385 - 432 van 1183 resultaten
Adrianus Cyriacus Bleys (1842- 1912), Plassengezicht met waterlelies, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Startbod: € 45
Antieke mahoniehouten hangoortafel, h.76 x b.129 x d.58 cm. of 2 keer 26 cm. erbij
Startbod: € 35
Onb.meester, draagt signatuur Dijkstra, Kermis met personen, aquarel, 31 x 25 cm.
Startbod: € 150
Onb.meester, draagt signatuur Dijkstra, Kermis met personen, gouache, 24 x 14 cm.
Startbod: € 150
Blauw/groene geëmailleerde metalen bloempot, h.30 x diam.38 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 18
Ype Heerke Wenning (1879-1959), Portret van een dame, olieverf op doek, 60 x 50 cm., gedateerd 1942, provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 45
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Koop van 2 kristallen karaffen, diverse porselein, etc.
Startbod: € 16
Monogram C.H. van H. (Chiem van Houweninge senior), Bloemstilleven, pasteltekening, 57 x 46 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 0
Startbod: € 40
Startbod: € 30
Cor Wegh, Ode aan de Limburgse mijnwerkers, voorstellend de handdoek die de mijnwerkers standaard droegen, papier mache, 77x 72 cm.
Startbod: € 75
Startbod: € 75
Rosenthal, Andy Warhol A+P Surprise, glazen bord, diam.36 cm.
Startbod: € 50
Corneille, Vrolijke vogel, sierbord, diam. 30,5 cm.
Startbod: € 25
Takashi Murakami (1963), Tongari-kun "Black hole", circa 2000, knuffel, Kaikai Kiki Co., h.32 cm.
Startbod: € 50
Takashi Murakami (1963), WaruiKoto-kun (Mr. Bad Things), knuffel, Kaikai Kiki Co., h.28 cm.
Startbod: € 50
Takashi Murakami (1963), DOB-kun, knuffel, Kaikai Kiki Co., h.46 cm.
Startbod: € 75
Death NYC, Louis Vuitton, beschilderde panelen (4x), totaal formaat, 47 x 63 cm. (panelen los)
Startbod: € 75
Flavio Piras, Collage in gemengde techniek, 70 x 45 cm.
Startbod: € 50
Hugo Kaagman (1955), 9 Diverse Tegelcomposities, handgesigneerde en genummerde zeefdrukken, 1999, 50 x 50 cm.
Startbod: € 100
DEATH NYC, Marilyn New York Map, 2016, handgesigneerde en gestempelde zeefdruk, 45 x 32 cm.
Startbod: € 100
KAWS, Vijf gelimiteerde Sesamstraat knuffels met originele etiketten
Startbod: € 300
Met diverse houtsoorten ingelegde oude Drop Dial Wall klok
Startbod: € 60
Chinees porseleinen Imari 3-delig kaststel, h.33 cm.
Startbod: € 35
Leendert van der Vlist (1894-1962), gezicht op boederij, 43 x 69 cm., met defecten twee gaatjes in het doek.
Startbod: € 150
Startbod: € 25
Legering sculptuur van een man en vrouw, h.90 cm. (defecten)
Startbod: € 60
Startbod: € 25
Hans Versteeg (1948), abstract bronzen sculptuur, h.14 cm.
Startbod: € 90
Startbod: € 30
2 antieke mahoniehouten stoelen waarvan 1 met armleuning, met gele stof bekleed, incl. certificaat afkomstig van Spits Antiek te Ede
Startbod: € 75
Koop van een plafonniere en een hanglamp in klassieke stijl
Startbod: € 30
Stel gepolychromeerde houten beelden van danseressen, h.100 cm.
Startbod: € 45
Onb.meester, draagt signatuur Troostrijk, Koeien en boerinnen in landschap voor boerderij, olieverf op paneel (deels beschadigd), 66 x 48 cm.
Startbod: € 30
Wilhelmus Henricus Petrus Johannes (Willem) de Zwart (1862-1931), Stilleven met bloemen, waaier, beeld en karaf, olieverf op doek, 66 x 40 cm.
Startbod: € 120
Bijbobo, Bloemstilleven, olieverf op board, 60 x 50 cm.
Startbod: € 30
Brat Islava Pagon, Mediterraans dorpje aan zee, olieverf op doek, 70 x 80 cm.
Startbod: € 60
Onb.meester, Futuristisch abstractie, olieverf op board, 89 x 89 cm.
Startbod: € 16
Paul Koning, Woman crying, gemengde techniek, 120 x 85 cm.
Startbod: € 45
Mark Karasick (1959), Liggende naakt, olieverf op doek, 110 x 100 cm.
Startbod: € 45
Peter Polderman (1938-1998), Gezichten, gouache op papier, gedateerd 1989, 109 x 89 cm. of 131 x 111 cm.
Startbod: € 75
Liselotte Schut, Personen, gemengde techniek achter plexiglas, 138 x 90 cm.
Startbod: € 75
Ron Ritzerfeld, Abstract uit meerdere doeken samengesteld, 150 x 90 cm., gedateerd 1991
Startbod: € 40
Ond.gesign., Abstract, olieverf op doek, 75 x 50 cm.
Startbod: € 30