Sluiten145 - 192 van 1183 resultaten
Onb.meester, Portret van een man, olieverf op doek, 75 x 61 cm.
Startbod: € 60
Reproductie naar Thierry Poncelet, Hond in uniform, 70 x 55 cm.
Startbod: € 25
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op doek, 60 x 48 cm.
Startbod: € 60
Onb.meester, Portret van een dame, reproductie, 60 x 49 cm.
Startbod: € 25
F.L. ter Braake, Portet van Riekie, olieverf op board, 38 x 28 cm.
Startbod: € 16
H.G. Deley, Landschap, olieverf op paneel, 27 x 35 cm.
Startbod: € 25
Onb.meester, Portret van een man, gemengde techniek, 52 x 43 cm.
Startbod: € 45
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op board, 77 x 46 cm.
Startbod: € 40
Waaier in goudkleurige striklijst en hierbij nog een losse waaier
Startbod: € 75
Reproductie naar Adriaan van 't Hoff, Twee windhonden, 50 x 68 cm.
Startbod: € 16
Monogram H.E., Moeder met kinderen, gemengde techniek, 30 x 23 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 8
Startbod: € 25
Mahoniehouten nachtkast met 2 deurtjes en een lade, h.80 x b.41 x d.31 cm.
Startbod: € 30
Notenhouten ronde tafel afgedekt met lederen blad met laden, h.76 x diam.145 cm.
Startbod: € 75
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Onb.meester, Huisjes in landschap, lithografie, 39 x 26 cm.
Startbod: € 16
Jan Harm (Weyns)Weijns (1864-1945), Boerderij aan het water, olieverf op doek, 100 x 80 cm.
Startbod: € 60
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, gemengde techniek, 122 x 32 cm.
Startbod: € 40
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, gemengde techniek, 70 x 32 cm.
Startbod: € 30
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, gemengde techniek, gedateerd 2005, 123 x 81 cm.
Startbod: € 75
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, 2-luik, gemengde techniek, gedateerd 2002, 90 x 64 cm.
Startbod: € 45
Anton Heyboer (1924-2005), 'Never the innocent can disappear, the time will change women', gedateerd 1984, olieverf op doek, 70 x 100 cm.
Startbod: € 150
Jan Cremer (1940-2024), Tulpenveld, hand gesigneerde lithografie, genummerd 117/200, gedateerd '74, 110 x 78 cm.
Startbod: € 150
Hans Abbing (1946), Mannelijk naakt, ets, genummerd 5/50, gedateerd 1990, 12 x 15 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Lambert Oude Wesselink, Zonder titel, op paneel, gedateerd 2006, 30 x 30 cm.
Startbod: € 60
Espen Greger Hagen (1964-2008), Naakte vrouwen aan de bar, gemengde techniek, genummerd 1/1, gedateerd Amsterdam Augustus 2005, 69 x 79 cm.
Startbod: € 240
Guillaume Cornelis 'Corneille' van Beverloo (1922-2010), Zonder titel, hand gesigneerde lithografie, genummerd 56/199, gedateerd 1987, 25 x 19 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Startbod: € 120
Wim Hagemans (1922-2009), Abstract, olieverf op board, 68 x 48 cm.
Startbod: € 75
Startbod: € 120
Jan Cremer (1940-2024), Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1989, 70 x 70 cm.
Startbod: € 240
Omgeving Jongkind, Winterlandschap met molens en personen, olieverf op doek, 35 x 46 cm.
Startbod: € 240
Startbod: € 30
Onb.meester, Winters bosven met schaatsers en personen, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Startbod: € 75
Willem Alexander Knip, Havengezicht en Gezicht op dorp, 2 drukken inlijst, 42 x 32 cm. of 65 x 55 cm.
Startbod: € 30
Onb.meester, IJsgezicht met personen, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Startbod: € 75
Lucia (Lucie) Paulina Wittig-Keijser (1873-1958), Stilleven met pot en bloemen, pasteltekening, 35 x 24 cm.
Startbod: € 30
Willem Fredrik Noordijk (1887-1970), Gezicht op Laren, pasteltekening, 30 x 22 cm.
Startbod: € 40
Startbod: € 25
Grote houten industriële 2-deur kast met metalen beslag, h.213 x b.120 x d.45 cm.
Startbod: € 400
Rolf Weijburg (1952), Santiago, handgesigneerde kleurenets, genummerd 28/45, 39 x 51 cm.
Startbod: € 30
Rolf Weijburg (1952), Cidade do Mindelo, handgesigneerde kleurenets, gedateerd 1992, genummerd 13/45, 39,5 x 52,5 cm.
Startbod: € 30
Twee zilverkleurige lijsten waarvan 1 voorzien van glas, 87 x 66 cm (buitenmaat) en 69 x 48,5 cm. (binnenmaat)
Startbod: € 50