Taxaties
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
1:35:48

817 - 864 van 1183 resultaten
286097
#286097
Koop divers tin
Koop divers tin
Startbod: € 25
286099
#286099
Koop divers Makkum aardewerk
Koop divers Makkum aardewerk
Startbod: € 25
286100
#286100
Koop divers aardewerk w.o. Wedgwood
Startbod: € 25
286146
#286146
Antieke Friese staartklok in eikenhouten kast
Startbod: € 45
286148
#286148
Indonesisch koperen schotel, diam.60 cm.
Startbod: € 25
286149
#286149
Koopje divers brons en tin w.o. een Chinees bronzen bakje
Startbod: € 40
286150
#286150
Koopje diverse oude camera's
Koopje diverse oude camera's
Startbod: € 40
286153
#286153
Porseleinen serviesdeel
Porseleinen serviesdeel
Startbod: € 45
286155
#286155
Koopje divers klein zilver
Koopje divers klein zilver
Startbod: € 30
286156
#286156
Koop divers aardewerk
Koop divers aardewerk
Startbod: € 25
286157
#286157
Koop divers serviesgoed w.o. Wedgwood
Startbod: € 30
286158
#286158
Koopje divers sierglas etc.
Koopje divers sierglas etc.
Startbod: € 25
286159
#286159
Koop van 4 blauw/wit Chinees porseleinen schoteltjes en een defect bord
Startbod: € 30
286160
#286160
Chinees aardewerken schaal, diam.27 cm.
Startbod: € 30
286161
#286161
Globe met verlichting, h.38 cm.
Startbod: € 16
286162
#286162
Aardewerken schemerlamp met beige kap, h.54 cm.
Startbod: € 25
286163
#286163
Goudkleurige schilderijlijst, binnenmaat: 34 x 24 cm, buitenmaat: 57 x 47 cm.
Startbod: € 25
286166
#286166
Onb.meester, Stilleven met zonnebloemen, olieverf op board, 60 x 88 cm.
Startbod: € 120
285426
#285426
van Ojen, Stilleven, handgesigneerde lithografie, gedateerd 1998, eigendruk, nr.22/24, 61 x 45 cm.
Startbod: € 75
286112
#286112
Onb.meester, Indonesisch voorstelling van mensen op plein, olieverf op paneel, 40 x 50 cm.
Startbod: € 120
285451
#285451
Monogram W.W. (omgeving Willem Witsen (1860-1923)), Riviergezicht met stad op de achtergrond, olieverf op paneel,
Startbod: € 1.200
285452
#285452
Omgeving Arntzenius, Straatje met personen, olieverf op doek, 30,5 x 24,5 cm.
Startbod: € 150
286189
#286189
Koop divers kristal
Koop divers kristal
Startbod: € 25
286190
#286190
Koop diverse karaffen
Koop diverse karaffen
Startbod: € 25
286191
#286191
Koop divers aardewerk en porselein
Startbod: € 25
286192
#286192
Koop Woodsware borden en schalen
Startbod: € 30
286193
#286193
Met bloemen gedecoreerde aardewerken borden en schotels
Startbod: € 25
286194
#286194
Koop divers Chinees en Japans porselein (defecten)
Startbod: € 30
278200
#278200
collectie met plm. 80 exl., thema: Shakespeare. Plm. 27 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd. Opgeplakt. Kunstenaars o.a. Augustovic, Aulman, Benca, Burba, Cepauskas, Chernetsova, Felix, Hlavaty, De Backer, Benes, Cinybulk, Beran, Bouda.
Startbod: € 35
278201
#278201
collectie plm. 120 exlibris, thema: Goethe. Plm. 30 x diepdruk, rest hoogdruk/vlakdruk. Deels gesigneerd, opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Bekker, Benca, Boetel, Gropp, Chernetsova, Juergens, Koch, Kratky, Naszarkovski, Pauwels, Volkamer, Bauer, Cinybulk, Corvers, Van Damme, Rasmus, Rueter, Pugachevsky
Startbod: € 45
278202
#278202
collectie plm. 40 exl., thema: Leda en de Zwaan. Plm. 23 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd. Opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Okas, Petzin, Pinigin, Safar, Rovegno, Vereschagin, Steenvoorden, De Vries, Volkamer, Weidenhaus, Rueter, Mariman, Pauwels.
Startbod: € 30
278203
#278203
collextie plm. 135 exl, thema: Pegasus. Hoogdruk / vlakdruk. Plm. 60 x gesigneerd. Opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Beran, Cinybulk, Gaudaen, Kotrba, Lepp, Lewandowski, Marangoni, Menyhart, Mezl, Voss, Rueter, Da Osimo.
Startbod: € 25
286202
#286202
Arzberg porseleinen serviesdeel
Startbod: € 60
278204
#278204
collectie plm. 70 exl, thema: Reynaert de Vos. Plm. 15 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Pauwels, Juergens, Vereschagin, Wieckzerniak, Volkamer, Vermeylen, Taran, Snelders, Pugachevsky, Ott, Prokopiev, Protsan, Schcarzmann, Vermeylen.
Startbod: € 35
278205
#278205
Jicha, J., exl. Lucien v.d. Briele, litho / 2 kleuren, man met pen en papier, gesigneerd, plm. 100 stuks (restoplage), plus: Jicha,J., exl. L. v.d. Briele,litho /2 kleuren, 'dossier Bakelandt', 1989, gesigneerd, plm. 20 stuks (restoplage), plus: Jicha, J., exl. Luc v.d. Briele, litho / 2 kleuren, kabouter, gesigneerd, plm. 6 stuks (restoplage)
Startbod: € 20
278206
#278206
collectie plm. 135 exlibris, thema: Poesjkin. Hoofdzakelijuk Russische kunstenaars, deels gesigneerd, opgeplakt. Plm. 20 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Kunstenaars o.a. Okas, Spronk, Stanishevski, Vereschagin, Zabirochin, Sinilov, Terechov, Stetchnev, Sverev.
Startbod: € 40
278207
#278207
'erotische exlibris', 5 uitgaven op dit thema: 1) 'erotische Exlibris', Kronhausen, pocket, 188 pag., met ingepplakt exlibris 2) 'erotica', Mirabella, exlibrismuseum, softcover, 134 pag., 3) 'galatni a eroticka tvorba v exlibris a male grafica', III Trienale Havirov 2002, softcover, 177 pag., met ingeplakt exlibris 4) 'eros intime', Laurent Golay, Fondation Finale, 240 pag, softcover, met ingepakt exlibris van J. Jordanov (Fatal Woman), 5) 'modern erotic bookplates', L..v.d. Briele, hardcover, London, Primrose Hill Press, 71 pag., met ingeplakt erotisch exlibris van L. P. Russell. Alle uitgaven met veel afbeeldingen
Startbod: € 60
278208
#278208
collectie plm. 115 exlibris, thema: lezen / boeken. Plm. 12 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Hiervan plm. 45 x gemaakt voor 1940. Deels gesigneerd, opgeplakt. Kunstenaars oa.: Barloesius, Crampe, Heroux, Hewitt, Novak, Nagel, Oliva, Schulze, Rheude, Rytir, Zeman, Zeitner, De Vries, Volkamer, Vereschagin, Vodickova, Wijdeveld, Zednik, Zierold
Startbod: € 35
278209
#278209
Pechar, Vl., 64 exlibris, diepdrukken (C4), alle gesigneerd, opgeplakt. Thema: Shakespeare, karakterkoppen. O.a.: Romeo en Juliet, Othello, Hamlet, Merry wifes of Windsor, Richard III, Macbett.
Startbod: € 30
278210
#278210
Denise Willems, exlibris Luc van den Briele, C3, 1980, plm. 40 stuks (restoplage), 11 x gesigneerd. Thema: erotisch toneel
Startbod: € 30
278211
#278211
collectie plm. 80 Nederlandse exl., hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Anton Pieck, Puettmann, Van Rossem, Roozendsaal, Van Luyn, Van Dobbenburgh, Van Doorn, Fre Cohen, Briede.
Startbod: € 25
278212
#278212
collectie plm. 40 Poolse exl., diepdrukken, opgeplakt, deels gesigneerd. Kunstenaars o.a. Ogielski, Kowalczyk, Lachtara, Oscwski
Startbod: € 30
278213
#278213
Liukshin, Yuri, 23 exlibris, 12 x diepdruk, rest litho, alle gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 50
278214
#278214
collectie plm. 20 Oostenrijkse exlibris, kopergravure. 5 x A. Cossmann, 7 x H. Pickert, 7 x Fr. Pilz, 5 x H. Ranzoni. Opgeplakt, deels gesigneerd.
Startbod: € 60
278215
#278215
Hlavaty, P., serie 'Zodiac', 12 x C3, gesigneerd, in mapje met exl. van Hlavaty voor V.d. Briele, plus: Hlavaty, P., Maj K.H. Macha, 3 x C3, gesigneerd, met verklarende tekst in Engels, in mapje met exl. van Hlavaty voor V.d. Briele, plus: Hlavaty, P., 'dramatic art exlibris', anno 1986, 10 exlibris C3 (deels ingekleurd), gesigneerd, plus: Hlavaty, P., 'ex musicis', 13 x C3, gesigneerd, in mapje, met toelichtende tekst in Duits, plus: Hlavaty, P., 'il diviuo', 14 x C3, in mapje, gesigneerd.
Startbod: € 40
278216
#278216
Baeyens, M., plm. 80 exl., zeefdruk, alle gesigneerd, opgeplakt.Toegevoegd: 3 x exlibris Emmanuel Bayens.
Startbod: € 40
286205
#286205
Stel moderne schemerlampen met beige kappen, h.77 cm.
Startbod: € 40
286211
#286211
2 koperen koetslampen
2 koperen koetslampen
Startbod: € 45

1 2 3 ... 16 17 18 19 20 ... 23 24 25
817 - 864 van 1183 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties