Sluiten1057 - 1104 van 1183 resultaten
Startbod: € 25
Startbod: € 6
Koop diverse beeldjes etc. w.o. Laurel en Hardy en Disney
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Startbod: € 150
Nora Purchen-Wydenbruck, Landschap, aquarel, 29 x 41 cm.
Startbod: € 25
Wim Gerritsen, Abstract, zeefdruk, nr.61/100, gedateerd 1987, 40 x 50 cm.
Startbod: € 16
Startbod: € 40
Startbod: € 25
Startbod: € 75
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Oude rood gelakte metalen brievenbus (zonder sleutel en op slot)
Startbod: € 40
Moderne zwarte met glazen hoek vitrinekast, h.182 x b.70 x d.42 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 75
Zoetwaterparel collier met 18 kt. gouden slot, L.72 cm.
Startbod: € 60
Twee 14 kt. gouden ringen : een bezet met briljant geslepen diamant en een bezet met zirkonia, 4,1 gram
Startbod: € 140
14 Kt. wit met geelgouden ring bezet 4 briljant geslepen diamanten, 3 gram
Startbod: € 150
Christian Dior Depocee, quartz damespolshorloge
Startbod: € 45
Startbod: € 8
Kristallen coupe met 2e gehalte zilveren voetstuk, h.19 cm.
Startbod: € 16
Koop van twee bronzen reisikoontjes en een bronzen kruis
Startbod: € 16
Startbod: € 25
Koopje divers kristal, flacons, avondtas, merklap, etc.
Startbod: € 16
Bořek Šípek (1949-2016), glazen kaasstolp op onderschotel
Startbod: € 16
2e Gehalte zilveren rijstebrij-lepel, L.40 cm., 230 gram
Startbod: € 110
Geribbelde 2e Gehalte zilveren sigarettendoos, 102 gram
Startbod: € 45
Koop van twee 2e gehalte zilveren opdienlepels, 4 siervorken, strooilepel en een siervork, totaal 243 gram
Startbod: € 120
Koopje van een 2e gehalte zilveren poedersuikerstrooier, opdiencouvert, punchlepel en opdienmes, totaal 206 gram
Startbod: € 90
Koop van een tinnen schotel en tinnen schenkkan
Startbod: € 16
Koop diverse antieke kristallen cocktail- en cognacglazen
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Startbod: € 16
14 Kt. gouden rozetring bezet met 12 diamantjes en een parel, totaal 3,5 gram
Startbod: € 240
18 Kt. gouden ring bezet met 15 kleine en 4 grotere briljant geslepen diamantjes, totaal 3,4 gram
Startbod: € 240
Startbod: € 45
Koopje diverse boordenknoopjes w.o. goud, totaal 7,9 gram
Startbod: € 150
Startbod: € 30
Startbod: € 45
Startbod: € 40
2 Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen borden w.o. een met zilveren beugel, diam.23 cm.
Startbod: € 40
Rönisch, zwart gelakte hoogglans piano met witte kruk, h.117 x b.149 x d.60 cm.
Startbod: € 380
Startbod: € 20
Antieke palissanderhouten breistoel rustend op wielen met geborduurde bekleding
Startbod: € 75
Ond.gesigneerd, Schip voor de kust van een tropisch eiland, marouflé, 21,5 x 26,5 cm.
Startbod: € 16
Modern wit met beige bank met blank houten poten, h.64 x b.217 x d.95 cm.
Startbod: € 40