Sluiten49 - 96 van 600 resultaten
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 2.400
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Bastanier, H., 23 exlibris en 3 kleingrafiek, alle met remarque, C3 (deels meerkleuren), veel groot formaat, 9 ex. gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor o.a Fritsch, Sclossberger, Heitz, Heisler, Leuschner, Albrand, Bassermann, Buchholz, Duemling, Haupt, Lenze, Muehlen, Reinle, Roesch
Startbod: € 300
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Zetti, I., ca. 175 exlibris en kleingrafiek, X2, deels gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Antioukhin, K., 35 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Bednarik, Bergomi, Beumont, Blum, Cadioli, Pfeiler, Pungs)
Startbod: € 200
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 200 Poolse exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Raczak, Budynklewicz, Dolatovski, Kot, Szumarkski, Jakubowski. Plus:'the yesteryear of the plolish booklpate', Malbork, 2002, softcover, veelafbeeldinge,
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 200 exlibris, Spanje, Portugal, Italie, Frankrijk, Argentinië etc., diverse technieken, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Gambini, Leboronie, Wolf, de Riquer, Salvattierra, Beccaletto, Divi)
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Haskova, E., 50 exlibris / kleingrafiek, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Z.J., Weisova, Venclova, Velenska, Rubas, Rhonheimer, Pachnerova, Mlynek
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Krause, Langner, RK, Lenze, Watzl, Preissler), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Heeren, Leinfellner, Pach, Krongold, vd Heyden), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Vogel, Fuchs, Lenze, Rueter, Walter Helfenbein, Kaempfer), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Luedeke, Bosch, Kreidl, Preiss, Beeger, Peterka), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Tomura, S., 21 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, (o.a. voor V. Waterschoot, Uchida, Tomura, Marvin B., Koeda)
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Zuev, V., 12 exlibris, MT, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, (o.a. voor Gerny, Carlone, Cadioli, Burch, 4W)
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Zuev, V., 12 exlibris, MT, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, (o.a. voor Meulemans, Larsen, Kunze, Humplik, De Haas, Van Gysel)
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Jakovenco, Y., 20 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, kleinere formaten (o.a. voor Vissers, Vishniewaki, Vertongen, Slotboom, Humplik)
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Born, A., exlibris W. Meulemans (tandarts), 170 x 113 mm, 9 stuks (oplage), litho, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 240
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Born, A., exlibris Miets Meulemans (vrouw op schaatsen, molen, 150 x 94 mm, 27 stuks (oplage), litho, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 425
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Spronk, A., ca. 65 exlibris /kleingrafiek, C3, gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Volkamer, O., ca. 150 exlibris, C2, gesigneerd, enkele opgeplakt
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Borovitsky, Y., 30 exlibris, C7, genummerd en gesigneerd (o.a. voor Bergomi, Palmirani, Blum, Woodruff, Mirabella, Koehler, 4W, Hausweiler)
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Simlikova, R., 70 exlibris, C2/C4/C7, genummerd en gesigneerd, enkele opgeplakt
Startbod: € 220
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Pauwels, H., ca. 70 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, gesigneerd (o.a. plm 25 x vrouwelijk naakt)
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vereschagin, Vl., ca. 60 exlibris (waaronder doubletten), C3 / C7 (enkele col), genummerd en gesigneerd
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vries, Y. de, ca. 80 exlibris / kleingrafiek, C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Severin, M, 3 exlibris, C2 (Rasdolsky, Lerperger, Klinkovsky) en 4 exlibris X2 (Collart, Jakubowski, Henricot, Solly), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Severin, M, 6 exlibris, C2, niet gesigneerd, (voor Hausweiler, Leeman, Rasdolsky, Welch, VanderMoere, de Bruyn), deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Suchanek, V., exlibris M.M, plm. 40 stuks (oplage), 2001,'Boston', litho, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 150
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Valentini, W., 10 exlibris, gemengde techn., genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Cadioli, Bonifacci, Forni, Palmirani, Rovegno), 3 ex. iets gevlekt
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Grecner,D., 13 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Hausweiler, Buttler, Bergomi, Kowalik, Palmirani, Potrok)
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van Ca. 75 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Duitse / Zwitserse kunstenaars, diepdruk (C2 / C3 etc), (o.a. Pruess, Schroth, Stauf, Bachrich, Volkamer, Salzwedel, Weidenhaus, Gropp, Fischer - Oels, Raub, Bungter, Blossfeld, Pfeiler, Boetel, Fleischmann, Beier, Koch)
Startbod: € 110
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 75 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Tsjechische / Slowaakse kunstenaars,diepdrukken (C2 / C3 etc), (o.a. Augustovic, Haskova, Vicholydova, Kabrt, Vodrazka, Vlach, Knap, Felix, Urbanik, Uchnar, Brun, Stanclova, Votavova)
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Steenvoorden, A., ca. 60 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Ranzoni. H., 31 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, in pass-partout. O.a. voor Premstaller, Kirin, Severin, Schorn, Kolar, Leinfellner, Haller,
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Ljuksjin, Y., 55 exlibris C3 (deels ingekleurd) / litho, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Heikkila, Burch, de Bruyn, Veldhuizen, Meulemans)
Startbod: € 180
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Lesarova - Roubickova, M, , ca. 100 exlibris en kleingrafiek, vooral etsen, gesigneerd
Startbod: € 55
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Schapiel, V., ca. 50 exlibris en kleingrafiek, vooral C2 - enkele houtgravures, deels gesigneerd
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Strik, L., ca. 120 exlibris (85 x C2, 35 x X2), grotendeels gesigneerd, enkele opgeplakt
Startbod: € 110
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Pfeiler, W., exlibris Miets en Wout Meulemans, 40 stuks (oplage), C2, gesigneerd (kikker)
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Jordanov, J. exlibris Wout Meulemans, 40 stuks (oplage), C3, 2009, gesigneerd (Phryne)
Startbod: € 280
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Walkiewicz, J., 9 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Cadioli, Blum, Rath, Veldhuizen, Krzystofa, Labuhn.
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Palmirani, Pungs, Pari-Mueller, Lewych, Lattermann,
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Pestalozzi, Micheletti, Meulemans, Levych
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Martin R. Baeyens, Gent 1943, Reference 5, acryl op landkaart, etc., 70 x 45 cm.
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
K. Demel, Schuiftrompet, handgesingeerde kleurenets, nr.124/125, gedateerd 1977, 39 x 40 cm.
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vladimír Suchánek, Nové Město nad Metují, Tsjechië 1933-2021 Praag, Tsjechië, Levitaee-anvoel, lithografie, 11/45, 46 x 36 cm.
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024