49 - 96 van 1183 resultaten
Goudkleurige wandtafel met spiegel blad, h.81 x b.85 x d.32 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 25
Startbod: € 30
Turquise/zwarte aardewerken schemerlamp met kap, h.92 cm.
Startbod: € 25
Stel Crémekleurige met gouden aardewerken lampvoeten met kap, h.55 cm.
Startbod: € 25
Mahoniehouten vitrinekast met halfronde zijkanten, h.172 x b.98 x d.38 cm.
Startbod: € 75
Onb. meester, Personen in landschap langs het water, olieverf op paneel, 34 x 39 cm.
Startbod: € 45
Onb. meester, Boer met paard in stal, olieverf op paneel, 25 x 34 cm.
Startbod: € 30
Ond. gesigneerd, Kerkinterieur met personen, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Startbod: € 45
Ingelijste reproductie op doek, Diverse personen op het water, 60 x 73 cm.
Startbod: € 25
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 106 x 75 cm.
Startbod: € 40
Nic Jonk (1928-1994), Naakt, handgesigneerde lithografie, nr. 135/160, gedateerd 1991, 59 x 49 cm.
Startbod: € 25
Antiek Engels staand horloge in eikenhouten kast, h.220 cm.
Startbod: € 75
Prominent, elektrisch verstelbare relax fauteuil
Startbod: € 180
Van Han, Landschap met vee, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Startbod: € 30
van Han, Landschap met vee, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Jan Hendrik Wolkers (1925-2007), Bloei in de sneeuw, handgesigneerde zeefdruk, nr.74/250, gedateerd 1999, 43 x 34 cm.
Startbod: € 40
Kunchhang Lama, handgeschilderde mandela, 50 x 40 cm.
Startbod: € 30
Eikenhouten 1-deurs vitrinekast rustend op cabriole poten, h.120 x b.54 x d.28 cm. (barstje in ruit)
Startbod: € 60
Antieke mahoniehouten 2-deurs vitrinekast rustend op cabriole poten, h.190 x b.105 x d.40 cm.
Startbod: € 120
Notenhouten piëdestal met getorste stam, h.102 x diam.25 cm.
Startbod: € 25
Uitschuifbare notenhouten tafel met tussenblad, h.77 x diam.129 cm.
Startbod: € 75
Startbod: € 60
Startbod: € 45
Oud speelgoed paard op wielen, h.74 cm. (defecten)
Startbod: € 45
Startbod: € 16
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 16
Startbod: € 45
Antiek staand horloge in eikenhouten kast, h.210 cm.
Startbod: € 60
Antieke mahoniehouten Biedermeier secretaire a abbatant, h.134 x b.102 x d.55 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Startbod: € 16
Eikenhouten stoel met webbing zitting en rugleuning
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Eikenhouten Biedermeier chiffonnière met getorste details aan de zijkanten, h.161 x b.105 x d.46 cm.
Startbod: € 45
Antieker Friese staartklok met bruidskrans in eikenhouten kast
Startbod: € 45
Eikenhouten tafel met lade, rustend op bolpoten, h.75 x b.136 x d.87 cm.
Startbod: € 120
Startbod: € 40
Startbod: € 40
G-Möbel Sweden, draaibare armfauteuil op houten onderstel met beige stoffering
Startbod: € 75
Set van 4 eikenhouten eetkamerstoelen waarvan 2 met armleuning
Startbod: € 40
Met bloemen beschilderde theewagen, h.55 x b.56 x d.51 cm.
Startbod: € 25