Taxaties
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
17:11:01

1201 - 1235 van 1235 resultaten
286908
#286908
Glazen Murano-stijl vaas, h.38 cm.
Startbod: € 40
286909
#286909
Glazen Murano-stijl vaas, h.34 cm.
Startbod: € 40
286910
#286910
Glazen Murano-stijl vaas, h.35 cm.
Startbod: € 40
286911
#286911
Glazen Murano-stijl vaas, h.40 cm.
Startbod: € 40
286912
#286912
Glazen vaas, h.24 cm.
Glazen vaas, h.24 cm.
Startbod: € 30
286913
#286913
Glazen vaas, h.30 cm.
Glazen vaas, h.30 cm.
Startbod: € 30
286915
#286915
Stel pleet kandelaars, h.35 cm.
Startbod: € 25
286916
#286916
Fruitschaal, h.6 x diam.38 cm.
Startbod: € 25
286917
#286917
Fruitschaal, h.13 x diam.24 cm.
Startbod: € 25
286918
#286918
Fruitschaal, h.17 x diam.43 cm.
Startbod: € 35
286919
#286919
Gé Berghuis, Gezicht op Ransdorp, inkttekening, 28 x 38 cm.
Startbod: € 30
286920
#286920
Joke, Naakte vrouw, aquarel
Joke, Naakte vrouw, aquarel
Startbod: € 35
286921
#286921
Annemarie de Groot (1952), Circus tafereel, litho, 50 x 66 cm.
Startbod: € 80
286922
#286922
Jan Simon Knikker sr.(1889-1957), Dorp aan het water, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Startbod: € 180
286923
#286923
J. Giani, Winterlandschap, olieverf op doek, 25 x 35,5 cm.
Startbod: € 170
286924
#286924
Antieke ligt, 13 x 16,5 cm.
Antieke ligt, 13 x 16,5 cm.
Startbod: € 20
286925
#286925
Toyohara Kunichika, Tokyo restaurant, Japanse houtbloksnede, 19e eeuw, 24 x 36 cm.
Startbod: € 120
286926
#286926
Toegeschreven aan Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949), Vrouw hangt was op in de tuin, aquarel, 24 x 26 cm.
Startbod: € 90
286927
#286927
Monogram A.N., Schepen op zee, olieverf op paneel, 19 x 25 cm.
Startbod: € 35
286928
#286928
Jan Simon Knikker Jr. (1911-1990), Plassengezicht met molen, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Startbod: € 240
286929
#286929
Kaart Caribiën, druk, 46 x 50 cm.
Startbod: € 45
286930
#286930
J.H. Otterbeek (1839-1902), Meisje met model scheepje, olieverf op doek, 15 x 23,5 cm.
Startbod: € 150
286931
#286931
Toegeschreven aan Pieter Barbiers, Dorpsgezicht, aquarel, 18e eeuw, 20 x 23 cm.
Startbod: € 90
286932
#286932
Toegeschreven aan J. Kobell (1749-1822), Vee in. landschap, aquarel, 25 x 34 cm.
Startbod: € 450
286933
#286933
R.H. Belder (1910-1986), Haven te Volendam, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Startbod: € 170
286934
#286934
Jan Simon Knikker sr.(1889-1957), Rivierlandschap met molen, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Startbod: € 200
286935
#286935
5 Diverse met de hand ingekleurde modeprenten, 19e eeuw, 17 x 23 cm.
Startbod: € 35
286936
#286936
Onb.meester, Hooiwagen in landschap, olieverf op doek (niet ingelijst), 56 x 60 cm.
Startbod: € 100
286937
#286937
Toyohara Komachika (1835-1900), Vrouw in kimono, Japanse houtbloksnede, Meiji-periode, 24 x 36 cm.
Startbod: € 60
286938
#286938
Joop Sax (1899-1977), Winterlandschap, olieverf op paneel, 24 x 33 cm.
Startbod: € 260
285846
#285846
Divers 2e gehalte zilveren bestek, 1187 gram
Startbod: € 450
285847
#285847
Pleet 6-delig visbestek
Pleet 6-delig visbestek
Startbod: € 60
285848
#285848
Koop divers pleet w.o. tafelschuier, toastrek en diverse schaaltjes
Startbod: € 25
285849
#285849
Twee oude opbergdozen voor bestek
Startbod: € 25
285850
#285850
Twaalf 2e gehalte zilveren lepeltjes en een suikertang in etui, 109 gram
Startbod: € 60

1 2 3 ... 24 25 26

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties