Taxaties
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
5:21:39

337 - 384 van 1183 resultaten
283241
#283241
Chinese school, Twee Boeddhistische monniken in landschap met paard, acryl op papier achter glas, gedateerd 1992, 81,5 x 76,5 cm.
Startbod: € 35
283256
#283256
Isaac 'Ies' Jacobs (1918-2011), Personen in de kroeg, aquarel/krijttekening, 25 x 41,5 cm.
Startbod: € 25
283261
#283261
Willy Johan Gutbrod, Strandgezicht met personen, olieverf op diep paneel, gedateerd '78, 35,5 x 27 cm.
Startbod: € 35
275790
#275790
4 Antieke mahoniehouten medaillonstoelen met hartvormige rugleuning en met gele stof bekleed
Startbod: € 35
275821
#275821
Onb.meester, Twee Chinese familieportretten, acryl op doek, 108 x 72 cm.
Startbod: € 75
275822
#275822
Silvio Pucci, Gezicht op tuinhek met tuin, olieverf op doek, 65 x 60 cm. of 96 x 90 cm.
Startbod: € 75
275800
#275800
Jacobus Johannes (Jacobus) Doeser (1884-1970), Landschap met boerderij, olieverf op doek, 80 x 60 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 35
275804
#275804
Jacobus Johannes (Jacobus) Doeser ( 1884-1970), Bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 80 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 75
282772
#282772
Henk Koekkoek, Portret van twee dames, gemengde techniek, 17 x 12 cm.
Startbod: € 12
280479
#280479
Schemerlamp met glazen voet en stoffen kap, h.49 cm.
Startbod: € 45
280481
#280481
Antieke wandklok
Antieke wandklok
Startbod: € 240
280482
#280482
Afrikaans houten beeld, h.45 cm.
Startbod: € 90
280483
#280483
Art Deco tafellamp op bronzen voet met glazen kap, h.26 cm.
Startbod: € 100
280486
#280486
Glazen art deco vaas, h.33 cm.
Startbod: € 35
280490
#280490
Smeedijzeren tafellamp met glazen kapjes, h.59 cm.
Startbod: € 110
280491
#280491
Verchroomde designlamp, h.37 cm.
Startbod: € 100
280492
#280492
Art Deco pendule met bronzen beeld van dame, h.35 x l.50 cm.
Startbod: € 200
280493
#280493
Art Deco beeld van dame met tamboerijn, h.53 cm.
Startbod: € 120
280495
#280495
Koop van 5 diverse klokken
Koop van 5 diverse klokken
Startbod: € 90
280496
#280496
Oude kinderpuzzel
Oude kinderpuzzel
Startbod: € 50
280497
#280497
Oud fotoalbum
Oud fotoalbum
Startbod: € 50
280498
#280498
Tafellamp op bronzen voet, h.55 cm.
Startbod: € 80
280499
#280499
Tafellamp met gesatineerde glazen kap, h.41 cm.
Startbod: € 120
280503
#280503
Poppenstoeltje
Poppenstoeltje
Startbod: € 35
280504
#280504
Art Deco tafellamp met glazen kap, h.24 cm.
Startbod: € 60
280505
#280505
Tafellamp met gesatineerd glazen kap, h.42 cm.
Startbod: € 70
280506
#280506
Startbod: € 70
280507
#280507
Verchroomde tafellamp met witte glazen bol, h.35 cm.
Startbod: € 90
280509
#280509
Tafellamp met gesatineerde kap, h.28 cm.
Startbod: € 80
280510
#280510
Twee boekensteunen van eekhoorns, h.16 cm.
Startbod: € 90
280511
#280511
Twee boekensteunen van kat en hond
Startbod: € 70
280513
#280513
Art Deco tafellamp met glazen kap, gesigneerd, h.26 cm.
Startbod: € 240
280514
#280514
Twee boekensteunen van dame en man met accordeon, h.12 cm.
Startbod: € 90
280516
#280516
Glazen lampvoet, h.45 cm.
Glazen lampvoet, h.45 cm.
Startbod: € 50
280529
#280529
Art Deco tafellamp op crèmekleurig aardewerk voet met stoffen kap, h.38 cm.
Startbod: € 70
280531
#280531
Verchroomde vintage hallamp met glasplaten in hoogreliëf
Startbod: € 50
280533
#280533
Fotoalbum
Fotoalbum
Startbod: € 50
280536
#280536
Oude foto in goudkleurige striklijst, 49 x 37 cm.
Startbod: € 35
212996
#212996
Antiek mahoniehouten gefineerde trumeau, Holland, 19e eeuw, onder het marmeren blad een enkele lade boven twee liervormige wangen, de achterwand een spiegel, het geheel op een rechte plint en op klauw-en-bol poten. 82 x 103 x 52 cm.
Startbod: € 190
240318
#240318
Design 2-laags salontafel afgewerkt met hout, Barn in the City, h.36 x b.180 x d.90 cm.
Startbod: € 170
250138
#250138
Antieke eikenhouten Louis XVI-stijl hoekkast (1 ruitje ontbreekt), h.197 x b.80 x d.80 cm
Startbod: € 70
272987
#272987
Insteekboek postzegels, België
Startbod: € 8
272989
#272989
Boek postzegels, Spanje
Boek postzegels, Spanje
Startbod: € 30
272417
#272417
Marianne Duyker-Deibel, Personen in compositie, olieverf op paneel, 70 x 100 cm.
Startbod: € 25
272419
#272419
Charles Roban, Vissersschepen voor het strand, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Startbod: € 20
282121
#282121
Doos diverse wanddecoraties w.o. merklap anno 1826 en litho's Steinlen
Startbod: € 20
282126
#282126
J. Bosboom, Monnik aan het kerkorgel, litho, 19e eeuw, 20 x 25 cm.
Startbod: € 20
282539
#282539
Monogram MvH 89, Bloemen in vaas met kom, aquarel (hoekje glas defect), 31 x 46 cm.
Startbod: € 6

1 2 3 ... 6 7 8 9 10 ... 23 24 25
337 - 384 van 1183 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties