Sluiten1201 - 1235 van 1235 resultaten
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 35
Gé Berghuis, Gezicht op Ransdorp, inkttekening, 28 x 38 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 35
Annemarie de Groot (1952), Circus tafereel, litho, 50 x 66 cm.
Startbod: € 80
Jan Simon Knikker sr.(1889-1957), Dorp aan het water, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Startbod: € 180
J. Giani, Winterlandschap, olieverf op doek, 25 x 35,5 cm.
Startbod: € 170
Startbod: € 20
Toyohara Kunichika, Tokyo restaurant, Japanse houtbloksnede, 19e eeuw, 24 x 36 cm.
Startbod: € 120
Toegeschreven aan Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949), Vrouw hangt was op in de tuin, aquarel, 24 x 26 cm.
Startbod: € 90
Monogram A.N., Schepen op zee, olieverf op paneel, 19 x 25 cm.
Startbod: € 35
Jan Simon Knikker Jr. (1911-1990), Plassengezicht met molen, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Startbod: € 240
Startbod: € 45
J.H. Otterbeek (1839-1902), Meisje met model scheepje, olieverf op doek, 15 x 23,5 cm.
Startbod: € 150
Toegeschreven aan Pieter Barbiers, Dorpsgezicht, aquarel, 18e eeuw, 20 x 23 cm.
Startbod: € 90
Toegeschreven aan J. Kobell (1749-1822), Vee in. landschap, aquarel, 25 x 34 cm.
Startbod: € 450
R.H. Belder (1910-1986), Haven te Volendam, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Startbod: € 170
Jan Simon Knikker sr.(1889-1957), Rivierlandschap met molen, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Startbod: € 200
5 Diverse met de hand ingekleurde modeprenten, 19e eeuw, 17 x 23 cm.
Startbod: € 35
Onb.meester, Hooiwagen in landschap, olieverf op doek (niet ingelijst), 56 x 60 cm.
Startbod: € 100
Toyohara Komachika (1835-1900), Vrouw in kimono, Japanse houtbloksnede, Meiji-periode, 24 x 36 cm.
Startbod: € 60
Joop Sax (1899-1977), Winterlandschap, olieverf op paneel, 24 x 33 cm.
Startbod: € 260
Startbod: € 450
Startbod: € 60
Koop divers pleet w.o. tafelschuier, toastrek en diverse schaaltjes
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Twaalf 2e gehalte zilveren lepeltjes en een suikertang in etui, 109 gram
Startbod: € 60