Sluiten337 - 384 van 1183 resultaten
Chinese school, Twee Boeddhistische monniken in landschap met paard, acryl op papier achter glas, gedateerd 1992, 81,5 x 76,5 cm.
Startbod: € 35
Isaac 'Ies' Jacobs (1918-2011), Personen in de kroeg, aquarel/krijttekening, 25 x 41,5 cm.
Startbod: € 25
Willy Johan Gutbrod, Strandgezicht met personen, olieverf op diep paneel, gedateerd '78, 35,5 x 27 cm.
Startbod: € 35
4 Antieke mahoniehouten medaillonstoelen met hartvormige rugleuning en met gele stof bekleed
Startbod: € 35
Onb.meester, Twee Chinese familieportretten, acryl op doek, 108 x 72 cm.
Startbod: € 75
Silvio Pucci, Gezicht op tuinhek met tuin, olieverf op doek, 65 x 60 cm. of 96 x 90 cm.
Startbod: € 75
Jacobus Johannes (Jacobus) Doeser (1884-1970), Landschap met boerderij, olieverf op doek, 80 x 60 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 35
Jacobus Johannes (Jacobus) Doeser ( 1884-1970), Bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 80 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 75
Henk Koekkoek, Portret van twee dames, gemengde techniek, 17 x 12 cm.
Startbod: € 12
Schemerlamp met glazen voet en stoffen kap, h.49 cm.
Startbod: € 45
Startbod: € 240
Startbod: € 90
Art Deco tafellamp op bronzen voet met glazen kap, h.26 cm.
Startbod: € 100
Startbod: € 35
Smeedijzeren tafellamp met glazen kapjes, h.59 cm.
Startbod: € 110
Startbod: € 100
Art Deco pendule met bronzen beeld van dame, h.35 x l.50 cm.
Startbod: € 200
Art Deco beeld van dame met tamboerijn, h.53 cm.
Startbod: € 120
Startbod: € 90
Startbod: € 50
Startbod: € 50
Startbod: € 80
Tafellamp met gesatineerde glazen kap, h.41 cm.
Startbod: € 120
Startbod: € 35
Startbod: € 60
Tafellamp met gesatineerd glazen kap, h.42 cm.
Startbod: € 70
Startbod: € 70
Verchroomde tafellamp met witte glazen bol, h.35 cm.
Startbod: € 90
Startbod: € 80
Startbod: € 90
Startbod: € 70
Art Deco tafellamp met glazen kap, gesigneerd, h.26 cm.
Startbod: € 240
Twee boekensteunen van dame en man met accordeon, h.12 cm.
Startbod: € 90
Startbod: € 50
Art Deco tafellamp op crèmekleurig aardewerk voet met stoffen kap, h.38 cm.
Startbod: € 70
Verchroomde vintage hallamp met glasplaten in hoogreliëf
Startbod: € 50
Oude foto in goudkleurige striklijst, 49 x 37 cm.
Startbod: € 35
Antiek mahoniehouten gefineerde trumeau, Holland, 19e eeuw, onder het marmeren blad een enkele lade boven twee liervormige wangen, de achterwand een spiegel, het geheel op een rechte plint en op klauw-en-bol poten. 82 x 103 x 52 cm.
Startbod: € 190
Design 2-laags salontafel afgewerkt met hout, Barn in the City, h.36 x b.180 x d.90 cm.
Startbod: € 170
Antieke eikenhouten Louis XVI-stijl hoekkast (1 ruitje ontbreekt), h.197 x b.80 x d.80 cm
Startbod: € 70
Startbod: € 8
Startbod: € 30
Marianne Duyker-Deibel, Personen in compositie, olieverf op paneel, 70 x 100 cm.
Startbod: € 25
Charles Roban, Vissersschepen voor het strand, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Startbod: € 20
Doos diverse wanddecoraties w.o. merklap anno 1826 en litho's Steinlen
Startbod: € 20
J. Bosboom, Monnik aan het kerkorgel, litho, 19e eeuw, 20 x 25 cm.
Startbod: € 20
Monogram MvH 89, Bloemen in vaas met kom, aquarel (hoekje glas defect), 31 x 46 cm.
Startbod: € 6