Sluiten817 - 864 van 1183 resultaten
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 45
Startbod: € 25
Koopje divers brons en tin w.o. een Chinees bronzen bakje
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 45
Startbod: € 30
Startbod: € 25
Startbod: € 30
Startbod: € 25
Koop van 4 blauw/wit Chinees porseleinen schoteltjes en een defect bord
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Startbod: € 16
Aardewerken schemerlamp met beige kap, h.54 cm.
Startbod: € 25
Goudkleurige schilderijlijst, binnenmaat: 34 x 24 cm, buitenmaat: 57 x 47 cm.
Startbod: € 25
Onb.meester, Stilleven met zonnebloemen, olieverf op board, 60 x 88 cm.
Startbod: € 120
van Ojen, Stilleven, handgesigneerde lithografie, gedateerd 1998, eigendruk, nr.22/24, 61 x 45 cm.
Startbod: € 75
Onb.meester, Indonesisch voorstelling van mensen op plein, olieverf op paneel, 40 x 50 cm.
Startbod: € 120
Monogram W.W. (omgeving Willem Witsen (1860-1923)), Riviergezicht met stad op de achtergrond, olieverf op paneel,
Startbod: € 1.200
Omgeving Arntzenius, Straatje met personen, olieverf op doek, 30,5 x 24,5 cm.
Startbod: € 150
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 30
Met bloemen gedecoreerde aardewerken borden en schotels
Startbod: € 25
Koop divers Chinees en Japans porselein (defecten)
Startbod: € 30
collectie met plm. 80 exl., thema: Shakespeare. Plm. 27 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd. Opgeplakt. Kunstenaars o.a. Augustovic, Aulman, Benca, Burba, Cepauskas, Chernetsova, Felix, Hlavaty, De Backer, Benes, Cinybulk, Beran, Bouda.
Startbod: € 35
collectie plm. 120 exlibris, thema: Goethe. Plm. 30 x diepdruk, rest hoogdruk/vlakdruk. Deels gesigneerd, opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Bekker, Benca, Boetel, Gropp, Chernetsova, Juergens, Koch, Kratky, Naszarkovski, Pauwels, Volkamer, Bauer, Cinybulk, Corvers, Van Damme, Rasmus, Rueter, Pugachevsky
Startbod: € 45
collectie plm. 40 exl., thema: Leda en de Zwaan. Plm. 23 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd. Opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Okas, Petzin, Pinigin, Safar, Rovegno, Vereschagin, Steenvoorden, De Vries, Volkamer, Weidenhaus, Rueter, Mariman, Pauwels.
Startbod: € 30
collextie plm. 135 exl, thema: Pegasus. Hoogdruk / vlakdruk. Plm. 60 x gesigneerd. Opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Beran, Cinybulk, Gaudaen, Kotrba, Lepp, Lewandowski, Marangoni, Menyhart, Mezl, Voss, Rueter, Da Osimo.
Startbod: € 25
Startbod: € 60
collectie plm. 70 exl, thema: Reynaert de Vos. Plm. 15 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Pauwels, Juergens, Vereschagin, Wieckzerniak, Volkamer, Vermeylen, Taran, Snelders, Pugachevsky, Ott, Prokopiev, Protsan, Schcarzmann, Vermeylen.
Startbod: € 35
Jicha, J., exl. Lucien v.d. Briele, litho / 2 kleuren, man met pen en papier, gesigneerd, plm. 100 stuks (restoplage), plus:
Jicha,J., exl. L. v.d. Briele,litho /2 kleuren, 'dossier Bakelandt', 1989, gesigneerd, plm. 20 stuks (restoplage), plus:
Jicha, J., exl. Luc v.d. Briele, litho / 2 kleuren, kabouter, gesigneerd, plm. 6 stuks (restoplage)
Startbod: € 20
collectie plm. 135 exlibris, thema: Poesjkin. Hoofdzakelijuk Russische kunstenaars, deels gesigneerd, opgeplakt. Plm. 20 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Kunstenaars o.a. Okas, Spronk, Stanishevski, Vereschagin, Zabirochin, Sinilov, Terechov, Stetchnev, Sverev.
Startbod: € 40
'erotische exlibris', 5 uitgaven op dit thema:
1) 'erotische ...
1) 'erotische Exlibris', Kronhausen, pocket, 188 pag., met ingepplakt exlibris
2) 'erotica', Mirabella, exlibrismuseum, softcover, 134 pag.,
3) 'galatni a eroticka tvorba v exlibris a male grafica', III Trienale Havirov 2002, softcover, 177 pag., met ingeplakt exlibris
4) 'eros intime', Laurent Golay, Fondation Finale, 240 pag, softcover, met ingepakt exlibris van J. Jordanov (Fatal Woman),
5) 'modern erotic bookplates', L..v.d. Briele, hardcover, London, Primrose Hill Press, 71 pag., met ingeplakt erotisch exlibris van L. P. Russell.
Alle uitgaven met veel afbeeldingen
Startbod: € 60
collectie plm. 115 exlibris, thema: lezen / boeken. Plm. 12 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Hiervan plm. 45 x gemaakt voor 1940. Deels gesigneerd, opgeplakt. Kunstenaars oa.: Barloesius, Crampe, Heroux, Hewitt, Novak, Nagel, Oliva, Schulze, Rheude, Rytir, Zeman, Zeitner, De Vries, Volkamer, Vereschagin, Vodickova, Wijdeveld, Zednik, Zierold
Startbod: € 35
Pechar, Vl., 64 exlibris, diepdrukken (C4), alle gesigneerd, opgeplakt. Thema: Shakespeare, karakterkoppen. O.a.: Romeo en Juliet, Othello, Hamlet, Merry wifes of Windsor, Richard III, Macbett.
Startbod: € 30
Denise Willems, exlibris Luc van den Briele, C3, 1980, plm. 40 stuks (restoplage), 11 x gesigneerd. Thema: erotisch toneel
Startbod: € 30
collectie plm. 80 Nederlandse exl., hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Anton Pieck, Puettmann, Van Rossem, Roozendsaal, Van Luyn, Van Dobbenburgh, Van Doorn, Fre Cohen, Briede.
Startbod: € 25
collectie plm. 40 Poolse exl., diepdrukken, opgeplakt, deels gesigneerd. Kunstenaars o.a. Ogielski, Kowalczyk, Lachtara, Oscwski
Startbod: € 30
Liukshin, Yuri, 23 exlibris, 12 x diepdruk, rest litho, alle gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 50
collectie plm. 20 Oostenrijkse exlibris, kopergravure. 5 x A. Cossmann, 7 x H. Pickert, 7 x Fr. Pilz, 5 x H. Ranzoni. Opgeplakt, deels gesigneerd.
Startbod: € 60
Hlavaty, P., serie 'Zodiac', 12 x C3, gesigneerd, in mapje met exl. van Hlavaty voor V.d. Briele, plus:
Hlavaty, P., Maj K.H. Macha, 3 x C3, gesigneerd, met verklarende tekst in Engels, in mapje met exl. van Hlavaty voor V.d. Briele, plus:
Hlavaty, P., 'dramatic art exlibris', anno 1986, 10 exlibris C3 (deels ingekleurd), gesigneerd, plus:
Hlavaty, P., 'ex musicis', 13 x C3, gesigneerd, in mapje, met toelichtende tekst in Duits, plus:
Hlavaty, P., 'il diviuo', 14 x C3, in mapje, gesigneerd.
Startbod: € 40
Baeyens, M., plm. 80 exl., zeefdruk, alle gesigneerd, opgeplakt.Toegevoegd: 3 x exlibris Emmanuel Bayens.
Startbod: € 40
Stel moderne schemerlampen met beige kappen, h.77 cm.
Startbod: € 40
Startbod: € 45