Taxaties
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
22:21:05

961 - 1008 van 1183 resultaten
278219
#278219
H. Nue, plm. 50 exlibris, diepdruk (2 litho's toegevoegd, niet gesigneerd), alle diepdrukken gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 60
278220
#278220
collectie van plm. 90 Nederlandse exlibris, hoogdruk / vlakdruk, opgeplakt. Deels gesigneerd. Werk van o.a. Th. Mauve, C. Labots, E..v.d. Hoeven, D. de Bruin, M. Pot, P.v. Roemburg, G. Rueter, Th. Broekstra.
Startbod: € 20
278221
#278221
Langbein, R., 8 exlibris, diepdruk, 1 x gesigneerd (4 x met remarque). O.a. voor Beierlein, Baucis, Bachmann, Goldmann, Germann. Opgeplakt.
Startbod: € 45
278222
#278222
Kalinovich, K., 12 exlibris (9 x diepdruk, 3 x X2). alle gesigneerd, opgeplakt. Ouder werk.
Startbod: € 75
278223
#278223
collectie plm. 75 exlibris, gemaakt door kunstenaars uit het Verenigd Koninkrijk - GB. Hoogdruk / vlakdruk, opgeplakt. Deels gesigneerd. Werk van o.a. Brett, Beaven, Boulton, Bloomfield, Clark, Carter, Lemaire, Riley.
Startbod: € 30
278224
#278224
collectie met plm. 200 Russische exlibris, hoogdruk / vlakdruk, opgeplakt. Deels gesigneerd. Werk van o.a. Leonenko, Pavlov, Protsan, Prokovjev, Popov, Poljakov, Ratner.
Startbod: € 25
278225
#278225
Ondreicka, K, 13 exlibris, diepdruk, alle gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Hart, Schmidt, Bolotsky, Aoki, Veldhuizen, Visser, Pisane, Goetz, Van den Briele, Beumont.
Startbod: € 75
278226
#278226
Penkov, E., 6 exlibris, diepdruk, alle gesigneerd, opgeplakt. Voor Van der Veen, Vertongen, Bergomi, Aoki, Sliep, Van Peer.
Startbod: € 60
278227
#278227
Lazarov, P., plm. 50 exlibris + 2 x vrije grafiek. 4 x Diepdruk, rest hoogdruk, 30 x gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 25
278228
#278228
collectie van plm. 30 exlibris op naam van Van den Brielle, diepdrukken, thema: naakt / erotisch. Opgeplakt, alle gesigneerd. Werk van o.a. Davicino (no. 1/8), Casalino, Chernetsova, Dassaro, Hlavaty, Kirnitskij, Meeuws, Neuwirt, Rovegno, Spronk, Tack, Tarasco, Mitsoek
Startbod: € 60
278229
#278229
collectie plm. 60 exlibris, thema: Don Quichot. Plm. 20 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 60
278230
#278230
collectie van plm. 90 exlibris, gemaakt door Oostenrijkse kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt, deels gesigneerd. Werk van o.a. Cernajcek, Reinhold, Hollemann, Hofmann, Hofer, Haselboeck, Haemmerle. Toegevoegd: 7 exlibris, gemaakt door A. Feint (Australie), hoogdruk.
Startbod: € 25
278231
#278231
20 exlibris, gemaakt door kunstenaars uit Slowakije. Diepdruk, opgeplakt, grotendeels gesigneerd. Werk van Jancovic, Piacka, Bednarik, Cvacho.
Startbod: € 40
278232
#278232
collectie van plm. 175 exlibris, gemaakt door kunstenaars uit Spanje. Hoogdruk, opgeplakt, deels gesigneerd. Werk van o.a. Divi, Alpresa, Ricardo, Colom, Estiarte, Galabert, Pancell.
Startbod: € 30
278233
#278233
collectie met plm. 135 exlibris, gemaakt door kunstenaars uit Tsjechië. Hoogdruk, deels gesigneerd, opgeplakt. Werk van o.a. Rusek, Lukavsky, Plechaty, Pechar, Odhenal, Mackova, Marik.
Startbod: € 25
278234
#278234
Loehmus, L., plm. 55 exlibris, houtgravures, grotendeels gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 30
278235
#278235
Naidenov, Chr., 13 exlibris, diepdruk. Alle gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Ezoe, Sparke, Van Koolwijk, Groeneveld, Winter, Van Gijsel, Gladines, Van den Briele. O.a. mythologische motieven.
Startbod: € 60
278236
#278236
collectie van plm. 25 oudere Duitse exlibris, diverse technieken, deels gesigneerd, opgeplakt. O.a. H. Wilm (Monsalvatje, Muyzenbauer), Ubbelohde (Conrad, Andres, Leuschner), Woelfle (Lenze, o.a. vrouwelijk naakt), Weinheimer, Erich Gruener (Noritsch), Deiters, Hoenich, Ehringhausen, Hirzel, Goebel, Buerck, Friedmann, Erler. Enkele bladen wat verbruind.
Startbod: € 70
286314
#286314
Koop diverse messing treefts en een haardstel
Startbod: € 40
286315
#286315
Koop diverse verzilverde ketels, flessenbakken, roomstel etc.
Startbod: € 40
286316
#286316
Koop van een kristallen tafelstel, twee flesjes en twee dienblaadjes
Startbod: € 40
286317
#286317
Koop divers aardewerk en porselein
Startbod: € 25
286318
#286318
Koopje divers porselein w.o. Chinees en Japans
Startbod: € 30
286319
#286319
Blauw/wit Chinees porseleinen dekselpot op houten sokkel, h.27 cm.
Startbod: € 40
286320
#286320
Imari porseleinen schaal (restauraties)
Startbod: € 40
286323
#286323
Startbod: € 25
286324
#286324
Koop divers Chinees porselein
Koop divers Chinees porselein
Startbod: € 30
286325
#286325
Koopje divers zilver en pleet
Koopje divers zilver en pleet
Startbod: € 40
286326
#286326
Koopje diverse zilveren miniaturen, fotolijstje en een strooilepel
Startbod: € 60
286327
#286327
Set van zes 2e gehalte zilveren gebaksvorkjes met getorste steel, 51 gram
Startbod: € 25
286328
#286328
2 diverse Engelse zilveren strooibussen, 55 gram
Startbod: € 40
286329
#286329
Engels zilveren strooibus, 119 gram (voet verzwaard)
Startbod: € 60
286331
#286331
Koop diverse oude foto's op karton
Startbod: € 45
286332
#286332
Jan Pieter Leeuwenburgh (1943), Keramiek sculptuur van een naakte dame, h.34 cm.
Startbod: € 150
286334
#286334
Houten Corpus Christie
Houten Corpus Christie
Startbod: € 30
286335
#286335
Carry Heesen, rode keramieken siervaas, h.41 cm.
Startbod: € 60
286336
#286336
Carry Heesen, rode keramiek siervaas, h.40 cm.
Startbod: € 60
286338
#286338
Antieke bronzen bel
Antieke bronzen bel
Startbod: € 45
286481
#286481
Carry Heesen, Keramiek sculptuur van een bloemknop op houten voetstuk, h.50 cm.
Startbod: € 60
286482
#286482
Carry Heesen, Keramiek sierobject te gebruiken als lampvoet, h.34 cm.
Startbod: € 45
286483
#286483
Carry Heesen, Abstract keramieken sierobject, h.39 cm.
Startbod: € 60
286484
#286484
Carry Heesen, Keramiek sierobject met florale motieven, h.39 cm.
Startbod: € 45
286485
#286485
Bruin/blauwe keramieken dekselpot, h.15 cm.
Startbod: € 25
286486
#286486
Koop van een antiek houten inktpot en een verzilverde warmhoudschaal
Startbod: € 30
286487
#286487
Antiek houten wapenschild met afbeelding van griffioenen (defecten)
Startbod: € 30
286488
#286488
Koop van 3 diverse antieke Latijnse boeken w.o. Johannis Voet, Commentarius ad Pandectas, 17e en 18e eeuw (slechte staat)
Startbod: € 150
286489
#286489
Koop diverse antieke boeken (slechte staat)
Startbod: € 60
286490
#286490
Oude ijzeren haardplaat
Oude ijzeren haardplaat
Startbod: € 40

1 2 3 ... 19 20 21 22 23 24 25

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties