1009 - 1056 van 1183 resultaten
Carry Heesen, beschilderd aardewerken servies met florale motieven
Startbod: € 150
Oude ovale spiegel in zilver/goudkleurige lijst, 77 x 65 cm.
Startbod: € 25
Monogram LKP, Zicht op een huis en knotwilgen, olieverf op doek, 60 x 60 cm.
Startbod: € 40
Piet Warffemius (1956), 'Mekong River', hand gesigneerde lithografie, gedateerd 1988, genummerd 53/60, 60 x 60 cm. (klein hoekje glas defect)
Startbod: € 40
Robert Vandereyken (1933), Vrouw met viool, lithografie, genummerd 1/45, 75 x 55 cm.
Startbod: € 30
Carlo van Kervel (1928-2011), Polderlandschap, olieverf op board, 60 x 80 cm.
Startbod: € 25
Monogram LKP, Zonder titel, olieverf op doek, 70 x 70 cm.
Startbod: € 40
Gerard Jozef Portielje (1856-1929), Personen aan tafel in interieur, tekening, 45 x 61 cm.
Startbod: € 240
G. Hendriksen, Winterlandschap, gemengde techniek, 33 x 49 cm.
Startbod: € 40
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Zak en As', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 18/60, 40 x 35 cm.
Startbod: € 45
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Verbijsterende eenzaamheid', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 23/50, 25 x 30 cm.
Startbod: € 45
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Laat me het weten', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 23/50, 25 x 30 cm.
Startbod: € 45
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Jouw Lamp', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 8/50, 25 x 30 cm.
Startbod: € 45
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Uitgeraapte muren', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 29/50, 25 x 30 cm.
Startbod: € 45
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Het pur', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 18/60, 40 x 35 cm.
Startbod: € 45
Johan Buning (1893-1963), Stilleven met bloemen en fles, olieverf op board, 47 x 40 cm.
Startbod: € 75
César Domela (1900-1992), Zonder titel, zeefdruk, genummerd 81/200, met datering 1972-1990, 65 x 34 cm.
Startbod: € 45
Monogram LKP, Landschap met bomen langs het water, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Startbod: € 40
Monogram LKP, Landschap, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Startbod: € 30
Francis Hoogland (1960), Zonder titel, lithografie, genummerd 3/13, gedateerd 2002, 20 x 20 cm.
Startbod: € 30
Fanny Mazure (1942), Zonder titel, gemengde techniek, gedateerd 1979, 61 x 46 cm. (glas defect)
Startbod: € 30
Sheila Benow (1943), 'Mist on the lake', kleurenets, EA, 23 x 29 cm.
Startbod: € 25
J.L. Smienk Koeman, landschap, gemengde techniek, 28 x 39 cm.
Startbod: € 25
Monogram JPF, Zonder titel, gemengde techniek, gedateerd 1992, 23 x 28 cm.
Startbod: € 25
Lie A Fo, map met daarin afbeeldingen van kunstwerken
Startbod: € 25
Koop van 3 divers sierglaswerk van een vaas h.37 cm., schaal en een kom
Startbod: € 60
Leo Dooper en anderen, map met 4 diverse pasteltekeningen, etc.
Startbod: € 30
Toegeschreven aan Peter Roovers, Keramiek sculptuur van een Liggend naakt, l.58 cm.
Startbod: € 75
Toegeschreven aan Peter Roovers, Terracotta sculptuur van een Liggend naakt, l.41 cm.
Startbod: € 45
Toegeschreven aan Peter Roovers, klei sculptuur van een Christus hoofd, l.38 cm.
Startbod: € 45
Willem Heesen (1925-2007), Groen/wit glazen design schaal, h.19 x b.30 cm. (mogelijk heeft er een voetstuk onder gezeten)
Startbod: € 75
Startbod: € 25
Koop divers Chinees porselein (blauwe dekselpot defect)
Startbod: € 25
Startbod: € 30
Startbod: € 16
Stel Chinees porseleinen cache pots op onderschotel, h.19 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Koopje van een Chinees porseleinen vaasje en bordje en een Imari kwispedoor
Startbod: € 30
Stel Chinees porseleinen borden met florale motieven, diam.25 cm.
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Koop van 3 diverse helmen en een pet w.o. Koninklijke Marechaussee
Startbod: € 45
Chinese scroll met afbeelding van een bloem en libelle
Startbod: € 16
Vista Alegre, Portugees porseleinen serviesdeel met florale motieven
Startbod: € 60
Ond.gesigneerd, Mediterraan zeegezicht, olieverf op doek, 40 x 80 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 30
Startbod: € 30