
58
Wim Hagemans (1922-2009), Abstract, olieverf op board, 68 x 48 cm.
Startbod: € 75
286509
59
Monogram LKP, Landschap met bomen langs het water, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Startbod: € 40
286497
60
Monogram LKP, Zonder titel, olieverf op doek, 70 x 70 cm.
Startbod: € 40
286493
61
Monogram LKP, Zicht op een huis en knotwilgen, olieverf op doek, 60 x 60 cm.
Startbod: € 40
286510
62
Monogram LKP, Landschap, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Startbod: € 30
286936
67
Onb.meester, Hooiwagen in landschap, olieverf op doek (niet ingelijst), 56 x 60 cm.
Startbod: € 100
285700
68
Raoul Perdier (1929-2017), Vrouwelijk naakt met duiven, olieverf op doek, 80 x 64 cm.
Startbod: € 240
286495
85
Robert Vandereyken (1933), Vrouw met viool, lithografie, genummerd 1/45, 75 x 55 cm.
Startbod: € 30
286507
86
Johan Buning (1893-1963), Stilleven met bloemen en fles, olieverf op board, 47 x 40 cm.
Startbod: € 75
284202
87
Johan Hendrik (Hans) van Ieperen (1909-1995), Dorpsgezicht met kerk, olieverf op board, 64 x 77 cm.
Startbod: € 150
286511
88
Francis Hoogland (1960), Zonder titel, lithografie, genummerd 3/13, gedateerd 2002, 20 x 20 cm.
Startbod: € 30
286933
91
R.H. Belder (1910-1986), Haven te Volendam, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Startbod: € 170
285096
97
Ottomaanse ferman (koninklijk decreet of schriftelijk bevel van de Ottomaanse sultan), geschreven in Diwani, Sultan II Mahmud Han tuğralı (1808-1839), 70 x 48 cm.
Startbod: € 500
286273
98
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, gemengde techniek, 122 x 32 cm.
Startbod: € 40
286561
106
Ond. gesign., Schip voor de kust van een tropisch eiland, marouflé, 21,5 x 26,5 cm.
Startbod: € 16
286926
107
Toegeschreven aan Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949), Vrouw hangt was op in de tuin, aquarel, 24 x 26 cm.
Startbod: € 90
273954
108
H. Stigter, Margrieten, marouflé, 40 x 30 cm.
Startbod: € 100
286263
132
F.L. ter Braake, Portet van Riekie, olieverf op board, 38 x 28 cm.
Startbod: € 16
286254
133
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op board, 49 x 39 cm.
Startbod: € 30
285626
134
Lucia (Lucie) Paulina Wittig-Keijser (1873-1958), Stilleven met pot en bloemen, pasteltekening, 35 x 24 cm.
Startbod: € 30
285623
135
Onb.meester, Winters bosven met schaatsers en personen, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Startbod: € 75
285654
136
Hermanius Anthonius (Henri) van Daalhoff (1867-1953), Zicht op een boerderij, olieverf op paneel, 24 x 19 cm.
Startbod: € 30
286256
140
E.P.H. Tieman, Divers pluimvee, olieverf op doek, gedateerd 1923, naar een voorstelling van d'Hondecoeter, 70 x 80 cm.
Startbod: € 60
286264
141
H.G. Deley, Landschap, olieverf op paneel, 27 x 35 cm.
Startbod: € 25
286938
142
Joop Sax (1899-1977), Winterlandschap, olieverf op paneel, 24 x 33 cm.
Startbod: € 260
286252
143
Gravure met afbeelding van 'Marten Harpertsz Tromp, Luitenant Admiraal van Holland en Westvriesland', hierbij een lakzegel, 25 x 17 cm.
Startbod: € 40
286266
149
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op board, 77 x 46 cm.
Startbod: € 40

1 2 3 ... 7 8 9
1 - 48 van 419 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties