Sluiten961 - 1008 van 1183 resultaten
H. Nue, plm. 50 exlibris, diepdruk (2 litho's toegevoegd, niet gesigneerd), alle diepdrukken gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 60
collectie van plm. 90 Nederlandse exlibris, hoogdruk / vlakdruk, opgeplakt. Deels gesigneerd. Werk van o.a. Th. Mauve, C. Labots, E..v.d. Hoeven, D. de Bruin, M. Pot, P.v. Roemburg, G. Rueter, Th. Broekstra.
Startbod: € 20
Langbein, R., 8 exlibris, diepdruk, 1 x gesigneerd (4 x met remarque). O.a. voor Beierlein, Baucis, Bachmann, Goldmann, Germann. Opgeplakt.
Startbod: € 45
Kalinovich, K., 12 exlibris (9 x diepdruk, 3 x X2). alle gesigneerd, opgeplakt. Ouder werk.
Startbod: € 75
collectie plm. 75 exlibris, gemaakt door kunstenaars uit het Verenigd Koninkrijk - GB. Hoogdruk / vlakdruk, opgeplakt. Deels gesigneerd. Werk van o.a. Brett, Beaven, Boulton, Bloomfield, Clark, Carter, Lemaire, Riley.
Startbod: € 30
collectie met plm. 200 Russische exlibris, hoogdruk / vlakdruk, opgeplakt. Deels gesigneerd. Werk van o.a. Leonenko, Pavlov, Protsan, Prokovjev, Popov, Poljakov, Ratner.
Startbod: € 25
Ondreicka, K, 13 exlibris, diepdruk, alle gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Hart, Schmidt, Bolotsky, Aoki, Veldhuizen, Visser, Pisane, Goetz, Van den Briele, Beumont.
Startbod: € 75
Penkov, E., 6 exlibris, diepdruk, alle gesigneerd, opgeplakt. Voor Van der Veen, Vertongen, Bergomi, Aoki, Sliep, Van Peer.
Startbod: € 60
Lazarov, P., plm. 50 exlibris + 2 x vrije grafiek. 4 x Diepdruk, rest hoogdruk, 30 x gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 25
collectie van plm. 30 exlibris op naam van Van den Brielle, diepdrukken, thema: naakt / erotisch. Opgeplakt, alle gesigneerd. Werk van o.a. Davicino (no. 1/8), Casalino, Chernetsova, Dassaro, Hlavaty, Kirnitskij, Meeuws, Neuwirt, Rovegno, Spronk, Tack, Tarasco, Mitsoek
Startbod: € 60
collectie plm. 60 exlibris, thema: Don Quichot. Plm. 20 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 60
collectie van plm. 90 exlibris, gemaakt door Oostenrijkse kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt, deels gesigneerd. Werk van o.a. Cernajcek, Reinhold, Hollemann, Hofmann, Hofer, Haselboeck, Haemmerle. Toegevoegd: 7 exlibris, gemaakt door A. Feint (Australie), hoogdruk.
Startbod: € 25
20 exlibris, gemaakt door kunstenaars uit Slowakije. Diepdruk, opgeplakt, grotendeels gesigneerd. Werk van Jancovic, Piacka, Bednarik, Cvacho.
Startbod: € 40
collectie van plm. 175 exlibris, gemaakt door kunstenaars uit Spanje. Hoogdruk, opgeplakt, deels gesigneerd. Werk van o.a. Divi, Alpresa, Ricardo, Colom, Estiarte, Galabert, Pancell.
Startbod: € 30
collectie met plm. 135 exlibris, gemaakt door kunstenaars uit Tsjechië. Hoogdruk, deels gesigneerd, opgeplakt. Werk van o.a. Rusek, Lukavsky, Plechaty, Pechar, Odhenal, Mackova, Marik.
Startbod: € 25
Loehmus, L., plm. 55 exlibris, houtgravures, grotendeels gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 30
Naidenov, Chr., 13 exlibris, diepdruk. Alle gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Ezoe, Sparke, Van Koolwijk, Groeneveld, Winter, Van Gijsel, Gladines, Van den Briele. O.a. mythologische motieven.
Startbod: € 60
collectie van plm. 25 oudere Duitse exlibris, diverse technieken, deels gesigneerd, opgeplakt. O.a. H. Wilm (Monsalvatje, Muyzenbauer), Ubbelohde (Conrad, Andres, Leuschner), Woelfle (Lenze, o.a. vrouwelijk naakt), Weinheimer, Erich Gruener (Noritsch), Deiters, Hoenich, Ehringhausen, Hirzel, Goebel, Buerck, Friedmann, Erler. Enkele bladen wat verbruind.
Startbod: € 70
Startbod: € 40
Koop diverse verzilverde ketels, flessenbakken, roomstel etc.
Startbod: € 40
Koop van een kristallen tafelstel, twee flesjes en twee dienblaadjes
Startbod: € 40
Startbod: € 25
Koopje divers porselein w.o. Chinees en Japans
Startbod: € 30
Blauw/wit Chinees porseleinen dekselpot op houten sokkel, h.27 cm.
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 25
Startbod: € 30
Startbod: € 40
Koopje diverse zilveren miniaturen, fotolijstje en een strooilepel
Startbod: € 60
Set van zes 2e gehalte zilveren gebaksvorkjes met getorste steel, 51 gram
Startbod: € 25
2 diverse Engelse zilveren strooibussen, 55 gram
Startbod: € 40
Engels zilveren strooibus, 119 gram (voet verzwaard)
Startbod: € 60
Startbod: € 45
Jan Pieter Leeuwenburgh (1943), Keramiek sculptuur van een naakte dame, h.34 cm.
Startbod: € 150
Startbod: € 30
Carry Heesen, rode keramieken siervaas, h.41 cm.
Startbod: € 60
Carry Heesen, rode keramiek siervaas, h.40 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 45
Carry Heesen, Keramiek sculptuur van een bloemknop op houten voetstuk, h.50 cm.
Startbod: € 60
Carry Heesen, Keramiek sierobject te gebruiken als lampvoet, h.34 cm.
Startbod: € 45
Carry Heesen, Abstract keramieken sierobject, h.39 cm.
Startbod: € 60
Carry Heesen, Keramiek sierobject met florale motieven, h.39 cm.
Startbod: € 45
Startbod: € 25
Koop van een antiek houten inktpot en een verzilverde warmhoudschaal
Startbod: € 30
Antiek houten wapenschild met afbeelding van griffioenen (defecten)
Startbod: € 30
Koop van 3 diverse antieke Latijnse boeken w.o. Johannis Voet, Commentarius ad Pandectas, 17e en 18e eeuw (slechte staat)
Startbod: € 150
Startbod: € 60
Startbod: € 40