Taxaties
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
20:56:03

97 - 144 van 1183 resultaten
286140
#286140
Siemens stofzuiger
Siemens stofzuiger
Startbod: € 16
286141
#286141
Koop divers theestoof, doofpot etc.
Startbod: € 25
286142
#286142
Gianelli, Vintage kunststof hanglamp
Startbod: € 40
286143
#286143
Verstelbare messing staande schemerlamp
Startbod: € 30
286144
#286144
Startbod: € 30
286145
#286145
Verstelbare vintage staande schemerlamp
Startbod: € 30
286147
#286147
Eikenhouten eetkamertafel met opklapbare zijkanten, h.78 x b.150 x d.95 cm.
Startbod: € 60
286151
#286151
Doos divers koper en tin
Doos divers koper en tin
Startbod: € 16
286152
#286152
Doos divers
Doos divers
Startbod: € 16
286154
#286154
Doos divers
Doos divers
Startbod: € 16
286165
#286165
Bernard Schregel (1870-1956), Bloemstilleven, olieverf op doek, 40 x 32,5 cm.
Startbod: € 75
285425
#285425
Van Ojen, Stilleven, handgesigneerde lithografie, gedateerd 1994, eigendruk, 76 x 50 cm. of 103 x 73 cm.
Startbod: € 75
286113
#286113
Jan Ludovicus Moerman (1818-1896), Maanlandschap met molen, olieverf op doek, 36 x 50 cm.
Startbod: € 150
286116
#286116
G. Henkes (1844-1927), Zeeuwse dames voor kerk, pasteltekening, 49 x 60 cm.
Startbod: € 80
285453
#285453
Onb.meester, Dame in interieur, olieverf op board, 38,5 x 32,5 cm.
Startbod: € 75
285455
#285455
Onb.meester, draagt signatuur David Oyen, interieurgezicht, aquarel, 37 x 28 cm.
Startbod: € 75
285456
#285456
Monogram G.M.M., Schelpenvisser met paard en wagen aan het strand, maroefle, 39 x 30 cm.
Startbod: € 30
286173
#286173
Startbod: € 200
286174
#286174
Rong Rong Gang, Krijger, olieverf op doek, 150 x 110 cm.
Startbod: € 300
286175
#286175
Ren Rong Gang, Vissersboten, olieverf op doek, 70 x 70 cm.
Startbod: € 200
286176
#286176
Monogram N.N., 'Venus de Milo', acryl op doek, 90 x 120 cm.
Startbod: € 200
286180
#286180
Lin Jin Chun (1983), Vrouwelijk naakt, acryl op doek, 78 x 104 cm.
Startbod: € 260
286181
#286181
Lin Jin Chun (1983), Vrouwelijk naakt, acryl op doek, gedateerd 2009, 78 x 102 cm.
Startbod: € 260
286182
#286182
Lin Jin Chun (1983), Vrouwelijk naakt, acryl op doek, 72 x 108 cm.
Startbod: € 150
286183
#286183
Startbod: € 260
286184
#286184
Lin Jin Chun (1983), Stilleven met groente, olieverf op doek, gedateerd 2006, (maten toevoegen)
Startbod: € 260
286188
#286188
Catherine, Naakt in de speciekuip, olieverf op doek, gedateerd 2003, 140 x 100 cm.
Startbod: € 260
286203
#286203
Set Godox studio flitsers, inclusief softboxes, statieven, receivers en transmitters.
Startbod: € 40
286206
#286206
Vintage staande asbak, h.72 cm.
Startbod: € 30
286207
#286207
Dutch Originals chroom kapstok met hangers
Startbod: € 45
286210
#286210
Staande messing schemerlamp met witte tulpvormige kap, 20/30er jaren, h.170 cm.
Startbod: € 45
285530
#285530
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Vrouw met vogel en vis, zeefdruk op handgeschept kokospapier, gesigneerd en gedateerd 2000, 75 x 55 cm. of 106 x 87 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
Startbod: € 380
285531
#285531
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Nuit étoilée sur la tour, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1983 en genummerd E/A (twee exemplaren bekend), 79 x 63 cm. of 109 x 92 cm. (inclusief lijst). Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
Startbod: € 450
285532
#285532
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Havana (2002), handgesigneerde en gedateerde zeefdruk op handgeschept papier, oplage 112/125, 66 x 50 cm. of 90 x 73 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
Startbod: € 300
285533
#285533
Erwin de Vries (1929), Zonder titel (1998), handgesigneerde en gedateerde aquarel op papier, met connotatie: "Voor Elisabeth", 53 x 37 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
Startbod: € 75
285546
#285546
Ineke van Koningsbruggen (1943), Abstract, gemengde techniek, gedateerd 2007, 81 x 62 cm. Provenance: particuliere collectie; rechtstreeks aangekocht bij kunstenaar
Startbod: € 150
285547
#285547
Ineke van Koningsbruggen (1943), Abstract, gemengde techniek, gedateerd 2002, 76 x 57 cm. of 104 x 83 cm. Provenance: particuliere collectie; rechtstreeks aangekocht bij kunstenaar
Startbod: € 150
285548
#285548
Jan Wiegers (1893-1959), Bosgezicht, olieverf op board, 55 x 45 cm.
Startbod: € 40
273916
#273916
Antieke eikenhouten panelenkist, h.81 x b.136 x d.75 cm.
Startbod: € 30
286250
#286250
Doos diverse schilderijen en wanddecoraties
Startbod: € 16
#286251
Onb.meester, Portret van een Pekinees, olieverf op paneel, 24 x 29 cm.
Startbod: € 40
286252
#286252
Gravure met afbeelding van 'Marten Harpertsz Tromp, Luitenant Admiraal van Holland en Westvriesland', hierbij een lakzegel, 25 x 17 cm.
Startbod: € 40
285610
#285610
Peter Polderman (1933-1998), Zonder titel, aquarel 138 x 200 (met lijst161 x 251 cm.)
Startbod: € 150
286253
#286253
Ond.gesigneerd, Portret van een jongetje, olieverf op doek, 50 x 38 cm.
Startbod: € 25
286254
#286254
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op board, 49 x 39 cm.
Startbod: € 30
286255
#286255
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op doek, 109 x 84 cm. (defect)
Startbod: € 60
286256
#286256
E.P.H. Tieman, Divers pluimvee, olieverf op doek, gedateerd 1923, naar een voorstelling van d'Hondecoeter, 70 x 80 cm.
Startbod: € 60
286257
#286257
Onb.meester, Portret van een man, olieverf op doek, 90 x 73 cm. (slechte staat)
Startbod: € 90

1 2 3 4 5 ... 23 24 25
97 - 144 van 1183 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties