logo
Veiling
Aftersales
Taxaties
Services
Collectie
Over ons
Actuele informatie huidige veiling
Login Registreer
Nederlands English Simplified Chinese
  Algemene veiling / Feb. '26 ►
Lijst
Lijst
Afbeeldingen
Afbeeldingen
Complete catalogus (zonder afbeeldingen)
Complete catalogus (zonder afbeeldingen)
Uw persoonlijke catalogus (met afbeeldingen)
2:52:02

Welkom bij de veiling!

Hier treft u het huidige of meest recente veilingaanbod aan. Een week voor aanvang van de kijkdagen staat de complete catalogus online en gaat het bieden van start. Onder 'Mijn catalogus' kunt u een selectie aanmaken van de kavels die u wilt volgen. Zodoende kunt u gemakkelijk een bod uitbrengen en op de hoogte blijven van de veilingstatus. Door op de pijl bovenaan de catalogus te klikken kunt u een eventueel aangekondigde veiling (in voorbereiding) bekijken. https://www.vanzadelhoff.nl/instructions-online-live-bidding

Sluiten
< Vorige
Volgende >
145 - 192 van 407 resultaten
Start op 09-02-2026
#283178
Startbod: € 30
Bekijken
283178
Johannes van Lingen (1903-1986), Polderlandschap, olieverf o ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275168
Startbod: € 35
Bekijken
275168
Ernst Varkevisser, Abstract, gesigneerd en gedateerd 1990, o ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#284265
Startbod: € 75
Bekijken
284265
M. Willemse, Schotsen, gemengde techniek op doek, 76 x 61 cm ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283317
Startbod: € 50
Bekijken
283317
Jan Bollaert (1958), Volksbode, gemengde techniek, 28 x 85 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#284512
Startbod: € 60
Bekijken
284512
Irina Ionesco (1930-2022), twee handgesingeerde foto's, 37 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#284514
Startbod: € 20
Bekijken
284514
Sis Josip, Gezicht met edelstenen, handgesigneerde litho, nr ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#284515
Startbod: € 20
Bekijken
284515
Sis Josip, Gezicht met edelstenen, handgesigneerde litho, nr ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275093
Startbod: € 16
Bekijken
275093
Gerti Bierenbroodspot (1940), Eprenie, handgesigneerde litho ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275098
Startbod: € 14
Bekijken
275098
Piet Klaasse, Straat Jeruzalem, handgesigneerde litho, nr.38 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275099
Startbod: € 10
Bekijken
275099
Anton Voorzanger, Naakt, gouache op papier, gedateerd 1983, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275079
Startbod: € 75
Bekijken
275079
Zeljko Seles (1954), Naïef landschap met personen en vee, ac ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275233
Startbod: € 120
Bekijken
275233
Ida Bagus Putu Gede (1947-2011), Keramas, acryl op doek, 80 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275232
Startbod: € 120
Bekijken
275232
Ida Bagus Putu Gede (1947-2011), Keramas, acryl op doek, 35, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#276428
Startbod: € 120
Bekijken
276428
Sandra Wood (1960), Microcosmica, Atlas Universalis et Novus ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275446
Startbod: € 30
Bekijken
275446
Douwe Jan van der Zweep (1890-1975), Bloemstilleven, pastelt ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275454
Startbod: € 20
Bekijken
275454
Toegeschreven aan G.C. Haverkamp, Schrijvende man in interie ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275422
Startbod: € 75
Bekijken
275422
Onb.meester (School van Barbizon) Berglandschap met rivier, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283218
Startbod: € 40
Bekijken
283218
Pieter (Piet) Roelof Zwiers (1907-1965), Landschap met boerd ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283219
Startbod: € 40
Bekijken
283219
Jacob (Jaap ) Does (1924-2008), Zelfportret, olieverf op doe ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#282606
Startbod: € 45
Bekijken
282606
Hollandse School, Bloemen, 6 originele gouaches, 19e eeuw, c ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#274634
Startbod: € 14
Bekijken
274634
Henny Koster, Japanse vrouw, gemengde techniek op doek, 70 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#274630
Startbod: € 30
Bekijken
274630
Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis, 1928, Johannes Alphonsus ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275257
Startbod: € 6
Bekijken
275257
Wil Kellerman, Bloemstilleven, aquarel, 51 x 35 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275258
Startbod: € 6
Bekijken
275258
Kees de Waal, The Seagod, aquarel, 42 x 33 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275995
Startbod: € 35
Bekijken
275995
Nieuwendijk, Zonder titel, olieverf op doek, 100 x 80 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283264
Startbod: € 75
Bekijken
283264
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met kerktoren, acryl op doek, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283265
Startbod: € 75
Bekijken
283265
Kees Kooy (1935), Zeilschepen, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283266
Startbod: € 75
Bekijken
283266
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met zeilschip, acryl op doek, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283267
Startbod: € 45
Bekijken
283267
Tamar Rubinstein (1962), Yellow velvet moon, gemengde techni ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283270
Startbod: € 30
Bekijken
283270
Will Kellerman (1945), Abstract met vlinders, gemengde techn ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283271
Startbod: € 20
Bekijken
283271
Onduidelijk monogram, Keramieken wanddecoratie, gedateerd 20 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283272
Startbod: € 20
Bekijken
283272
Onduidelijk monogram, Keramieken wanddecoratie, gedateerd 20 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283280
Startbod: € 35
Bekijken
283280
Jos Rovers (1893-1976), Gezicht op de markt op het Waterloop ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283285
Startbod: € 35
Bekijken
283285
A. Bernard, Wintergezicht met wandelaars en hondje, olieverf ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283286
Startbod: € 30
Bekijken
283286
Mus Richter, Omdat het kan, acryl op paneel, gedateerd 2017, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283287
Startbod: € 30
Bekijken
283287
Mus Richter, Abstract met koeien en personen, acryl op panee ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283289
Startbod: € 20
Bekijken
283289
Mus Richter, Abstract, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283290
Startbod: € 20
Bekijken
283290
Mus Richter, Abstract, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283295
Startbod: € 12
Bekijken
283295
Map met diverse lithografieën naar oude gravures van Amsterdam
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275477
Startbod: € 16
Bekijken
275477
Jolanda Valk, Colours waiting to explode, acryl op doek, 75 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275630
Startbod: € 95
Bekijken
275630
Bram van Velde (1895-1981), Riviere 49, handgesigneerde lith ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#282609
Startbod: € 25
Bekijken
282609
Onb.meester, Twee vrouwen op het strand, acryl/pastel op pap ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#265078
Startbod: € 10
Bekijken
265078
Portret van Dr.Aernout Tholinkx, lithografie, 20 x 15,5 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#272493
Startbod: € 100
Bekijken
272493
Gerard Westerman (1880-1971), Landarbeider met paarden en ho ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#282608
Startbod: € 100
Bekijken
282608
Johannes Petrus Paulus (Paul) Bodifée (1866-1938), Landschap ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#282611
Startbod: € 160
Bekijken
282611
Jacques Zucher, Familie in interieur, olieverf op doek 30 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#282612
Startbod: € 100
Bekijken
282612
Toegeschreven aan Piet van Wijngaerdt (1873-1964), Religieuz ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#275572
Startbod: € 95
Bekijken
275572
I. Wayan Munut, 1941, Ubud-Bali, Twee Balinese dames, gem. t ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning

< Vorige
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Volgende >
145 - 192 van 407 resultaten

logo
Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties
Nieuwe Havenweg 53A
216 BL Hilversum
Nederland

(+31) 035 - 624 7170
INFO@VANZADELHOFF.NL
Services
Private sales Evenementen Woningontruiming Postservice en transport
Over ons
Het team Geschiedenis In de pers Highlights
Contact en openingstijden
FAQ
Privacy en cookies
Algemene voorwaarden
www.vanzadelhoff.nl | Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties | All rights reserved