Taxaties
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
7:04:54

385 - 432 van 1183 resultaten
275961
#275961
Adrianus Cyriacus Bleys (1842- 1912), Plassengezicht met waterlelies, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Startbod: € 45
283402
#283402
Antieke mahoniehouten hangoortafel, h.76 x b.129 x d.58 cm. of 2 keer 26 cm. erbij
Startbod: € 35
284517
#284517
Onb.meester, draagt signatuur Dijkstra, Kermis met personen, aquarel, 31 x 25 cm.
Startbod: € 150
284518
#284518
Onb.meester, draagt signatuur Dijkstra, Kermis met personen, gouache, 24 x 14 cm.
Startbod: € 150
284600
#284600
Blauw/groene geëmailleerde metalen bloempot, h.30 x diam.38 cm.
Startbod: € 25
284613
#284613
Oude microscoop in kist
Oude microscoop in kist
Startbod: € 18
284579
#284579
Ype Heerke Wenning (1879-1959), Portret van een dame, olieverf op doek, 60 x 50 cm., gedateerd 1942, provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 45
284625
#284625
Koop diverse geëtste antieke glazen
Startbod: € 16
284626
#284626
Koop divers porselein, aardewerk, etc.
Startbod: € 16
284708
#284708
Koop van 2 kristallen karaffen, diverse porselein, etc.
Startbod: € 16
284713
#284713
Monogram C.H. van H. (Chiem van Houweninge senior), Bloemstilleven, pasteltekening, 57 x 46 cm.
Startbod: € 25
284717
#284717
Oude metalen mand en rieten koffer
Startbod: € 0
273935
#273935
Ingekleurde kaart, Franeker, 53 x 41 cm.
Startbod: € 40
273939
#273939
2 Kaartjes, Arnhem en Vollenhove, 17 x 20 cm.
Startbod: € 30
273940
#273940
Cor Wegh, Ode aan de Limburgse mijnwerkers, voorstellend de handdoek die de mijnwerkers standaard droegen, papier mache, 77x 72 cm.
Startbod: € 75
283434
#283434
Kaws (1974), Reese Puffs, 29 x 20 x 4 cm.
Startbod: € 75
283445
#283445
Rosenthal, Andy Warhol A+P Surprise, glazen bord, diam.36 cm.
Startbod: € 50
283446
#283446
Corneille, Vrolijke vogel, sierbord, diam. 30,5 cm.
Startbod: € 25
283453
#283453
Takashi Murakami (1963), Tongari-kun "Black hole", circa 2000, knuffel, Kaikai Kiki Co., h.32 cm.
Startbod: € 50
283454
#283454
Takashi Murakami (1963), WaruiKoto-kun (Mr. Bad Things), knuffel, Kaikai Kiki Co., h.28 cm.
Startbod: € 50
283455
#283455
Takashi Murakami (1963), DOB-kun, knuffel, Kaikai Kiki Co., h.46 cm.
Startbod: € 75
283457
#283457
Death NYC, Louis Vuitton, beschilderde panelen (4x), totaal formaat, 47 x 63 cm. (panelen los)
Startbod: € 75
283460
#283460
Flavio Piras, Collage in gemengde techniek, 70 x 45 cm.
Startbod: € 50
283461
#283461
Hugo Kaagman (1955), 9 Diverse Tegelcomposities, handgesigneerde en genummerde zeefdrukken, 1999, 50 x 50 cm.
Startbod: € 100
283462
#283462
DEATH NYC, Marilyn New York Map, 2016, handgesigneerde en gestempelde zeefdruk, 45 x 32 cm.
Startbod: € 100
283467
#283467
KAWS, Vijf gelimiteerde Sesamstraat knuffels met originele etiketten
Startbod: € 300
284636
#284636
Met diverse houtsoorten ingelegde oude Drop Dial Wall klok
Startbod: € 60
284632
#284632
Chinees porseleinen Imari 3-delig kaststel, h.33 cm.
Startbod: € 35
285705
#285705
Leendert van der Vlist (1894-1962), gezicht op boederij, 43 x 69 cm., met defecten twee gaatjes in het doek.
Startbod: € 150
286321
#286321
Perzisch kussen, 55 x 65 cm.
Perzisch kussen, 55 x 65 cm.
Startbod: € 25
286322
#286322
Legering sculptuur van een man en vrouw, h.90 cm. (defecten)
Startbod: € 60
286330
#286330
Koperen hallantaarn
Koperen hallantaarn
Startbod: € 25
286333
#286333
Hans Versteeg (1948), abstract bronzen sculptuur, h.14 cm.
Startbod: € 90
286337
#286337
Metalen hanglantaarn
Metalen hanglantaarn
Startbod: € 30
244599
#244599
2 antieke mahoniehouten stoelen waarvan 1 met armleuning, met gele stof bekleed, incl. certificaat afkomstig van Spits Antiek te Ede
Startbod: € 75
244600
#244600
Koop van een plafonniere en een hanglamp in klassieke stijl
Startbod: € 30
263796
#263796
Stel gepolychromeerde houten beelden van danseressen, h.100 cm.
Startbod: € 45
285638
#285638
Onb.meester, draagt signatuur Troostrijk, Koeien en boerinnen in landschap voor boerderij, olieverf op paneel (deels beschadigd), 66 x 48 cm.
Startbod: € 30
285639
#285639
Wilhelmus Henricus Petrus Johannes (Willem) de Zwart (1862-1931), Stilleven met bloemen, waaier, beeld en karaf, olieverf op doek, 66 x 40 cm.
Startbod: € 120
285640
#285640
Bijbobo, Bloemstilleven, olieverf op board, 60 x 50 cm.
Startbod: € 30
285642
#285642
Brat Islava Pagon, Mediterraans dorpje aan zee, olieverf op doek, 70 x 80 cm.
Startbod: € 60
285643
#285643
Onb.meester, Futuristisch abstractie, olieverf op board, 89 x 89 cm.
Startbod: € 16
285644
#285644
Paul Koning, Woman crying, gemengde techniek, 120 x 85 cm.
Startbod: € 45
285645
#285645
Mark Karasick (1959), Liggende naakt, olieverf op doek, 110 x 100 cm.
Startbod: € 45
285646
#285646
Peter Polderman (1938-1998), Gezichten, gouache op papier, gedateerd 1989, 109 x 89 cm. of 131 x 111 cm.
Startbod: € 75
285647
#285647
Liselotte Schut, Personen, gemengde techniek achter plexiglas, 138 x 90 cm.
Startbod: € 75
285648
#285648
Ron Ritzerfeld, Abstract uit meerdere doeken samengesteld, 150 x 90 cm., gedateerd 1991
Startbod: € 40
285649
#285649
Ond.gesign., Abstract, olieverf op doek, 75 x 50 cm.
Startbod: € 30

1 2 3 ... 7 8 9 10 11 ... 23 24 25
385 - 432 van 1183 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties