Taxaties
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
22:21:06

1009 - 1056 van 1183 resultaten
286491
#286491
Carry Heesen, beschilderd aardewerken servies met florale motieven
Startbod: € 150
286492
#286492
Oude ovale spiegel in zilver/goudkleurige lijst, 77 x 65 cm.
Startbod: € 25
286493
#286493
Monogram LKP, Zicht op een huis en knotwilgen, olieverf op doek, 60 x 60 cm.
Startbod: € 40
286494
#286494
Piet Warffemius (1956), 'Mekong River', hand gesigneerde lithografie, gedateerd 1988, genummerd 53/60, 60 x 60 cm. (klein hoekje glas defect)
Startbod: € 40
286495
#286495
Robert Vandereyken (1933), Vrouw met viool, lithografie, genummerd 1/45, 75 x 55 cm.
Startbod: € 30
286496
#286496
Carlo van Kervel (1928-2011), Polderlandschap, olieverf op board, 60 x 80 cm.
Startbod: € 25
286497
#286497
Monogram LKP, Zonder titel, olieverf op doek, 70 x 70 cm.
Startbod: € 40
286499
#286499
Gerard Jozef Portielje (1856-1929), Personen aan tafel in interieur, tekening, 45 x 61 cm.
Startbod: € 240
286500
#286500
G. Hendriksen, Winterlandschap, gemengde techniek, 33 x 49 cm.
Startbod: € 40
286501
#286501
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Zak en As', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 18/60, 40 x 35 cm.
Startbod: € 45
286502
#286502
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Verbijsterende eenzaamheid', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 23/50, 25 x 30 cm.
Startbod: € 45
286503
#286503
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Laat me het weten', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 23/50, 25 x 30 cm.
Startbod: € 45
286504
#286504
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Jouw Lamp', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 8/50, 25 x 30 cm.
Startbod: € 45
286505
#286505
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Uitgeraapte muren', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 29/50, 25 x 30 cm.
Startbod: € 45
286506
#286506
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Het pur', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 18/60, 40 x 35 cm.
Startbod: € 45
286507
#286507
Johan Buning (1893-1963), Stilleven met bloemen en fles, olieverf op board, 47 x 40 cm.
Startbod: € 75
286508
#286508
César Domela (1900-1992), Zonder titel, zeefdruk, genummerd 81/200, met datering 1972-1990, 65 x 34 cm.
Startbod: € 45
286509
#286509
Monogram LKP, Landschap met bomen langs het water, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Startbod: € 40
286510
#286510
Monogram LKP, Landschap, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Startbod: € 30
286511
#286511
Francis Hoogland (1960), Zonder titel, lithografie, genummerd 3/13, gedateerd 2002, 20 x 20 cm.
Startbod: € 30
286512
#286512
Fanny Mazure (1942), Zonder titel, gemengde techniek, gedateerd 1979, 61 x 46 cm. (glas defect)
Startbod: € 30
286513
#286513
Sheila Benow (1943), 'Mist on the lake', kleurenets, EA, 23 x 29 cm.
Startbod: € 25
286514
#286514
J.L. Smienk Koeman, landschap, gemengde techniek, 28 x 39 cm.
Startbod: € 25
286515
#286515
Monogram JPF, Zonder titel, gemengde techniek, gedateerd 1992, 23 x 28 cm.
Startbod: € 25
286516
#286516
Lie A Fo, map met daarin afbeeldingen van kunstwerken
Startbod: € 25
285637
#285637
Koop van 3 divers sierglaswerk van een vaas h.37 cm., schaal en een kom
Startbod: € 60
285641
#285641
Leo Dooper en anderen, map met 4 diverse pasteltekeningen, etc.
Startbod: € 30
286517
#286517
Toegeschreven aan Peter Roovers, Keramiek sculptuur van een Liggend naakt, l.58 cm.
Startbod: € 75
286518
#286518
Toegeschreven aan Peter Roovers, Terracotta sculptuur van een Liggend naakt, l.41 cm.
Startbod: € 45
286519
#286519
Toegeschreven aan Peter Roovers, klei sculptuur van een Christus hoofd, l.38 cm.
Startbod: € 45
286520
#286520
Willem Heesen (1925-2007), Groen/wit glazen design schaal, h.19 x b.30 cm. (mogelijk heeft er een voetstuk onder gezeten)
Startbod: € 75
286521
#286521
Koop divers Chinees porselein
Koop divers Chinees porselein
Startbod: € 25
286522
#286522
Koop divers Chinees porselein (blauwe dekselpot defect)
Startbod: € 25
286523
#286523
Koop diverse Chinees aardewerken figuren
Startbod: € 30
286524
#286524
Koopje divers koper en brons etc.
Startbod: € 16
286525
#286525
Stel Chinees porseleinen cache pots op onderschotel, h.19 cm.
Startbod: € 30
286526
#286526
Chinese lakwerk dekselpot, h.25 cm.
Startbod: € 30
286527
#286527
Koopje van een Chinees porseleinen vaasje en bordje en een Imari kwispedoor
Startbod: € 30
286528
#286528
Stel Chinees porseleinen borden met florale motieven, diam.25 cm.
Startbod: € 40
286529
#286529
Japanse eierschaal porseleinen vaas, h.26 cm.
Startbod: € 40
286530
#286530
Koop van 3 diverse helmen en een pet w.o. Koninklijke Marechaussee
Startbod: € 45
286531
#286531
Chinese scroll met afbeelding van een bloem en libelle
Startbod: € 16
286532
#286532
Vista Alegre, Portugees porseleinen serviesdeel met florale motieven
Startbod: € 60
286533
#286533
Ond.gesigneerd, Mediterraan zeegezicht, olieverf op doek, 40 x 80 cm.
Startbod: € 25
286534
#286534
Karcher stofzuiger
Karcher stofzuiger
Startbod: € 25
286536
#286536
Koop divers tin
Koop divers tin
Startbod: € 25
286537
#286537
Bavaria porseleinen serviesdeel
Startbod: € 30
286538
#286538
2 diverse geprepareerde vogels op boomschors
Startbod: € 30

1 2 3 ... 20 21 22 23 24 25

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties