logo
Veiling
Aftersales
Taxaties
Services
Collectie
Over ons
Actuele informatie huidige veiling
Login Registreer
Nederlands English Simplified Chinese
  Algemene veiling / Feb. '26 ►
Lijst
Lijst
Afbeeldingen
Afbeeldingen
Complete catalogus (zonder afbeeldingen)
Complete catalogus (zonder afbeeldingen)
Uw persoonlijke catalogus (met afbeeldingen)
5:13:21

Welkom bij de veiling!

Hier treft u het huidige of meest recente veilingaanbod aan. Een week voor aanvang van de kijkdagen staat de complete catalogus online en gaat het bieden van start. Onder 'Mijn catalogus' kunt u een selectie aanmaken van de kavels die u wilt volgen. Zodoende kunt u gemakkelijk een bod uitbrengen en op de hoogte blijven van de veilingstatus. Door op de pijl bovenaan de catalogus te klikken kunt u een eventueel aangekondigde veiling (in voorbereiding) bekijken. https://www.vanzadelhoff.nl/instructions-online-live-bidding

Sluiten
< Vorige
Volgende >
97 - 144 van 407 resultaten
Start op 09-02-2026
#286264
Startbod: € 25
Bekijken
286264
H.G. Deley, Landschap, olieverf op paneel, 27 x 35 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286265
Startbod: € 45
Bekijken
286265
Onb.meester, Portret van een man, gemengde techniek, 52 x 43 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286266
Startbod: € 40
Bekijken
286266
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op board, 77 x 4 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286270
Startbod: € 16
Bekijken
286270
Reproductie naar Adriaan van 't Hoff, Twee windhonden, 50 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286271
Startbod: € 25
Bekijken
286271
Monogram H.E., Moeder met kinderen, gemengde techniek, 30 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286272
Startbod: € 25
Bekijken
286272
Koop van 4 diverse portretten, reproducties
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285578
Startbod: € 8
Bekijken
285578
Koop van 2 diverse olieverfschilderijen
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285605
Startbod: € 16
Bekijken
285605
Onb.meester, Huisjes in landschap, lithografie, 39 x 26 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#274623
Startbod: € 60
Bekijken
274623
Jan Harm (Weyns)Weijns (1864-1945), Boerderij aan het water, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286273
Startbod: € 40
Bekijken
286273
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, gemengde te ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286274
Startbod: € 30
Bekijken
286274
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, gemengde te ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286275
Startbod: € 75
Bekijken
286275
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, gemengde te ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286276
Startbod: € 45
Bekijken
286276
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, 2-luik, gem ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286282
Startbod: € 150
Bekijken
286282
Anton Heyboer (1924-2005), 'Never the innocent can disappear ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286283
Startbod: € 150
Bekijken
286283
Jan Cremer (1940-2024), Tulpenveld, hand gesigneerde lithogr ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286284
Startbod: € 30
Bekijken
286284
Hans Abbing (1946), Mannelijk naakt, ets, genummerd 5/50, ge ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286285
Startbod: € 30
Bekijken
286285
Hans Abbing (1946), Mannelijk naakt, ets, genummerd 5/50, ge ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286286
Startbod: € 60
Bekijken
286286
Lambert Oude Wesselink, Zonder titel, op paneel, gedateerd 2 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286287
Startbod: € 240
Bekijken
286287
Espen Greger Hagen (1964-2008), Naakte vrouwen aan de bar, g ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286299
Startbod: € 30
Bekijken
286299
Guillaume Cornelis 'Corneille' van Beverloo (1922-2010), Zon ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286300
Startbod: € 30
Bekijken
286300
Guillaume Cornelis 'Corneille' van Beverloo (1922-2010), Zon ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286301
Startbod: € 120
Bekijken
286301
Jan te Wierik (1954-2002), Zonder titel, gouache, 29 x 21 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286302
Startbod: € 75
Bekijken
286302
Wim Hagemans (1922-2009), Abstract, olieverf op board, 68 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286303
Startbod: € 120
Bekijken
286303
Anton Heyboer (1924-2005), Zonder titel, Gouache, 37 x 28 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286304
Startbod: € 240
Bekijken
286304
Jan Cremer (1940-2024), Abstract, olieverf op doek, gedateer ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286308
Startbod: € 240
Bekijken
286308
Omgeving Jongkind, Winterlandschap met molens en personen, o ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285622
Startbod: € 30
Bekijken
285622
Onb.meester, Tjalk voor de kust, olieverf op doek, 29 x 20 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285623
Startbod: € 75
Bekijken
285623
Onb.meester, Winters bosven met schaatsers en personen, olie ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285624
Startbod: € 30
Bekijken
285624
Willem Alexander Knip, Havengezicht en Gezicht op dorp, 2 dr ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285625
Startbod: € 75
Bekijken
285625
Onb.meester, IJsgezicht met personen, olieverf op doek, 60 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285626
Startbod: € 30
Bekijken
285626
Lucia (Lucie) Paulina Wittig-Keijser (1873-1958), Stilleven ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285627
Startbod: € 40
Bekijken
285627
Willem Fredrik Noordijk (1887-1970), Gezicht op Laren, paste ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283298
Startbod: € 30
Bekijken
283298
Rolf Weijburg (1952), Santiago, handgesigneerde kleurenets, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283301
Startbod: € 30
Bekijken
283301
Rolf Weijburg (1952), Cidade do Mindelo, handgesigneerde kle ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283303
Startbod: € 50
Bekijken
283303
Twee zilverkleurige lijsten waarvan 1 voorzien van glas, 87 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#282737
Startbod: € 20
Bekijken
282737
Handgeschilderde Indiase voorstelling op doek van personen d ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#282738
Startbod: € 20
Bekijken
282738
Handgeschilderde Indiase voorstelling op doek van personen d ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#271745
Startbod: € 30
Bekijken
271745
Eric Claus, (1936), 10 diverse werken uit de serie Commedia ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#265998
Startbod: € 45
Bekijken
265998
Jack Godderis, (1916-1971), Landschap, olieverf op paneel, 2 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#282960
Startbod: € 12
Bekijken
282960
Paul Citroen (1896-1983), Portet van een dame, handgesigneer ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275043
Startbod: € 35
Bekijken
275043
Ond.gesign., Landschap met korenschoven, olieverf op doek, 1 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#277360
Startbod: € 55
Bekijken
277360
Jennie Schepers, Verborgen kinderen, 1990, olieverf op doek, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#277454
Startbod: € 16
Bekijken
277454
Jennie Schepers, Positief en Negatief 2, 24 x 30 cm. (elk), ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#277455
Startbod: € 30
Bekijken
277455
Jennie Schepers, Zicht op kerk, olieverf op doek, 50 x 40 cm ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#272428
Startbod: € 120
Bekijken
272428
Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (1903-1993), Cows in Folgensbou ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#274491
Startbod: € 35
Bekijken
274491
Cornelis Theodorus Fredericus Maria (Theo) Swagemakers (1898 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#274605
Startbod: € 100
Bekijken
274605
Th. Slager, Gondelier voor Venetië, aquarel, 23 x 18 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#273924
Startbod: € 90
Bekijken
273924
Lluís Maria Güell Cortina (1909-2001), Spaans dorpje, olieve ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning

< Vorige
1 2 3 4 5 ... 7 8 9
Volgende >
97 - 144 van 407 resultaten

logo
Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties
Nieuwe Havenweg 53A
216 BL Hilversum
Nederland

(+31) 035 - 624 7170
INFO@VANZADELHOFF.NL
Services
Private sales Evenementen Woningontruiming Postservice en transport
Over ons
Het team Geschiedenis In de pers Highlights
Contact en openingstijden
FAQ
Privacy en cookies
Algemene voorwaarden
www.vanzadelhoff.nl | Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties | All rights reserved