289 - 336 van 1183 resultaten
Antieke mahoniehouten coulissetafel met tussenbladen, h.75 x diam.126 cm.
Startbod: € 95
Pieter (Piet) Roelof Zwiers (1907-1965), Landschap met boerderij, olieverf op doek, 40 x 60 cm., gesigneerd r.o.
Startbod: € 40
Jacob (Jaap ) Does (1924-2008), Zelfportret, olieverf op doek, 41 x 32 cm., gesigneerd r.o. en gedateerd 1944, Zelfportret, olieverf op doek, 40 x 30 cm., gesigneerd r.o. en gedateerd 1945, herkomst Atelier Jaap Does, Museums Vledder Tentoonstelling 1/12/2004 - 6/1/2008
Startbod: € 40
Hollandse School, Bloemen, 6 originele gouaches, 19e eeuw, ca.27,2 x 21 cm. en 24 x 21 cm. (kleinste), gesigneerd C.M. Pompe en gedateerd 1833
Startbod: € 45
Sur & Plus, moderne armfauteuil met suède bekleding rustend op chroom onderstel
Startbod: € 75
Startbod: € 8
Henny Koster, Japanse vrouw, gemengde techniek op doek, 70 x 100 cm.
Startbod: € 14
Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis, 1928, Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis (1928–2023), Spaanse dans Soleares en Spaans dans Tango, 2 handgesigneerde zeefdrukken, gedateerd 2013, 70 x 55 cm.
Startbod: € 30
Wil Kellerman, Bloemstilleven, aquarel, 51 x 35 cm.
Startbod: € 6
Kees de Waal, The Seagod, aquarel, 42 x 33 cm.
Startbod: € 6
Nieuwendijk, Zonder titel, olieverf op doek, 100 x 80 cm.
Startbod: € 35
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met kerktoren, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
Kees Kooy (1935), Zeilschepen, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
Kees Kooy (1935), Dorpsgezicht met zeilschip, acryl op doek, 30 x 30 cm.
Startbod: € 75
Tamar Rubinstein (1962), Yellow velvet moon, gemengde techniek, 22 x 21,5 cm.
Startbod: € 45
Will Kellerman (1945), Abstract met vlinders, gemengde techniek, 40 x 40 cm. (inclusief lijst)
Startbod: € 30
Onduidelijk monogram, Keramieken wanddecoratie, gedateerd 2011, 25,5 x 25,5 cm. (inclusief lijst)
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Jos Rovers (1893-1976), Gezicht op de markt op het Waterlooplein te Amsterdam, ets 44,5 x 60 cm.
Startbod: € 35
A. Bernard, Wintergezicht met wandelaars en hondje, olieverf op paneel, 40 x 34,5 cm.
Startbod: € 35
Mus Richter, Omdat het kan, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
Mus Richter, Abstract met koeien en personen, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
Mus Richter, Abstract, acryl op paneel, gedateerd 2017, 30 x 30 cm.
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Map met diverse lithografieën naar oude gravures van Amsterdam
Startbod: € 12
Joke Janssen, IJsland, albasten sculptuur (zonder sokkel), 2007, met certificaat, provenance particuliere collectie/rechtstreeks van kunstenaar
Startbod: € 35
Guus Koenen, roze soapstone sculptuur "Geisha", h.83 cm., inclusief hardstenen voetstuk, particuliere collectie/rechtstreeks van kunstenaar, expositie Thamerkerk, 2006
Startbod: € 95
Lei Hannen, keramiek sculptuur Geisha, h.56 cm.
Startbod: € 35
Jolanda Valk, Colours waiting to explode, acryl op doek, 75 x 65 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 16
Onb.meester, soapstone sculptuur, h.30 x b.45 x d.7 cm.
Startbod: € 16
Jelle Nijhout, keramiek met glazen object opgebouwd volgens de plakkenmethode, de klei wordt in plakken uitgerold en vervolgens worden de plakken in model gesneden en tegen elkaar gemonteerd, als het geheel gereed is wordt de eerste keer gebakken, ca.1020 graden Celsius vervolgens wordt het geheel geglazuurd opnieuw gebakken bij 1060 graden Celsius vervolgens worden er stukken stroken glas in verschillende kleuren gerangschikt en model gelegd, h.30 x b.22 xd.9 cm.
Startbod: € 35
Egje, twee geglazuurde keramiek sculpturen van vogels, h.37 cm.
Startbod: € 60
Vincent van Leeuwen, glazen sculptuur van een vogel, h.26 x L.36 x d.23 cm.
Startbod: € 35
Brigitte Doye, Blauer Simurgh, geborduurde wanddecoratie, nr.59/99, 90 x 130 cm.
Startbod: € 10
Gerecycled metalen sculptuur van man met saxofoon, h.73 cm.
Startbod: € 10
Bram van Velde (1895-1981), Riviere 49, handgesigneerde lithografie, 1966, e.a., 66 x 49 cm., provenance: particuliere collectie
Startbod: € 95
Onb.meester, Twee vrouwen op het strand, acryl/pastel op papier, 50 x 60 cm.
Startbod: € 25
Portret van Dr.Aernout Tholinkx, lithografie, 20 x 15,5 cm.
Startbod: € 10
Gerard Westerman (1880-1971), Landarbeider met paarden en hond, olieverf op board, 92 x 117 cm.
Startbod: € 100
Johannes Petrus Paulus (Paul) Bodifée (1866-1938), Landschap met wandelende vrouw, maroefle, 33 x 48 cm.
Startbod: € 100
Jacques Zucher, Familie in interieur, olieverf op doek 30 x 40 cm.
Startbod: € 160
Toegeschreven aan Piet van Wijngaerdt (1873-1964), Religieuze voorstelling van Jezus en de Samaritaanse vrouw bij de waterput, maroelfe, 68 x 80 cm.
Startbod: € 100
I. Wayan Munut, 1941, Ubud-Bali, Twee Balinese dames, gem. techniek op doek, h.155 x b.59 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 95
Onb. meester, Stilleven met bloemen en fruit, olieverf op doek, 49,5 x 59 cm.
Startbod: € 20
Jennifer van der Wal, Collage in gemengde techniek, 39 x 88,5 cm.
Startbod: € 35
Onb. meester, een pendant met Chinese voorstellingen van "Geluk" en "Lang Leven", acryl op doek, 100 x 100 cm. (per schilderij)
Startbod: € 75
Chinese school, Twee Boeddhistische monniken in landschap met hert, acryl op papier achter glas, gedateerd 1992, 78 x 78 cm.
Startbod: € 35
Chinese school, Twee Boeddhistische monniken met kaarsje in de nacht, acryl op papier achter glas, gesigneerd en gedateerd '99, 87 x 85 cm.
Startbod: € 60