Welkom bij de veiling!
Hier treft u het huidige of meest recente veilingaanbod aan. Een week voor aanvang van de kijkdagen staat de complete catalogus online en gaat het bieden van start. Onder 'Mijn catalogus' kunt u een selectie aanmaken van de kavels die u wilt volgen. Zodoende kunt u gemakkelijk een bod uitbrengen en op de hoogte blijven van de veilingstatus. Door op de pijl bovenaan de catalogus te klikken kunt u een eventueel aangekondigde veiling (in voorbereiding) bekijken. https://www.vanzadelhoff.nl/instructions-online-live-bidding
Sluiten1 - 48 van 600 resultaten
3d 19u 25m
Bauer, M., exlibris voor Vincent van Gogh, ets (C3), 80 x 50 ...
Bauer, M., exlibris voor Vincent van Gogh, ets (C3), 80 x 50 mm, 'ruiter te paard', opgeplakt, niet gesigneerd, opgeplakt geweest, wat verbruind /
Meer...
Huidig bod: € 55
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Bastanier, H., 44 exlibris en 2 kleingrafiek, C3 (deels meer ...
Bastanier, H., 44 exlibris en 2 kleingrafiek, C3 (deels meerkleuren), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voorWaehmer, Snay, Manes, Kattentidt, Jaensch, Bludau, Riess, Geisberg, Kaan, Leuschner, Dumstrey, Hahn, Hoffmeister, Bortmann, Idell, Seeger, Frida Bastanier, Braungart, Quincke.
Meer...
Startbod: € 300
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Eidrigevicius, Stasys, map met 57 exlibris (50 diepdruk, 7 ...
Eidrigevicius, Stasys, map met 57 exlibris (50 diepdruk, 7 x blinddruk), gesigneerd / gemonogrammeerd, opgeplakt. O.a. voor Puzdrowsci, Lippoczy, Paukste, Birute, Rein Lauks, Andriessen, Mariaus, Wrublweska, Varno.
Meer...
Huidig bod: € 425
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Escher, M.C., exlibris voor Roodhuyzen de Vries - van Dishoe ...
Escher, M.C., exlibris voor Roodhuyzen de Vries - van Dishoeck, houtsnede, opgeplakt, niet gesigneerd, gemonogrammeerd in het blok,
Meer...
Huidig bod: € 100
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Brunovsky, A., exlibris voor Lotte, Lies, Jouke, Miets, C3, ...
Brunovsky, A., exlibris voor Lotte, Lies, Jouke, Miets, C3, 115 x 145 mm., 1995, 'the queens', genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 120
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Klinger, M., 32 exlibris, 4 x gesigneerd, 28 x niet gesignee ...
Klinger, M., 32 exlibris, 4 x gesigneerd, 28 x niet gesigneerd, C3, (Anna Berger - niet gesigneerd, ets), (Lisl Leuschner, ets, gesigneerd), (Oskar Leuschner, ets, gesigneerd), (Walter Giesecke, ets, niet gesigneerd), (Fritz Gurlit, ets, niet gesigneerd), (Fritz Gurlit, ets, niet gesigneerd), (R. Grahl, ets, niet gesigneerd), (Georg Hirzel, ets, niet gesigneerd), (Arthur Haferkorn, ets, niet gesigneerd), (Georg Hirzel, ets, niet gesigneerd), (H.K.Heinrich Klinger, ets, niet gesigneerd), (Ernst Lehmann, ets, niet gesigneerd), (A.W. Singer , 2 x. ets, niet gesigneerd), (L/L/. ets, niet gesigneerd), (Dietel, ets, niet gesigneerd), (H.B. Mueller, ets, niet gesigneerd), (Georg Giesecke, ets, niet gesigneerd), (Julius Vogel, ets, niet gesigneerd), (Fritz u Marie Nachod, ets, Gertrud Selffner, ets, gesigneerd), (Dr. Paul Werner, ets, niet gesigneerd), (Dr. Kuno Werner, ets, niet gesigneerd), (Simone Kraft, ets, niet gesigneerd),(Max von Bleichert, ets, niet gesigneerd), (
Elisabeth u Ernst Wiegandt, ets, niet gesigneerd), (Friedrich Bobien, ets, niet gesigneerd), ( Edvardd Arnhold, ets, niet gesigneerd - groot en klein formaat), (Marta Zineker, ets, niet gesigneerd), (Dr. Friedrich Berger, ets, niet gesigneerd), (Gertrud Seffner, ets, niet gesigneerd)
niet gesigneerd), alles in pass-partout
Meer...
Startbod: € 2.800
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Brunovsky, A., 3 exlibris (Pultr, Miets Meulemans, Wout Meul ...
Brunovsky, A., 3 exlibris (Pultr, Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 150
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Escher, M.C., exlibris voor J.C. de Bruyn van Melis- en Mari ...
Escher, M.C., exlibris voor J.C. de Bruyn van Melis- en Mariekerke - Mackay, houtsnede, opgeplakt, niet gesigneerd, gemonogrammeerd in het blok, 79 x 58 mm.
Meer...
Startbod: € 150
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Kulhanek, O., exlibris voor W. Meulemans, 'Atlas, litho, 36 ...
Kulhanek, O., exlibris voor W. Meulemans, 'Atlas, litho, 36 stuks (oplage), 230 x 115 mm, gesigneerd
Meer...
Startbod: € 425
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Vereschagin, Gennady, 2 exlibris, (Daneilian, Miets Meuleman ...
Vereschagin, Gennady, 2 exlibris, (Daneilian, Miets Meulemans) en 2 vrije prentjes, C3/col, genummerd en gesigneerd
Meer...
Huidig bod: € 100
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Wimmer, Heikkila, Miets M ...
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Wimmer, Heikkila, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Meer...
Huidig bod: € 100
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Vereschagin, Gennady, 4 exlibris, (Malashenko, W. Meulemans, ...
Vereschagin, Gennady, 4 exlibris, (Malashenko, W. Meulemans, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Meer...
Huidig bod: € 120
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Christiaan (Karel) Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Zonder ...
Christiaan (Karel) Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Zonder titel, handgesigneerde lithografie, nr.17/75, gedateerd 1969, 69 x 51 cm.
Meer...
Huidig bod: € 425
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava ...
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava, Slovakia, Lady with a hat V/performance, 4/55, 38 x 35 cm.
Meer...
Huidig bod: € 1.500
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Man met vogel, pastelte ...
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Man met vogel, pasteltekening, gedateerd 1996, 49 x 30 cm.
Meer...
Huidig bod: € 240
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opg ...
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt O.a. voor Van der veen, Veldhuizen, Dani, Rath, Humplstotter.
Meer...
Huidig bod: € 75
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Severin, M.F., 30 exlibris, (19 x C2, 11 x X2), alle gesigne ...
Severin, M.F., 30 exlibris, (19 x C2, 11 x X2), alle gesigneerd, in pas-partouts, deels erotisch
Meer...
Startbod: € 220
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Severin, M.F. 30 exlibris, (24 x C2, 6 x X2), alle gesigneer ...
Severin, M.F. 30 exlibris, (24 x C2, 6 x X2), alle gesigneerd, deels erotisch, in pas-partout
Meer...
Huidig bod: € 240
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Kalinovich, K., 23 exlibris / kleingrafiek, (18 x C3, 5 x X ...
Kalinovich, K., 23 exlibris / kleingrafiek, (18 x C3, 5 x X2), gesigneerd. O.a. voor V. Waterschoot, Vogelvanger, Wenzl, Wiese, Winter, Zwiers.
Meer...
Huidig bod: € 150
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Nik-Dad, 47 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (vrouwe ...
Nik-Dad, 47 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (vrouwelijk naakt / erotiek), O.a. voor Wenzl, Smith, Willemsen, Westfall, Vissers, Rhys, Sejournant, Read.
Meer...
Startbod: € 180
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Collectie van ca. 80 exlibris (enkele kleingrafiek) op naam ...
Collectie van ca. 80 exlibris (enkele kleingrafiek) op naam van Meulemans. Merendeel gesigneerd. Diverse technieken. De inhoud van deze collectie is wisselend, een selectie van werk, mogelijk gemaakt door o.a. Capova, Richter, Suchanek, Weidenhaus, Steenvoorden, Zakoretsky, Baeyens, Kalaschnikov, Failhauer, Demel, Bednarik, Didelyte, Jakubowski, Bugan, Mommen, Stanclova, Kerin, Kmieliauskas, Jakstas, Sechtlova, Weidenhaus, Hirsch, Rytir, Jepkes, Kratky, Wetselaar, Pfeiler.
Meer...
Startbod: € 75
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Velikov, P., 20 exlibris, C3C5 (meerkleuren), genummerd en g ...
Velikov, P., 20 exlibris, C3C5 (meerkleuren), genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Koeda, Palmirani, V. Peer, Vertongen, Sliep, V. Waterschoot, Willemsen)
Meer...
Huidig bod: € 110
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Nistorov, R., exlibris Wout Meulemans,35 stuks (oplage), 201 ...
Nistorov, R., exlibris Wout Meulemans,35 stuks (oplage), 2013, C3C5, genummerd en gesigneerd
Meer...
Huidig bod: € 150
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Fingesten, M. Franklin Roosevelt, C3, gesigneerd.
Fingesten, M. Franklin Roosevelt, C3, gesigneerd.
Meer...
Huidig bod: € 75
Bied nu
Overboden
3d 19u 25m
Stella, G., 8 exlibris, C3, (3 met remarque, 5 zonder remarq ...
Stella, G., 8 exlibris, C3, (3 met remarque, 5 zonder remarque),3 x gesigneerd. Voor o.a. Antoni, Goldmann, Monsalvatje, Reipen. Deels groot formaat.
Meer...
Startbod: € 140
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Volkert, H., 10 exlibris (8 x C3, 2 x cliché), niet gesignee ...
Volkert, H., 10 exlibris (8 x C3, 2 x cliché), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd, 2 x met remarque. Voor o.a. Volkert, Harms, Aulhorn, Steigert, Lange, Mazetti (2x).
Meer...
Startbod: € 100
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Volkert, H., 10 exlibris (10 x C3), gesigneerd, deels opgepl ...
Volkert, H., 10 exlibris (10 x C3), gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), gesigneerd, 4 x met remarque. Voor o.a. Hagemann, Stoffel, Aulhorn, Mogger - Geiger, Buchholz, Banholzer.
Meer...
Startbod: € 120
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Kubin, A., exlibris voor Hanns Heeren, litho, 120 x 90 mm, ...
Kubin, A., exlibris voor Hanns Heeren, litho, 120 x 90 mm, opgeplakt, gesigneerd in de plaat
Meer...
Huidig bod: € 100
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Czmutin, K., 2 exlibris voor '4 winds fine art', C7, genumme ...
Czmutin, K., 2 exlibris voor '4 winds fine art', C7, genummerd en gesigneerd, 75 x 130 mm en 75 x 180 mm.
Meer...
Startbod: € 25
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Jongetje met limonade e ...
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Jongetje met limonade en rietje, pasteltekening, 70 x 50 cm.
Meer...
Startbod: € 600
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Gezicht, pasteltekening ...
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Gezicht, pasteltekening, 70 x 50 cm.
Meer...
Startbod: € 750
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
A. Born, Landschap met fantasiedieren en ruiters, handgesign ...
A. Born, Landschap met fantasiedieren en ruiters, handgesigneerde lithografie, nr.32/70, 50 x 40 cm.
Meer...
Huidig bod: € 20
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Gill, E., 2 exlibris (Decoy Press, Miriam Rothschild), X2, 1 ...
Gill, E., 2 exlibris (Decoy Press, Miriam Rothschild), X2, 1 x opgeplakt, niet gesigneerd
Meer...
Startbod: € 60
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Kokoschka, O., exlibris voor Frau Emma Bacher, ca. 1930, oog ...
Kokoschka, O., exlibris voor Frau Emma Bacher, ca. 1930, oogstende vrouwen, litho, opgeplakt geweest (lijm- en papierresten)
Meer...
Startbod: € 200
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Vogeler, H., exlibris Philippine Scholz, 90 x 70 mm, ets, op ...
Vogeler, H., exlibris Philippine Scholz, 90 x 70 mm, ets, opgeplakt, gesigneerd.
Meer...
Startbod: € 150
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Vogeler, H., exlibris voor Theodor Bienert, C3, niet gesigne ...
Vogeler, H., exlibris voor Theodor Bienert, C3, niet gesigneerd, 130 x 90 mm, opgeplakt geweest
Meer...
Huidig bod: € 75
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Escher, M.C., 'felicitas 1956' voor Eugene en Willy Strens, ...
Escher, M.C., 'felicitas 1956' voor Eugene en Willy Strens, water / vissen, cliché, niet gesigneerd, gemonogrammeerd in de prent, 130 x 130 mm.. Met stempel van Eug. Strens op de achterzijde
Meer...
Startbod: € 200
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Cornelis, B., 4 exlibris, (Bruggheman, Sonneville, Jos van W ...
Cornelis, B., 4 exlibris, (Bruggheman, Sonneville, Jos van Waterschoot, Agaath van Waterschoot), genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Meer...
Startbod: € 40
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Suchanek, V., 45 exlibris en gelegenheidsgrafiek, litho, gen ...
Suchanek, V., 45 exlibris en gelegenheidsgrafiek, litho, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Zwiers, Zvolka, Wimmer, Wiese, Wenzl, V. Waterschoot)
Meer...
Huidig bod: € 150
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Augustovic, P., plm. 50 exlibris, C3C5, genummerd en gesigne ...
Augustovic, P., plm. 50 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Weiss, Van Waterschoot, Vengrin, Potrok, Panenka, Palmirani, Kolar, Kiewiet, Kalabusova, Vlado.
Meer...
Startbod: € 100
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Bekker, D., 45 exlibris, C2, C3, C5, C7 (grotendeels meerkle ...
Bekker, D., 45 exlibris, C2, C3, C5, C7 (grotendeels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Veel vrouwelijk naakt, mythologie. O.a. voor: De Haas, Feltgen, Duenstl, Daniel, Carlone, Burch, Van den Briele, Bongers, Blum, Aarsen, Schmitz.
Meer...
Startbod: € 120
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Collectie ca. 110 stuks exlibris / kleingrafiek, gemaakt do ...
Collectie ca. 110 stuks exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Tsjechische / Slowaakse kunstenaars, diepdruk (C2, C3, etc.), deels gesigneerd, deels opgeplakt. Kunstenaars o.a. Ven, Haskova, Knap, Jirka, Kanterkova, Kisza, Stanclova, Safar, Dusik, Lodr, Neuwirth, Antonova, Istler, Kaiserova, Hlavaty, Halla, Oravec, Storchova, Dudek.
Meer...
Startbod: € 120
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, 5 x met remarque ...
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, 5 x met remarque, deels opgeplakt (geweest), 6 x gesigneerd. O.a. voor: Lutz, Raeder, Leibig, Zimmermann, Leuschner, Fischer, Kuehnlein, Schaedlich
Meer...
Startbod: € 90
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, met remarque, de ...
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, met remarque, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor: Sinzinger, Grey, Sebnitz, Leuschner, Lehmann, van Rinsum, Volk, Erbe, Adam.
Meer...
Startbod: € 90
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Kulhanek, O., 'Faust', Joh. W. Goethe, 'ex tempore', Jedna B ...
Kulhanek, O., 'Faust', Joh. W. Goethe, 'ex tempore', Jedna Basen, 2007, derde uitgave van 'One Poem', uitgave met 4 grote, gesigneerde litho's van Kulhanek, nr. 82 / 100, 22 pagina's, softcover,
Meer...
Huidig bod: € 60
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Nozdrin, Y., 'giving brith to an exlibris', Moscow 2008, map ...
Nozdrin, Y., 'giving brith to an exlibris', Moscow 2008, map met 4 originele en gesigneerde etsen / staten van een exlibris van Nozdrin voor W.J. Goetz, met door Nozdrin gekalligrafeerde teksten van Poesjkin, hardcover, band wat gevlekt
Meer...
Startbod: € 30
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Ranzoni. H., 31 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesignee ...
Ranzoni. H., 31 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, in pass-partout. O.a. voor Schindler, Severin, Bayer, Steger, Steinbrecher, Theiss, Weber.
Meer...
Huidig bod: € 75
Bied nu
Overboden
3d 19u 35m
Schenke, M., 30 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd, in ...
Schenke, M., 30 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd, in pass-partout. Voor o.a. Hillinger, Herzog Geza, Heinicke, Heeren, Harth, Fanto, Perl, Stupal, Klein, Coleman, Schenke, Monsalvatje
Meer...
Startbod: € 200
Bied nu
Overboden