Taxaties
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
6:28:56

481 - 528 van 1183 resultaten
284558
#284558
Victor Bauffe (1849-1921), Molen met koe en roeiboot in landschap, aquarel, 42 x 28 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 190
284562
#284562
Onb.meester, handgekapt marmeren dubbel borstbeeld van Dante met vrouw, h.36 x b.40 x d.26 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 150
284565
#284565
Pieter de Regt (1877-1960), Landschap met bloesembomen, olieverf op paneel, 40 x 29 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 240
284566
#284566
Pieter de Regt (1877-1960), Zeilboten op de Kaag, maroefle, 53 x 34 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 95
284568
#284568
Philip Windt (1847-1921), Ochtenddauw op het strand met bomschuiten en schelpenwagen, aquarel, 35 x 25 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 150
284572
#284572
Maurice François Auguste Courant (1847-1925), Havengezicht met afgemeerde schepen, olieverf op doek, 36 x 44 cm., gedateerd 1903, provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 380
284724
#284724
Vintage 4-delig tegeltableau en een met vissen gedecoreerde geëmailleerde schaal
Startbod: € 25
284979
#284979
Antieke Jugendstil Loetz vaas, 19e eeuw, h.24,5 cm.
Startbod: € 150
284980
#284980
Groene Boheems kristallen vaas opgehoogd met gouden bloemen, h.41 cm.
Startbod: € 45
285005
#285005
Handgeknoopt Samarkand kleed, 303 x 206 cm.
Startbod: € 240
285008
#285008
Rob de Haan (1943), Abstract bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 100 cm.
Startbod: € 240
285011
#285011
Oud glas-in-lood ruit met gebrandschilderd schip, h.110 x b.61 cm.(ruit) met kozijn 134 x 86 cm.
Startbod: € 25
285014
#285014
Antieke metalen haardplaat, 48 x 49 cm. en twee vuurkorven
Startbod: € 75
285015
#285015
Spiegel in antieke rijkbewerkte houten deels goudkleurige lijst, h.183 x b.106 cm.
Startbod: € 550
285018
#285018
3 Antieke rijkbewerkte notenhouten Louis XVI Bergère fauteuils met gele zijden stof bekleed (slijtage aan stof)
Startbod: € 750
285019
#285019
2 Metalen haardbokken i.v.v. sfinxen
Startbod: € 35
285020
#285020
Startbod: € 35
285022
#285022
Koop antieke tinnen soldaatjes en paardjes
Startbod: € 75
285024
#285024
Antieke steek met knoopletter W, regeerperiode Wilhelmina 1890-1948 met originele blikken bewaardoos
Startbod: € 95
285025
#285025
Toegeschreven aan Ype Heerke Wenning (1879-1959), Winterlandschap met toren, olieverf op board, 12 x 12 cm.
Startbod: € 240
285291
#285291
Groot verzilverd dienblad, 55 x 42 cm.
Startbod: € 25
285293
#285293
Antieke blikken puddingvorm met liggende leeuw en een porseleinen puddingvorm
Startbod: € 35
284549
#284549
Antieke notenhouten 2-deurs pastoorkast rustend op bolpoten, 18e eeuw, h.198 x b.200 x d.86 cm.
Startbod: € 300
284552
#284552
Antieke mahoniehouten coulissetafel rustend op 3 klauwpoten en 2 bijgemaakt tussenbladen, diam.135 cm. of 255 cm.
Startbod: € 120
284555
#284555
Antieke ingelegde rozenhouten Louis Seize 2-deurs hoekkast, h.80 x b.82 x d.58 cm.
Startbod: € 120
283425
#283425
Nicolas Thomkins "La Fontaine" metalen 16-lichts kroonluchter, h.135 cm.
Startbod: € 120
284674
#284674
Zeer uitgebreid crèmekleurig porseleinen Hemrich serviesdeel met grijs/witte Art Deco-stijl decoratie en gouden accent afgezet, Bavaria Germany
Startbod: € 75
284749
#284749
3 Antieke goudsteen kastkommen (1 met defect)
Startbod: € 30
284664
#284664
Adrianus jr. (Janus) van Zeegen (1881-1966), Onderwater scene met koraal en vis op de bodem der zee, gemengde techniek op paneel, 77 x 77 cm.
Startbod: € 240
284820
#284820
Een paar lampen, heruitgave ontwerp Josef Hoffmann, 20e eeuw Vierkant model, gehamerd metaal, de taps toelopende kappen met drie rijen knoppen. Tussen de vier leuningen een reservoir. Op een bolle voet. Gekoppelde elektrische bedrading. H. 56 cm
Startbod: € 120
284821
#284821
Een achtdelig messing theeservies, ontwerp J. Eisenloeffel Circa 1905 Bestaande uit: een bouilloir op onderstel, een theepot op vuurkorf, een melkkan, een suikerpot met deksel, een bonbonschaal met oor en een rechthoekig dienblad met twee handgrepen. Onderdeel gemerkt.Dienblad L. 53 (8x)
Startbod: € 120
284807
#284807
Kristallen met pleet tafelstel (handvat defect)
Startbod: € 16
284810
#284810
2 Blauw/wit gedecoreerde Villeroy & Boch cachepots, h.24 x b.40 cm.
Startbod: € 45
284758
#284758
Antieke mahoniehouten spinnekop salontafel, h.56 x b.126 x d.96 cm.
Startbod: € 18
284931
#284931
Met halfedelstenen en parelmoer ingelegde Chinese tafel, h.33 x b.65 x d.33 cm.
Startbod: € 60
274760
#274760
Jan Moerbeek (1947), Blauw drieluik, gedateerd 1988, olieverf zand op linnen, 111 x 60 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 180
274493
#274493
Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915), "Oude boer", olieverf op doek, 200 x 120 cm., provenance particuliere collectie/tentoongesteld : Tentoonstelling van kunstwerken Arnhem 1913
Startbod: € 950
273780
#273780
Antieke eikenhouten Louis XV 4-deur kast met vitrine opstand, h.237 x b.166 x d.56 cm.
Startbod: € 300
275589
#275589
Antonio Frilli (1830 - 1902), marmeren buste van een gesluierde dame, gesigneerd, h.51 cm.
Startbod: € 240
280500
#280500
Vintage designlamp
Vintage designlamp
Startbod: € 140
280501
#280501
Art Deco tafellamp op geel koperen voet met gemarmerde glazen kap, h.37 cm.
Startbod: € 180
280502
#280502
Staande schemerlamp met spiegelplaatjes, h.173 cm.
Startbod: € 70
283555
#283555
Moderne zwarte design eetkamertafel op metalen onderstel, h.76 x b.260 x d.90 cm.
Startbod: € 300
283557
#283557
Kidsmill, Moderne zwarte 3-laden commode met visgraatmotief, h.91 x b.115 x d.55 cm.
Startbod: € 100
284202
#284202
Johan Hendrik (Hans) van Ieperen (1909-1995), Dorpsgezicht met kerk, olieverf op board, 64 x 77 cm.
Startbod: € 150
280556
#280556
Henri Matisse, Lithografie naar het schilderij 'Zuma', 54 x 88 cm.
Startbod: € 50
283582
#283582
Oude mahoniehouten 1-deurs hoekkast, h.146 x b.70 x d.42 cm.
Startbod: € 50
283584
#283584
Antiek Engels staand horloge in mahoniehouten kast, h.221 x b.55 x d.25 cm.
Startbod: € 70

1 2 3 ... 9 10 11 12 13 ... 23 24 25
481 - 528 van 1183 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties