Sluiten577 - 624 van 1183 resultaten
3 Diverse Chinees porseleinen Imari borden, diam.22 en 23 cm.
Startbod: € 130
Koopje van 3 sauskommen en klein vaasje, h.75 cm.
Startbod: € 180
4 Japans Imari porseleinen borden, diam.22 cm.
Startbod: € 70
2 Imari porseleinen theebussen met stoppen (beschadigingen)
Startbod: € 180
Koop van 5 platte en 2 diepe Lowestoft borden, diam.23 cm.
Startbod: € 180
Stel blauw/wit gedecoreerde Japans flessen, h.24 cm.
Startbod: € 70
4 Blauw/wit gedecoreerde Japanse borden, diam.22,25,5 en 32,5 cm.
Startbod: € 50
Met Chinees decor geschulpte aardewerken bord, diam.35 cm.
Startbod: € 70
Startbod: € 50
Startbod: € 90
Startbod: € 90
3 Diverse Delfts aardewerken borden, diam.30 cm.
Startbod: € 90
6 Diverse Delfts aardewerken bordjes (randschilfers), diam.17 cm.
Startbod: € 180
Koop van 2 paar diverse Imari porseleinen borden, diam.19,5 en 23 cm.
Startbod: € 70
Koop van 4 gepolychromeerde diepe borden, diam.23 cm.
Startbod: € 160
Koop van diverse Imari porseleinen schotels en kopjes
Startbod: € 140
Startbod: € 50
Stel gepolychromeerde Delfts aardewerken borden (randschilvers), diam.23 cm.
Startbod: € 90
Startbod: € 90
Startbod: € 90
Startbod: € 100
Startbod: € 130
Startbod: € 90
Gebombeerde zilveren theebus (sleutel manco), 360 gram
Startbod: € 360
Paar zilveren broeksknopen, Zeeuwse klederdracht
Startbod: € 400
Startbod: € 180
Startbod: € 260
Startbod: € 180
Startbod: € 140
Koop van 4 bijbels met dubbele zilveren sloten
Startbod: € 300
Legering inktstel met pen aan een houten handvat
Startbod: € 90
Startbod: € 260
Startbod: € 70
Startbod: € 220
4 Delfts aardewerken pauwstaartborden (randschilfers), diam.23 cm.
Startbod: € 140
8 Diverse Japans porseleinen Imari borden, 20, 22 en 24 cm.
Startbod: € 180
2 Paar porseleinen famille rose borden (randschilfers, haarscheurtjes), diam.23 cm.
Startbod: € 180
Stel porseleinen Imari deksel potten, h.30 cm.
Startbod: € 140
Koop van 3 Sterling zilveren broches en paar Sterling oorhangers
Startbod: € 90
Startbod: € 140
Startbod: € 180
Startbod: € 360
Startbod: € 90
Startbod: € 140
Verguld met steentjes ingelegde bronzen beeld van een Godin, h.21 cm.
Startbod: € 120
Onb.meester, Bedrijvigheid in de haven, gemengde techniek, 90 x 60 cm.
Startbod: € 100
1e Gehalte zilveren Jugendstil-stijl hanger met ovale parel
Startbod: € 30
Zilveren collier met hanger bezet met rozenkwarts
Startbod: € 30