logo
Veiling
Aftersales
Taxaties
Services
Collectie
Over ons
Actuele informatie huidige veiling
Login Registreer
Nederlands English Simplified Chinese
  Algemene veiling / Feb. '26 ►
Lijst
Lijst
Afbeeldingen
Afbeeldingen
Complete catalogus (zonder afbeeldingen)
Complete catalogus (zonder afbeeldingen)
Uw persoonlijke catalogus (met afbeeldingen)
4:32:45

Welkom bij de veiling!

Hier treft u het huidige of meest recente veilingaanbod aan. Een week voor aanvang van de kijkdagen staat de complete catalogus online en gaat het bieden van start. Onder 'Mijn catalogus' kunt u een selectie aanmaken van de kavels die u wilt volgen. Zodoende kunt u gemakkelijk een bod uitbrengen en op de hoogte blijven van de veilingstatus. Door op de pijl bovenaan de catalogus te klikken kunt u een eventueel aangekondigde veiling (in voorbereiding) bekijken. https://www.vanzadelhoff.nl/instructions-online-live-bidding

Sluiten
< Vorige
Volgende >
49 - 96 van 420 resultaten
Start op 09-02-2026
#285068
Startbod: € 30
Bekijken
285068
Monogram B. vd L.(naar Bart van der Lek), Handwerkende vrouw ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285069
Startbod: € 25
Bekijken
285069
Marcel Schellekens (1954), Interieur, kleurenlitho, nr.14/65 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285070
Startbod: € 25
Bekijken
285070
Marcel Schellekens (1954), Interieur, kleurenlitho, nr.31/65 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285100
Startbod: € 16
Bekijken
285100
Matthäus Merian (1593-1650), Panaroma van Constantinople (Is ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285107
Startbod: € 16
Bekijken
285107
Onb.meester, Schets van Jos, pasteltekening, 53 x 33 cm., ge ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285108
Startbod: € 30
Bekijken
285108
J. Sluis, Op de kade met diverse personen en paard en wagen, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283838
Startbod: € 30
Bekijken
283838
Magdalena de Rooy Taen (1927-2014), 'A Chinese wall', compos ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283839
Startbod: € 30
Bekijken
283839
Magdalena de Rooy Taen (1927-2014), 'Streetvendor', Taiwan 1 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283851
Startbod: € 45
Bekijken
283851
Frans Willem Hartsuiker (1894-1991), Bloemstilleven, pastel, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283891
Startbod: € 45
Bekijken
283891
Onb. meester, Personen in landschap langs het water, oliever ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283892
Startbod: € 30
Bekijken
283892
Onb. meester, Boer met paard in stal, olieverf op paneel, 25 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283893
Startbod: € 45
Bekijken
283893
Ond. gesigneerd, Kerkinterieur met personen, olieverf op doe ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283894
Startbod: € 25
Bekijken
283894
Ingelijste reproductie op doek, Diverse personen op het wate ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285172
Startbod: € 25
Bekijken
285172
Nic Jonk (1928-1994), Naakt, handgesigneerde lithografie, nr ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285173
Startbod: € 25
Bekijken
285173
Luxe opbergmap met diverse kunstwerken
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285271
Startbod: € 30
Bekijken
285271
Van Han, Landschap met vee, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285272
Startbod: € 30
Bekijken
285272
van Han, Landschap met vee, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285280
Startbod: € 40
Bekijken
285280
Jan Hendrik Wolkers (1925-2007), Bloei in de sneeuw, handges ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286082
Startbod: € 25
Bekijken
286082
Koop van 5 diverse wanddecoraties
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286163
Startbod: € 25
Bekijken
286163
Goudkleurige schilderijlijst, binnenmaat: 34 x 24 cm, buiten ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286165
Startbod: € 75
Bekijken
286165
Bernard Schregel (1870-1956), Bloemstilleven, olieverf op do ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286166
Startbod: € 120
Bekijken
286166
Onb.meester, Stilleven met zonnebloemen, olieverf op board, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285425
Startbod: € 75
Bekijken
285425
Van Ojen, Stilleven, handgesigneerde lithografie, gedateerd ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285426
Startbod: € 75
Bekijken
285426
van Ojen, Stilleven, handgesigneerde lithografie, gedateerd ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286113
Startbod: € 150
Bekijken
286113
Jan Ludovicus Moerman (1818-1896), Maanlandschap met molen, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286116
Startbod: € 80
Bekijken
286116
G. Henkes (1844-1927), Zeeuwse dames voor kerk, pasteltekeni ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285453
Startbod: € 75
Bekijken
285453
Onb.meester, Dame in interieur, olieverf op board, 38,5 x 32 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285455
Startbod: € 75
Bekijken
285455
Onb.meester, draagt signatuur David Oyen, interieurgezicht, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285456
Startbod: € 30
Bekijken
285456
Monogram G.M.M., Schelpenvisser met paard en wagen aan het s ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286173
Startbod: € 200
Bekijken
286173
Icha Wu, Stilleven met fruit, olieverf op doek, 100 x 100 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286174
Startbod: € 300
Bekijken
286174
Rong Rong Gang, Krijger, olieverf op doek, 150 x 110 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286175
Startbod: € 200
Bekijken
286175
Ren Rong Gang, Vissersboten, olieverf op doek, 70 x 70 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286176
Startbod: € 200
Bekijken
286176
Monogram N.N., 'Venus de Milo', acryl op doek, 90 x 120 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286180
Startbod: € 260
Bekijken
286180
Lin Jin Chun (1983), Vrouwelijk naakt, acryl op doek, 78 x 1 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286181
Startbod: € 260
Bekijken
286181
Lin Jin Chun (1983), Vrouwelijk naakt, acryl op doek, gedate ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286182
Startbod: € 150
Bekijken
286182
Lin Jin Chun (1983), Vrouwelijk naakt, acryl op doek, 72 x 1 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286183
Startbod: € 260
Bekijken
286183
Lin Jin Chun (1983), Vrouwelijk naakt, acryl op doek, 72 x 1 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286184
Startbod: € 260
Bekijken
286184
Lin Jin Chun (1983), Stilleven met groente, olieverf op doek ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286188
Startbod: € 260
Bekijken
286188
Catherine, Naakt in de speciekuip, olieverf op doek, gedatee ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285530
Startbod: € 380
Bekijken
285530
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285531
Startbod: € 450
Bekijken
285531
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285532
Startbod: € 300
Bekijken
285532
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285533
Startbod: € 75
Bekijken
285533
Erwin de Vries (1929), Zonder titel (1998), handgesigneerde ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285546
Startbod: € 150
Bekijken
285546
Ineke van Koningsbruggen (1943), Abstract, gemengde techniek ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285547
Startbod: € 150
Bekijken
285547
Ineke van Koningsbruggen (1943), Abstract, gemengde techniek ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285548
Startbod: € 40
Bekijken
285548
Jan Wiegers (1893-1959), Bosgezicht, olieverf op board, 55 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286250
Startbod: € 16
Bekijken
286250
Doos diverse schilderijen en wanddecoraties
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286251
Startbod: € 40
Bekijken
286251
Onb.meester, Portret van een Pekinees, olieverf op paneel, 2 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning

< Vorige
1 2 3 4 ... 7 8 9
Volgende >
49 - 96 van 420 resultaten

logo
Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties
Nieuwe Havenweg 53A
216 BL Hilversum
Nederland

(+31) 035 - 624 7170
INFO@VANZADELHOFF.NL
Services
Private sales Evenementen Woningontruiming Postservice en transport
Over ons
Het team Geschiedenis In de pers Highlights
Contact en openingstijden
FAQ
Privacy en cookies
Algemene voorwaarden
www.vanzadelhoff.nl | Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties | All rights reserved