Sluiten1153 - 1183 van 1183 resultaten
Startbod: € 30
Startbod: € 16
Geslepen spiegel in zwart/goudkleurige lijst, 73 x 63 cm.
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Marien Schouten (1956), abstracte voorstelling, zeefdruk, genummerd 10/75, gedateerd 2000, 53 x 40 cm.
Startbod: € 60
Ond. gesigneerd, Bollenvelden, marouflé, 27 x 36 cm.
Startbod: € 75
Van Huysum, Bloemstilleven, olieverf op doek, 77 x 64 cm.
Startbod: € 150
Humidor in notenhouten kast, 82 x b.71 x d.58 cm.
Startbod: € 75
Startbod: € 45
Startbod: € 16
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Startbod: € 16
Machinaal vervaardigd Kirman vloerkleed, 200 x 300 cm.
Startbod: € 25
Stel eikenhouten consoles met decor van acanthusbladeren
Startbod: € 45
Startbod: € 30
3 diverse aardewerken bierpullen met tinnen deksels
Startbod: € 25
Startbod: € 30
Koopje diverse Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en miniatuur vaasjes
Startbod: € 45
Stel Chinees porseleinen dekselvazen, h.23 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Hutschenreuther porseleinen serviesdeel met Zwiebelmuster decor, servies bestaat uit voornamelijk recente stukken en enkele oudere stukken, met 2 niet bijpassende kopjes, ca. 85 delig
Startbod: € 75
Oude rijkbewerkte lijst (kleine beschadigingen), binnenmaat 35,5 x 23 cm. en buitenmaat 54 x 42 cm.
Startbod: € 25
Naar Henri Matisse, Nu bleu aux pommes, lithografie, 37 x 50 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Zicht op huisjes langs het water, olieverf op doek, 80 x 60 cm. (niet ingelijst)
Startbod: € 30
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Zicht op boerderijen en molen langs het water, olieverf op doek, 70 x 50 cm. (niet ingelijst)
Startbod: € 30
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Man met paard en wagen langs een boerderij, olieverf op doek, 60 x 50 cm. (niet ingelijst)
Startbod: € 30
Onb. meester, Zicht op een boerderij, olieverf op doek, 70 x 50 cm. (niet ingelijst)
Startbod: € 30