Sluiten193 - 240 van 1183 resultaten
2 Porseleinen beeldjes van bloemenmeisjes en 2 pleet schaaltjes
Startbod: € 30
Chinees lakwerk miniatuur kast met klep sluiting, h.67 x b.45 x d.42 cm.
Startbod: € 20
Handgeschilderde Indiase voorstelling op doek van personen dansend in landschap, 120 x 89 cm.
Startbod: € 20
Handgeschilderde Indiase voorstelling op doek van personen dansend in landschap, 84 x 114 cm.
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Koperen beeld van een zittende Boeddha, h.25 cm.
Startbod: € 14
Groen gepatineerd beeld van een zittende Boeddha, h.24 cm.
Startbod: € 14
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Lakwerk paneel in lijst met voorstelling van man op os, ingelegd met parelmoer, 89 x 49 cm.
Startbod: € 20
Lakwerk paneel met parelmoer inlegwerk, 60 x 30 cm.
Startbod: € 14
4 Diverse lakwerk panel met voorstelling van personen in landschap, 70 x 25 cm. per paneel
Startbod: € 30
Lakwerk paneel met spekstenen voorstelling van moeder met kinderen, 61 x 40 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Startbod: € 12
Startbod: € 25
Startbod: € 6
Antieke tafelpendule met wekker/uurwerk (mist 1 toren), h.42 cm.
Startbod: € 0
Startbod: € 14
Champagnecooler op statief, Bollinger, h.85 cm.
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 14
Startbod: € 35
Eric Claus, (1936), 10 diverse werken uit de serie Commedia dell'arte, druk, allen genummerd en gedateerd 1999, 63 x 43 cm. per stuk. (1 met defect glas)
Startbod: € 30
Jack Godderis, (1916-1971), Landschap, olieverf op paneel, 25 x 32 cm.
Startbod: € 45
Paul Citroen (1896-1983), Portet van een dame, handgesigneerde lithografie, genummerd 111/150, 64 x 50 cm.
Startbod: € 12
Ond.gesign., Landschap met korenschoven, olieverf op doek, 112 x 70 cm.
Startbod: € 35
Jennie Schepers, Verborgen kinderen, 1990, olieverf op doek, 80 x 70 cm.
Startbod: € 55
Jennie Schepers, Positief en Negatief 2, 24 x 30 cm. (elk), tweeluik, gedateerd 1991, beschadiging op doek
Startbod: € 16
Jennie Schepers, Zicht op kerk, olieverf op doek, 50 x 40 cm., gedateerd 1988
Startbod: € 30
Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (1903-1993), Cows in Folgensbourg, Alsace, acryl op doek, 50 x 61 cm. Provenance: particuliere collectie
Startbod: € 120
Antieke Engelse eikenhouten klepsecretaire, Engeland ca.1780, h.105 x b.91 x d.51 cm.
Startbod: € 20
Houten beeld van een Thaise heilige, h.100 cm.
Startbod: € 20
Cornelis Theodorus Fredericus Maria (Theo) Swagemakers (1898-1994), Portret van de heer A.J.G. Strengholt (1901-1973), oprichter uitgeverij Strengholt B.V., olieverf op doek, 75 x 85 cm.
Startbod: € 35
Startbod: € 18
Th. Slager, Gondelier voor Venetië, aquarel, 23 x 18 cm.
Startbod: € 100
Lluís Maria Güell Cortina (1909-2001), Spaans dorpje, olieverf op doek, 69 x 49 cm.
Startbod: € 90
Johannes van Lingen (1903-1986), Polderlandschap, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Startbod: € 30
Ernst Varkevisser, Abstract, gesigneerd en gedateerd 1990, olieverf op doek, 140 x 120 cm.
Startbod: € 35
Startbod: € 30
Waltham Mass, Huttings limited heren vest/zakhorloge in zilveren kast met ketting
Startbod: € 35
Antieke eikenhouten Biedermeier secretaire à abattant, Holland ca.1840, h.159 x b.104 x d.45 cm.
Startbod: € 80
Antieke hallantaarn met gebogen amberkleurig glas
Startbod: € 160
Smeedijzeren Art Deco hanglamp met gesatineerde glasplaten
Startbod: € 140
Startbod: € 45
Rosta Materka voor Leerdam, blauw glazen siervaas met rode stippen en geel/groene lijnen, gedateerd 2006, h.44 cm.
Startbod: € 35
Startbod: € 20