Taxaties
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
7:04:55

289 - 336 van 1183 resultaten
277080
#277080
Antieke mahoniehouten coulissetafel met tussenbladen, h.75 x diam.126 cm.
Startbod: € 95
283218
#283218
Pieter (Piet) Roelof Zwiers (1907-1965), Landschap met boerderij, olieverf op doek, 40 x 60 cm., gesigneerd r.o.
Startbod: € 40
283219
#283219
Jacob (Jaap ) Does (1924-2008), Zelfportret, olieverf op doek, 41 x 32 cm., gesigneerd r.o. en gedateerd 1944, Zelfportret, olieverf op doek, 40 x 30 cm., gesigneerd r.o. en gedateerd 1945, herkomst Atelier Jaap Does, Museums Vledder Tentoonstelling 1/12/2004 - 6/1/2008
Startbod: € 40
282606
#282606
Hollandse School, Bloemen, 6 originele gouaches, 19e eeuw, ca.27,2 x 21 cm. en 24 x 21 cm. (kleinste), gesigneerd C.M. Pompe en gedateerd 1833
Startbod: € 45
275391
#275391
Sur & Plus, moderne armfauteuil met suède bekleding rustend op chroom onderstel
Startbod: € 75
275815
#275815
Keramiek boek (breuk)
Keramiek boek (breuk)
Startbod: € 8
274634
#274634
Henny Koster, Japanse vrouw, gemengde techniek op doek, 70 x 100 cm.
Startbod: € 14
274630
#274630
Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis, 1928, Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis (1928–2023), Spaanse dans Soleares en Spaans dans Tango, 2 handgesigneerde zeefdrukken, gedateerd 2013, 70 x 55 cm.
Startbod: € 30
275257
#275257
Wil Kellerman, Bloemstilleven, aquarel, 51 x 35 cm.
Startbod: € 6
275258
#275258
Kees de Waal, The Seagod, aquarel, 42 x 33 cm.
Startbod: € 6
275995
#275995
Nieuwendijk, Zonder titel, olieverf op doek, 100 x 80 cm.
Startbod: € 35
283264
#283264
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met kerktoren, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
283265
#283265
Kees Kooy (1935), Zeilschepen, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
283266
#283266
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met zeilschip, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
283267
#283267
Tamar Rubinstein (1962), Yellow velvet moon, gemengde techniek, 22 x 21,5 cm.
Startbod: € 45
283270
#283270
Will Kellerman (1945), Abstract met vlinders, gemengde techniek, 40 x 40 cm. (inclusief lijst)
Startbod: € 30
283271
#283271
Onduidelijk monogram, Keramieken wanddecoratie, gedateerd 2011, 25,5 x 25,5 cm. (inclusief lijst)
Startbod: € 20
283272
#283272
Startbod: € 20
283280
#283280
Jos Rovers (1893-1976), Gezicht op de markt op het Waterlooplein te Amsterdam, ets 44,5 x 60 cm.
Startbod: € 35
283285
#283285
A. Bernard, Wintergezicht met wandelaars en hondje, olieverf op paneel, 40 x 34,5 cm.
Startbod: € 35
283286
#283286
Mus Richter, Omdat het kan, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
283287
#283287
Mus Richter, Abstract met koeien en personen, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
283289
#283289
Mus Richter, Abstract, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 20
283290
#283290
Startbod: € 20
283295
#283295
Map met diverse lithografieën naar oude gravures van Amsterdam
Startbod: € 12
275460
#275460
Joke Janssen, IJsland, albasten sculptuur (zonder sokkel), 2007, met certificaat, provenance particuliere collectie/rechtstreeks van kunstenaar
Startbod: € 35
275466
#275466
Guus Koenen, roze soapstone sculptuur "Geisha", h.83 cm., inclusief hardstenen voetstuk, particuliere collectie/rechtstreeks van kunstenaar, expositie Thamerkerk, 2006
Startbod: € 95
275473
#275473
Lei Hannen, keramiek sculptuur Geisha, h.56 cm.
Startbod: € 35
275477
#275477
Jolanda Valk, Colours waiting to explode, acryl op doek, 75 x 65 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 16
275720
#275720
Onb.meester, soapstone sculptuur, h.30 x b.45 x d.7 cm.
Startbod: € 16
275732
#275732
Jelle Nijhout, keramiek met glazen object opgebouwd volgens de plakkenmethode, de klei wordt in plakken uitgerold en vervolgens worden de plakken in model gesneden en tegen elkaar gemonteerd, als het geheel gereed is wordt de eerste keer gebakken, ca.1020 graden Celsius vervolgens wordt het geheel geglazuurd opnieuw gebakken bij 1060 graden Celsius vervolgens worden er stukken stroken glas in verschillende kleuren gerangschikt en model gelegd, h.30 x b.22 xd.9 cm.
Startbod: € 35
275740
#275740
Egje, twee geglazuurde keramiek sculpturen van vogels, h.37 cm.
Startbod: € 60
275741
#275741
Vincent van Leeuwen, glazen sculptuur van een vogel, h.26 x L.36 x d.23 cm.
Startbod: € 35
282700
#282700
Brigitte Doye, Blauer Simurgh, geborduurde wanddecoratie, nr.59/99, 90 x 130 cm.
Startbod: € 10
275809
#275809
Gerecycled metalen sculptuur van man met saxofoon, h.73 cm.
Startbod: € 10
275630
#275630
Bram van Velde (1895-1981), Riviere 49, handgesigneerde lithografie, 1966, e.a., 66 x 49 cm., provenance: particuliere collectie
Startbod: € 95
282609
#282609
Onb.meester, Twee vrouwen op het strand, acryl/pastel op papier, 50 x 60 cm.
Startbod: € 25
265078
#265078
Portret van Dr.Aernout Tholinkx, lithografie, 20 x 15,5 cm.
Startbod: € 10
272493
#272493
Gerard Westerman (1880-1971), Landarbeider met paarden en hond, olieverf op board, 92 x 117 cm.
Startbod: € 100
282608
#282608
Johannes Petrus Paulus (Paul) Bodifée (1866-1938), Landschap met wandelende vrouw, maroefle, 33 x 48 cm.
Startbod: € 100
282611
#282611
Jacques Zucher, Familie in interieur, olieverf op doek 30 x 40 cm.
Startbod: € 160
282612
#282612
Toegeschreven aan Piet van Wijngaerdt (1873-1964), Religieuze voorstelling van Jezus en de Samaritaanse vrouw bij de waterput, maroelfe, 68 x 80 cm.
Startbod: € 100
275572
#275572
I. Wayan Munut, 1941, Ubud-Bali, Twee Balinese dames, gem. techniek op doek, h.155 x b.59 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 95
283224
#283224
Onb. meester, Stilleven met bloemen en fruit, olieverf op doek, 49,5 x 59 cm.
Startbod: € 20
283228
#283228
Jennifer van der Wal, Collage in gemengde techniek, 39 x 88,5 cm.
Startbod: € 35
283234
#283234
Onb. meester, een pendant met Chinese voorstellingen van "Geluk" en "Lang Leven", acryl op doek, 100 x 100 cm. (per schilderij)
Startbod: € 75
283239
#283239
Chinese school, Twee Boeddhistische monniken in landschap met hert, acryl op papier achter glas, gedateerd 1992, 78 x 78 cm.
Startbod: € 35
283240
#283240
Chinese school, Twee Boeddhistische monniken met kaarsje in de nacht, acryl op papier achter glas, gesigneerd en gedateerd '99, 87 x 85 cm.
Startbod: € 60

1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 23 24 25
289 - 336 van 1183 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties