Taxaties
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
20:51:23

1153 - 1183 van 1183 resultaten
286666
#286666
Koop diverse eieren w.o. marmer en malachiet
Startbod: € 30
286667
#286667
Doos divers koper
Doos divers koper
Startbod: € 16
286668
#286668
Geslepen spiegel in zwart/goudkleurige lijst, 73 x 63 cm.
Startbod: € 16
286669
#286669
Doos divers koper etc.
Doos divers koper etc.
Startbod: € 16
286670
#286670
Marien Schouten (1956), abstracte voorstelling, zeefdruk, genummerd 10/75, gedateerd 2000, 53 x 40 cm.
Startbod: € 60
286671
#286671
Ond. gesigneerd, Bollenvelden, marouflé, 27 x 36 cm.
Startbod: € 75
286672
#286672
Van Huysum, Bloemstilleven, olieverf op doek, 77 x 64 cm.
Startbod: € 150
286673
#286673
Humidor in notenhouten kast, 82 x b.71 x d.58 cm.
Startbod: € 75
286674
#286674
Koop diverse bronzen beeldjes etc.
Startbod: € 45
286677
#286677
Doos divers tin
Doos divers tin
Startbod: € 16
286678
#286678
Doos divers steengoed
Doos divers steengoed
Startbod: € 25
286679
#286679
Antieke Friese staartklok in eikenhouten kast
Startbod: € 40
286680
#286680
Koperen hengselbak
Koperen hengselbak
Startbod: € 16
286681
#286681
Machinaal vervaardigd Kirman vloerkleed, 200 x 300 cm.
Startbod: € 25
286682
#286682
Stel eikenhouten consoles met decor van acanthusbladeren
Startbod: € 45
286683
#286683
Koop diverse Bronzen vijzels en koperwerk
Startbod: € 30
286684
#286684
3 diverse aardewerken bierpullen met tinnen deksels
Startbod: € 25
286685
#286685
2 diverse Chinees aardewerken trekpotjes
Startbod: € 30
286686
#286686
Koopje diverse Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en miniatuur vaasjes
Startbod: € 45
286687
#286687
Stel Chinees porseleinen dekselvazen, h.23 cm.
Startbod: € 60
286688
#286688
Koop divers Chinees porselein
Koop divers Chinees porselein
Startbod: € 30
286689
#286689
Koop van 3 diverse vestzakhorloges
Startbod: € 30
286890
#286890
Hutschenreuther porseleinen serviesdeel met Zwiebelmuster decor, servies bestaat uit voornamelijk recente stukken en enkele oudere stukken, met 2 niet bijpassende kopjes, ca. 85 delig
Startbod: € 75
285844
#285844
Oude rijkbewerkte lijst (kleine beschadigingen), binnenmaat 35,5 x 23 cm. en buitenmaat 54 x 42 cm.
Startbod: € 25
285845
#285845
Naar Henri Matisse, Nu bleu aux pommes, lithografie, 37 x 50 cm.
Startbod: € 30
244601
#244601
Antieke beschilderde houten wandklok
Startbod: € 25
244602
#244602
Wandelstok van Walvisbalein
Wandelstok van Walvisbalein
Startbod: € 25
286891
#286891
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Zicht op huisjes langs het water, olieverf op doek, 80 x 60 cm. (niet ingelijst)
Startbod: € 30
286892
#286892
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Zicht op boerderijen en molen langs het water, olieverf op doek, 70 x 50 cm. (niet ingelijst)
Startbod: € 30
286893
#286893
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Man met paard en wagen langs een boerderij, olieverf op doek, 60 x 50 cm. (niet ingelijst)
Startbod: € 30
286894
#286894
Onb. meester, Zicht op een boerderij, olieverf op doek, 70 x 50 cm. (niet ingelijst)
Startbod: € 30

1 2 3 ... 23 24 25

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties