481 - 528 van 1183 resultaten
Victor Bauffe (1849-1921), Molen met koe en roeiboot in landschap, aquarel, 42 x 28 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 190
Onb.meester, handgekapt marmeren dubbel borstbeeld van Dante met vrouw, h.36 x b.40 x d.26 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 150
Pieter de Regt (1877-1960), Landschap met bloesembomen, olieverf op paneel, 40 x 29 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 240
Pieter de Regt (1877-1960), Zeilboten op de Kaag, maroefle, 53 x 34 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 95
Philip Windt (1847-1921), Ochtenddauw op het strand met bomschuiten en schelpenwagen, aquarel, 35 x 25 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 150
Maurice François Auguste Courant (1847-1925), Havengezicht met afgemeerde schepen, olieverf op doek, 36 x 44 cm., gedateerd 1903, provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 380
Vintage 4-delig tegeltableau en een met vissen gedecoreerde geëmailleerde schaal
Startbod: € 25
Antieke Jugendstil Loetz vaas, 19e eeuw, h.24,5 cm.
Startbod: € 150
Groene Boheems kristallen vaas opgehoogd met gouden bloemen, h.41 cm.
Startbod: € 45
Startbod: € 240
Rob de Haan (1943), Abstract bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 100 cm.
Startbod: € 240
Oud glas-in-lood ruit met gebrandschilderd schip, h.110 x b.61 cm.(ruit) met kozijn 134 x 86 cm.
Startbod: € 25
Antieke metalen haardplaat, 48 x 49 cm. en twee vuurkorven
Startbod: € 75
Spiegel in antieke rijkbewerkte houten deels goudkleurige lijst, h.183 x b.106 cm.
Startbod: € 550
3 Antieke rijkbewerkte notenhouten Louis XVI Bergère fauteuils met gele zijden stof bekleed (slijtage aan stof)
Startbod: € 750
Startbod: € 35
Startbod: € 35
Startbod: € 75
Antieke steek met knoopletter W, regeerperiode Wilhelmina 1890-1948 met originele blikken bewaardoos
Startbod: € 95
Toegeschreven aan Ype Heerke Wenning (1879-1959), Winterlandschap met toren, olieverf op board, 12 x 12 cm.
Startbod: € 240
Startbod: € 25
Antieke blikken puddingvorm met liggende leeuw en een porseleinen puddingvorm
Startbod: € 35
Antieke notenhouten 2-deurs pastoorkast rustend op bolpoten, 18e eeuw, h.198 x b.200 x d.86 cm.
Startbod: € 300
Antieke mahoniehouten coulissetafel rustend op 3 klauwpoten en 2 bijgemaakt tussenbladen, diam.135 cm. of 255 cm.
Startbod: € 120
Antieke ingelegde rozenhouten Louis Seize 2-deurs hoekkast, h.80 x b.82 x d.58 cm.
Startbod: € 120
Nicolas Thomkins "La Fontaine" metalen 16-lichts kroonluchter, h.135 cm.
Startbod: € 120
Zeer uitgebreid crèmekleurig porseleinen Hemrich serviesdeel met grijs/witte Art Deco-stijl decoratie en gouden accent afgezet, Bavaria Germany
Startbod: € 75
Startbod: € 30
Adrianus jr. (Janus) van Zeegen (1881-1966), Onderwater scene met koraal en vis op de bodem der zee, gemengde techniek op paneel, 77 x 77 cm.
Startbod: € 240
Een paar lampen, heruitgave ontwerp Josef Hoffmann, 20e eeuw
Vierkant model, gehamerd metaal, de taps toelopende kappen met drie rijen knoppen. Tussen de vier leuningen een reservoir. Op een bolle voet. Gekoppelde elektrische bedrading. H. 56 cm
Startbod: € 120
Een achtdelig messing theeservies, ontwerp J. Eisenloeffel Circa 1905 Bestaande uit: een bouilloir op onderstel, een theepot op vuurkorf, een melkkan, een suikerpot met deksel, een bonbonschaal met oor en een rechthoekig dienblad met twee handgrepen. Onderdeel gemerkt.Dienblad L. 53 (8x)
Startbod: € 120
Kristallen met pleet tafelstel (handvat defect)
Startbod: € 16
2 Blauw/wit gedecoreerde Villeroy & Boch cachepots, h.24 x b.40 cm.
Startbod: € 45
Antieke mahoniehouten spinnekop salontafel, h.56 x b.126 x d.96 cm.
Startbod: € 18
Met halfedelstenen en parelmoer ingelegde Chinese tafel, h.33 x b.65 x d.33 cm.
Startbod: € 60
Jan Moerbeek (1947), Blauw drieluik, gedateerd 1988, olieverf zand op linnen, 111 x 60 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 180
Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915), "Oude boer", olieverf op doek, 200 x 120 cm., provenance particuliere collectie/tentoongesteld : Tentoonstelling van kunstwerken Arnhem 1913
Startbod: € 950
Antieke eikenhouten Louis XV 4-deur kast met vitrine opstand, h.237 x b.166 x d.56 cm.
Startbod: € 300
Antonio Frilli (1830 - 1902), marmeren buste van een gesluierde dame, gesigneerd, h.51 cm.
Startbod: € 240
Startbod: € 140
Art Deco tafellamp op geel koperen voet met gemarmerde glazen kap, h.37 cm.
Startbod: € 180
Staande schemerlamp met spiegelplaatjes, h.173 cm.
Startbod: € 70
Moderne zwarte design eetkamertafel op metalen onderstel, h.76 x b.260 x d.90 cm.
Startbod: € 300
Kidsmill, Moderne zwarte 3-laden commode met visgraatmotief, h.91 x b.115 x d.55 cm.
Startbod: € 100
Johan Hendrik (Hans) van Ieperen (1909-1995), Dorpsgezicht met kerk, olieverf op board, 64 x 77 cm.
Startbod: € 150
Henri Matisse, Lithografie naar het schilderij 'Zuma', 54 x 88 cm.
Startbod: € 50
Oude mahoniehouten 1-deurs hoekkast, h.146 x b.70 x d.42 cm.
Startbod: € 50
Antiek Engels staand horloge in mahoniehouten kast, h.221 x b.55 x d.25 cm.
Startbod: € 70