Taxaties
2:52:02

145 - 192 van 419 resultaten
714
Startbod: € 45
282606
715
Startbod: € 12
283295
Map met diverse lithografieën naar oude gravures van Amsterdam
796
Startbod: € 150
285610
803
Startbod: € 45
286504
804
Startbod: € 45
286505
806
Startbod: € 35
286920
Ineke, Naakte vrouw, aquarel, gedateerd 31-3-1988, 60 x 42 cm.
807
Startbod: € 75
285426
810
Startbod: € 45
286503
811
Startbod: € 30
286512
812
Startbod: € 300
286174
Rong Rong Gang, Krijger, olieverf op doek, 150 x 110 cm.
813
Startbod: € 200
286173
814
Startbod: € 240
285008
815
Startbod: € 14
274634
816
Startbod: € 40
285627
817
Startbod: € 200
286176
849
Startbod: € 40
273948
J. Koeman, Koeien in weiland, ets, 20 x 25 cm.
850
Startbod: € 80
273952
3 Ingekleurde kuiperkaarten, Bunnik, Nieuwkoop, Nyenrode
851
Startbod: € 260
286181
852
Startbod: € 260
286180
853
Startbod: € 950
274493
854
Startbod: € 45
286508
855
Startbod: € 60
286937
856
Startbod: € 25
286271
857
Startbod: € 16
285605
Onb.meester, Huisjes in landschap, lithografie, 39 x 26 cm.
858
Startbod: € 25
286082
Koop van 5 diverse wanddecoraties
863
Startbod: € 260
286183
864
Startbod: € 30
285272
Van Han, Landschap met vee, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
865
Startbod: € 25
285650
Nora Purchen-Wydenbruck, Landschap, aquarel, 29 x 41 cm.
866
Startbod: € 30
286285
867
Startbod: € 25
286515
868
Startbod: € 120
286925
869
Startbod: € 25
286514
J.L. Smienk Koeman, Landschap, gemengde techniek, 28 x 39 cm.
870
Startbod: € 40
285093
871
Startbod: € 100
273943
Klein, A la queue, kleuren ets, 47 x 18 cm.
872
Startbod: € 100
285168
874
Startbod: € 30
286300
875
Startbod: € 30
286299
876
Startbod: € 40
273946
Ingekleurde kaart van Weesp, 27 x 22 cm.
877
Startbod: € 50
273949
Ingekleurde kaart van Zwolle, 27 x 21 cm.
879
Startbod: € 30
285271
880
Startbod: € 40
273935
Ingekleurde kaart, Franeker, 53 x 41 cm.
881
Startbod: € 40
286494
882
Startbod: € 25
286259
Reproductie naar Thierry Poncelet, Hond in uniform, 70 x 55 cm.
883
Startbod: € 16
285643
890
Startbod: € 16
284983
893
Startbod: € 90
244611
894
Startbod: € 100
273947
Naar H. Ronner, Poesjes in interieur, ets, 24 x 18 cm.
895
Startbod: € 30
285845
Naar Henri Matisse, Nu bleu aux pommes, lithografie, 37 x 50 cm.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
145 - 192 van 419 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties