1 - 48 van 120 resultaten
Start op 14-03-2026 om 19:00
Zhang Xian Ming, Beijing Girl, handgesigneerde lithografie, gedateerd 2014, genummerd 20/99, 107 x 88,5 cm.
Startbod: € 700
Start op 14-03-2026 om 19:00
Huo Yushan, Not Forever Memorised no.4, olieverf op doek, gedateerd 2007, 80 x 100 cm. Nota bene: de aan de Luxun Art University afgestudeerde en in olieverftechnieken gespecialiseerde Huo Yushan heeft al vele prijzen en eervolle vermeldingen met zijn werk in de wacht gesleept.
Startbod: € 475
Start op 14-03-2026 om 19:00
Vsevolod Bazhenov (1919 - 1986), Winterlandschap, 1965, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Startbod: € 450
Start op 14-03-2026 om 19:00
Huo Yushan, Not Forever Memorised no 2, olieverf op doek, 61,5 x 79 cm. Nota bene: de aan de Luxun Art University afgestudeerde en in olieverftechnieken gespecialiseerde Huo Yushan heeft al vele prijzen en eervolle vermeldingen met zijn werk in de wacht gesleept.
Startbod: € 475
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jian Rong Gen, Thinking, Chinese inkt op rijstpapier, 65 x 64,5 cm.
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
Na Wei (1982), The Only Child Series Open Book, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 2013, genummerd 34/52, 76 x 57 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Na Wei combineert uiteenlopende stijlen — van hyperrealisme tot abstractie — om complexe sociale en persoonlijke thema’s te verbeelden met filosofische diepgang. Zijn werk verweeft traditionele Chinese schilderkunst, kalligrafie en moderne technieken tot gelaagde, tijdloze composities.
Startbod: € 400
Start op 14-03-2026 om 19:00
Yang Cai, Whale Dreams no 2, olieverf op doek, 68,5 x 100,5 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Yang Cai gebruikt zijn surrealistische serie ‘Whale Dreams’ om bewustzijn te creëren over de klimaatcrisis en oceaanvervuiling. Zijn werk werd onder meer getoond op AAF Amsterdam 2023 en de Shenzhen Damen International Oil Painting Biennale 2022
Startbod: € 450
Start op 14-03-2026 om 19:00
Zheng Yong Gang, Terras op het eiland Gulangyu, olieverf op doek, 101 x 75,5 cm. Nota bene: de hedendaagse Zheng Yong Gang, professor en meester in olieverfschilderkunst uit Mongolië (China), staat bekend om zijn succesvolle internationale exposities en diepgaande vakmanschap.
Startbod: € 400
Start op 14-03-2026 om 19:00
Yang Cai, Whale Dreams no.1, marouflé, gedateerd 2023, 70 x 100 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Yang Cai gebruikt zijn surrealistische serie ‘Whale Dreams’ om bewustzijn te creëren over de klimaatcrisis en oceaanvervuiling. Zijn werk werd onder meer getoond op AAF Amsterdam 2023 en de Shenzhen Damen International Oil Painting Biennale 2022
Startbod: € 450
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jian Rong Gen (1953), Traditional Girl Hunan, Chinese inkt op rijstpapier, 66 x 45 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Jian Rong Gen combineert traditionele Chinese inkttechniek met figuratieve thema’s als vrouwportretten en naakten in verfijnde composities. Zijn werk werd sinds de jaren ’80 veelvuldig tentoongesteld op nationale en regionale kunstexposities in China.
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jan Willem (Willy) Sluiter (1873-1949), Op het terras Scheveningen, aquarel en gouache op papier, gedateerd 1939, 47,5 x 64,5 cm. Provenance: particuliere collectie / Kunsthandel Simonis en Buunk. Tentoonstelling: expositie Dordrechts museum
Startbod: € 5.000
Start op 14-03-2026 om 19:00
Toegeschreven aan Pierre-Yves Trémois, Les Amants I, ets, 36 x 26 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 40
Start op 14-03-2026 om 19:00
Toegeschreven aan Pierre-Yves Trémois, Les Amants II, ets, 36 x 26 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 40
Start op 14-03-2026 om 19:00
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Liggend Naakt (1997), gemengde techniek op oude partituren, gesigneerd en gedateerd 'Corneille, '97', 33,5 x 27 cm. of 67 x 57 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, rechtsreeks verworven bij de kunstenaar in Parijs. Tentoonstellingen: Maison des Arts, Tunis, Le Belvédère, 10-30 oktober 1998; Szépmúvészeti Museum of Fine Arts, Budapest, mei - september 2002; Museum Jan van der Togt Amstelveen 2015/ 2016
Startbod: € 1.200
Start op 14-03-2026 om 19:00
Christiaan (Karel) Appel (1921-2006), Portret van Sylvia (1947), houtskool op papier, gesigneerd r.o. en gedateerd 'Sylvia feb. '47', 28 x 23 cm. of 75 x 65 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas; afkomstig uit de collectie van mevrouw Sylvia Sluiter. Nota bene: op de achterkant is nog een portret van Sylvia te vinden
Startbod: € 1.500
Start op 14-03-2026 om 19:00
Antonio Giraudier (1926-1994), Zoner titel (1965), aquarel, gesigneerd en gedateerd, 54 x 47 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam; Avanti Galleries, New York. Literatuur: afgebeeld in catalogus Elisabeth van de Nes. Nota bene: de kunstenaar was bevriend met Winston Churchill
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Vrouw met vogelachtige (2002), handgesigneerde en gedateerde giclée, genummerd 19/125, 45,5 x 36 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), La nuit étoilée (1975), uit de serie: Journal de la Tour, handgesigneerde en gedateerde zeefdruk, genummerd 11/100, 50 x 40 of 86 x 76 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015/2016. Literatuur: 'Corneille, Het complete grafische werk 1948 - 1975', nr. 412, p.290
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Le tigre amoureux (1979), handgesigneerde en gedateerde zeefdruk, Epreuve d'artiste, 54 x 46 of 87 x 78 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015/2016
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), L'arbre aux oiseaux, handgesigneerde en gedateerde zeefdruk, Epreuve d'artiste, 1986-'88, twee exemplaren in de collectie, 41 x 51 of 75 x 85 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015/2016
Startbod: € 380
Start op 14-03-2026 om 19:00
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Un été à La Havane (1968), handgesigneerde en gedateerde lithografie, oplage 8/30, 63 x 48 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Literatuur: 'Corneille, Het complete grafische werk 1948 - 1975', nr. 207, p.184. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015/2016
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
Toegeschreven aan 'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Zonder titel (1922), opgehoogde inkttekening op karton, 16 x 13 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Vrouw met vogel, tekening met connotatie: 'Voor Elisabeth Love Corneille', 16 x 13,5 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas. Tentoonstelling: Maison des Arts Tunis, Le Belvédère, 10-30 oktober 1998
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
Marie Laurencin (1883-1956), Jeune fille à la guitare (1946), kleurenets, gesigneerd in etsplaat, 19,5 x 17 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 380
Start op 14-03-2026 om 19:00
Onb. meester, Naakt met rode muts tegen Egyptische achtergond, aquarel op papier, 14 x 19 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
Peter Bol (1947), Man in roeiboot voor een boerderij, olieverf op board, gedateerd 1993, 50 x 60 cm.
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
Maarten Johannes Balthasar Jungmann, Landschap met gebouw, olieverf op doek, 56 x 44 cm., provenance particuliere collectie/Christies
Startbod: € 75
Start op 14-03-2026 om 19:00
M. B. Jong, Portret van een zittende vrouw op stoel, olieverf op doek, 19e eeuw, h.141 x 104 cm., provenance particuliere collectie/Christies
Startbod: € 75
Start op 14-03-2026 om 19:00
Hubert Hierck (1917-1978), Luxor Egypte, olieverf op doek, 80 x 110 cm.
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
Martin van Wordragen (1928–2011), Twee weduwen, 100 x 80 cm.
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jeanne Cirou-Marquis (1900-1976), Bloemstilleven, olieverf op doek, 65 x 54 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
Marthe Guillain (1890-1974), Oude straat in Parijs, olieverf op paneel, 60 x 50 cm., provenance particuliere collectie/Campo & Campo, 1998
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jeune femme a la veste rouge, 1910, olieverf op board, 54 x 44 cm., niet gesigneerd, provenance particuliere collectie/Campo & Campo, 19 oktober 1999
Startbod: € 1.100
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jan Gerard Hordijk (1899-1958), Zicht op het Muiderslot, aquarel, 48 x 33 cm.
Startbod: € 380
Start op 14-03-2026 om 19:00
Herman Friedrich (Herman) Bieling (1887-1964), Schilder in de stad, olieverf op doek, gedateerd 1923, 110 x 80 cm. Provenance: particuliere collectie / Sotheby's, 9 december 1992
Startbod: € 5.000
Start op 14-03-2026 om 19:00
L.A.Rast 1915, Amsterdams stadsgezicht, olieverf op doek, 45 x 40 cm.
Startbod: € 120
Start op 14-03-2026 om 19:00
Marie Henri Mackenzie (1878-1961), Bedelaarster op straat, olieverf op
board, 70,5 x 63,5 cm.
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
Hans Paul Klimsch (1868-1917) , Circus met olifant, olieverf op doek,
gedateerd 1898 München (klein defect), 72 x 51 cm.
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
Marinus van Andringa (1864-1918), Portret van een dame, aquarel, 54 x 37 cm.
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
Louis Schrikkel (1903-1995), Portret van een visser in landschap, olieverf
op doek, 50,5 x 40 cm.
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
Petrus Theodorus (Piet) van Wijngaerdt (1873 1964), Portret van een
boerin, aquarel, 42 x 35 cm.
Startbod: € 75
Start op 14-03-2026 om 19:00
H. Hofstede, Dame met blauwe hoed, gouache, 48 x 34 cm.
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
E. Jaillon, Mediterraan landschap met huis, gouache op papier, 50 x 40 cm.
Startbod: € 130
Start op 14-03-2026 om 19:00
Wolfgang Tritt (1813-1983), Gezicht op de Odeonsplatz, olieverf op paneel, 60 x 40 cm.
Startbod: € 600
Start op 14-03-2026 om 19:00
Willem Maris (1844-1910), Portret van een dame met hoed, aquarel, 59 x 41 cm.
Startbod: € 600
Start op 14-03-2026 om 19:00
Marguerite Brun, Stilleven met pompoen, pasteltekening op doek, 60 x 45 cm.
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jo Kruyder-Bouman (1886-1973), Poppen, pasteltekening, 50 x 62 cm.
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
Hugo Böttinger (1880-1934), Naakte jongen in landschap, olieverf op
doek (doek beschadigd), gedateerd 1901, 60 x 60 cm.
Startbod: € 750
1 - 48 van 120 resultaten