Sluiten673 - 720 van 1183 resultaten
Oude zwart/goud geschilderde ijzeren kluis, h.75 x b.51 x d.42 cm.
Startbod: € 75
Jan Cremer (1940-2024), Map met 3 houtsneden (Tulips), uitgegeven 1992, nr.68/100 en handgesigneerd, provenance particuliere collectie
Startbod: € 35
Grote kunstbox uitgegeven in 2002 naar aanleiding van de vuurwerkramp in Enschede met unieke litho’s van 6 kunstenaars : Klaas Gubbels, Harrie Gerritz, Jan Cremer, Ab Gerritse, Siepke Huisman en Peter Holstein, op de map zit een stukje staal uit Enschede gemonteerd en genummerd met nr.94 van de oplage van 120 stuks, afmetingen litho’s 70 x 50 cm.
Startbod: € 220
Johannes Sambucus, handgekleurde kaart van Hongarije, 1578, 51 x 36 cm.
Startbod: € 150
Maria Catherina Verloop van Leeuwenboomkamp (1920), Landschap met doorkijk op de oceaan, gedateerd 1997, gouache, 67 x 47 cm.
Startbod: € 60
Antieke palissanderhouten likeurkelder met vier kristallen karaffen
Startbod: € 160
Dequé Art Deco tafellamp op marmeren met bronzen voetstuk en amberkleurige glazen kap in hoogreliëf, gesigneerd, h.45 cm.
Startbod: € 120
Twee antieke tafellampen met glazen pegels, opnieuw elektrisch ingericht, h.42 cm.
Startbod: € 140
Albasten art deco siercoupe op verzilverde voet, h.22 cm.
Startbod: € 45
Stel Art Deco boekensteunen met voorstelling van knielende dames op marmeren voetstuk, h.14,5 cm.
Startbod: € 140
Bronzen Art Deco beeld van een Afrikaanse vrouw, h.16 cm.
Startbod: € 60
Schneider, Art Deco tafellamp op smeedijzeren voetstuk en gesatineerd glazen kap in hoog reliëf, h.33 cm.
Startbod: € 95
Startbod: € 95
Art Deco tafellamp met voorstelling van een dame en amberkleurige glazen bol op marmeren voetstuk, h.25 cm.
Startbod: € 120
Art Deco beeld van twee honden op marmeren met onyx voetstuk, h.22 x l.57 cm.
Startbod: € 55
Terracotta Art Deco sculptuur van een zwarte panter op grijs basement
Startbod: € 60
Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met gesatineerd glazen bol, h.42 cm.
Startbod: € 120
Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met rozendecor en gesatineerd glazen kap in hoogreliëf, h.34 cm.
Startbod: € 85
Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met gesatineerd glazen kap in hoog reliëf, h.52 cm.
Startbod: € 170
Tafellamp op zwart glazen voet met decor van witte bloemen en zwart stoffen kap, h.54 cm.
Startbod: € 60
Verchroomde vintage hanglamp met melkglazen bollen
Startbod: € 150
Marmeren Art Deco pendule met vernikkeld bronzen monturen, h.20 cm.
Startbod: € 80
Marmeren art deco klokje met aan weerszijde een voorstelling van een meeuw, h.17 cm.
Startbod: € 80
Twee art deco boekensteunen met voorstelling van 2 bronskleurige legering beren op grijs marmeren voetstuk, h.16.5 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 20
Twee beeldjes met voorstelling van een smid en koperslager, h.33 cm.
Startbod: € 20
Bronzen Art Deco beeld van twee schaatsers op marmeren basement met uitsparing voor een pen, h.27 cm.
Startbod: € 80
Twee diverse uit hout gestoken Woestijnratten, h.17 cm. (1 oortje defect)
Startbod: € 25
Paul de Lussanet (1940), Naakten, krijttekening, gedateerd 2000, 65 x 51 cm.
Startbod: € 60
Antieke rijkbewerkte wortelnotenhouten met notenhouten bureau met opstand en ingebouwde kluisruimte achter een van de deuren, Duitsland ca.1880, h.114 x b.125 x d.75 cm.
Startbod: € 650
Antieke deels blauw geschilderde kinderschoolbank, h.60 x b.70 x d.70 cm.
Startbod: € 55
Blauw/wit Chinees porseleinen terrine (haarscheur), h.20 x diam. 30 cm.
Startbod: € 60
Antiek mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met originele tinnen waterbak en jaloeziedeuren, Holland ca 1790, h.90 of 144 x b.112 of 228 x d.60 cm.
Startbod: € 220
14 Kt. gouden koningsketting, 25,6 gram, L.45 cm.
Startbod: € 1.100
Startbod: € 600
Koop van een paars glazen fles, diverse Chinese kommetjes en een lithografie in lijst van een boerderij met schaapherder
Startbod: € 16
Koop van 4 oude gravures m.b.t. havens en schepen, 26 x 21 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 8
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Album postzegels, Nederland en Overzeese gebiedsdelen
Startbod: € 30
Koop divers, w.o. porselein, Wedgwood koffiekan met schoteltjes, etc.
Startbod: € 30
Blauw/wit met papegaaien gedecoreerde dekselvaas rustend op houten voetstuk, totaal h.47 cm.
Startbod: € 30
Gepolychromeerde met vogels en bloemen gedecoreerde aardewerken dekselvaas rustend op houten voetstuk, h.50 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Blauw/wit Chinees porseleinen schaal, h.16 x 40 cm. (defect)
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Startbod: € 25