Taxaties
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
7:04:53

433 - 480 van 1183 resultaten
285651
#285651
Brat Islava Pagon, Bosgezicht, olieverf op doek, 45 x 46 cm.
Startbod: € 45
285652
#285652
Onb.meester, Clown, gemengde techniek, 31 x 26 cm.
Startbod: € 25
285654
#285654
Daalhoff, Zicht op een boerderij, olieverf op paneel, 24 x 19 cm.
Startbod: € 30
285655
#285655
Koop van 2 schilderijtjes w.o. Behr
Startbod: € 16
285671
#285671
Albertus Gerard Hulshoff Pol (1883-1957), Boerderij met hooiberg in de winter, olieverf op paneel, 77 x 59 cm.
Startbod: € 60
285672
#285672
B. van der Woude, Stilleven met boek en tinnen kan, olieverf op doek, 73 x 60 cm., gedateerd 1907
Startbod: € 75
285700
#285700
Raoul Perdier (1929-2017), Vrouwelijk naakt met duiven, olieverf op doek, 80 x 64 cm.
Startbod: € 240
284461
#284461
Koop van 4 antieke zilveren saus/strooilepels
Startbod: € 200
283047
#283047
Blauw/wit Arita porseleinen schenkkan, h.28 cm.
Startbod: € 40
284470
#284470
Antieke ingelegde kist met een 2e gehalte zilveren koffie/theebestek met inhoud van twaalf 2e gehalte zilveren koffielepels, klontjestang, suikerschep en een theezeef
Startbod: € 200
284466
#284466
Koop van 6 grote en 6 kleine messen met 2e gehalte zilveren handvatten, 1170 gram
Startbod: € 300
284481
#284481
3 Blauw/wit met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen borden, diam.23 cm.
Startbod: € 60
284480
#284480
5 Imari porseleinen schotels en 7 kommen
Startbod: € 30
286659
#286659
Glazen dienblad met houten rand en messing handgrepen, 45 x 45 cm.
Startbod: € 45
286417
#286417
test
test
Startbod: € 75
283033
#283033
Antieke eikenhouten armfauteuil met 2 leeuwen met wapenschild bovenop de rugleuning, met beige stoffering met daarop de tekst: 'Non Magni Pondis Ouia Contigit'
Startbod: € 60
283034
#283034
Antieke eikenhouten stoel met 2 leeuwen met wapenschild bovenop de rugleuning, met beige stoffering met daarop de tekst: 'Non Magni Pondis Ouia Contigit'
Startbod: € 35
284259
#284259
Jan Altink (1885-1976), Bloemstilleven, olieverf op board, 44 x 54 cm., provenance particuliere collectie/Vendu Dickhaut, 2015
Startbod: € 240
284275
#284275
Velsen Kennemer Potterij Holland, aardewerken siervaas, het decor is ontworpen door E. Snel en geschilderd door J.G van Vliet, model nr. 46, h.18 cm., dit model is afgebeeld in: Velser aardewerk, Tachtig jaar jong; blz. 11,13,31 en 36
Startbod: € 300
284305
#284305
Met leder beklede mahoniehouten "gemakje", h.43 x b.48 x d.42 cm.
Startbod: € 14
284297
#284297
Oude Thonet armstoel met gestoffeerde bekleding
Startbod: € 30
284277
#284277
Else Carla (Els) Boone (1943), Lezende vrouw met lamp, aquarel, 60 x 41 cm.
Startbod: € 35
284379
#284379
Groen/blauw gestreept schaaltje, Kosta Boda, ontwerp Anna Ehrner, h.7 x diam.15 cm.
Startbod: € 20
284382
#284382
Kosta Boda, blauwkleurig glazen trompet vaas, h.17 x diam.21 cm.
Startbod: € 20
284371
#284371
Ond.gesign., blank glazen sierfles, h.30 cm.
Startbod: € 12
284373
#284373
Onb.meester, glazen kraagvaas met luchtbellen, h.22 cm.
Startbod: € 20
284374
#284374
Blauw glazen siervaas, gesign. Holmegaard door Per Lutken, ca.1961, h.23 cm.
Startbod: € 20
284384
#284384
Geëtste glazen Art Deco gebakstel bestaande uit een grote schaal en 7 bordjes (3 bijpassend en 4 afwijkend)
Startbod: € 20
284393
#284393
Floris Meijdam, Leerdam, zwart/wit gestreepte glazen siervaas, h.15 x b.22 x d.21 cm.
Startbod: € 60
283277
#283277
Hendrike Louise 'Riek' Wesseling (1914-1995), Glazen Bol (atelier), épreuve d'artiste, handgesigneerde gravure, 25 x 21 cm.
Startbod: € 60
283276
#283276
Anton Heijboer (1924-2005), Vrouw, olieverf op leistenen paneel, 37 x 26 cm.
Startbod: € 150
283161
#283161
Cloisonné vaas, h.31 cm.
Cloisonné vaas, h.31 cm.
Startbod: € 35
283369
#283369
Antieke ingelegde palissanderhouten empire trumeau met buffet opstand en wit marmeren blad, rustend op klauwpoten, h.82 x b.119 x d.60 cm.
Startbod: € 150
284437
#284437
Engelse zilveren met houten flessenbak
Startbod: € 75
284453
#284453
3 Antieke zilveren lepels, totaal 154 gram
Startbod: € 150
284433
#284433
Koop diverse natuurstenen colliers
Startbod: € 45
284440
#284440
Koop divers antiek kristal, etc.
Startbod: € 25
283370
#283370
Anton Heyboer (1924-2005), 4 Vrouwen, gouache, 108 x 78 cm., met achterop de tekst "Liefs van mij als de 5e vrouw, Petra Heyboer", 15-3-2008, Den Ilp 03', Veel plezier met deze 4 vrouwtjes"
Startbod: € 150
284661
#284661
Charles Lapostolet 1824-1890., Huis aan het water, olieverf op paneel, 41 x 32 cm.
Startbod: € 380
284662
#284662
Frits Johan Goosen (1943), Afgemeerde schepen aan de kade, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Startbod: € 240
284521
#284521
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Marylin in zwart/wit, hand gesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 93 x 74 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar, zonder glas
Startbod: € 120
284522
#284522
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Portret van Mozart, handgesigneerde zeefdruk, nr.45/50, met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 78 x 56 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar
Startbod: € 120
284525
#284525
Koopje diverse postzegels, Vasarely en Salvador Dali, etc.
Startbod: € 14
284527
#284527
Louis Boermeester (1908-1992), Dubbel glas-in-lood ontwerp, gouache op papier, 26 x 20 cm.
Startbod: € 20
284528
#284528
Ulrica Hydman Vallien (1938), voor Kosta Boda, handbeschilderde glazen siervaas, h.37 cm.
Startbod: € 75
284529
#284529
Ulrica Hydman Vallien (1938), voor Kosta Boda, handbeschilderde glazen siervaas, h.26 cm.
Startbod: € 75
284587
#284587
Koopje antiek kinderspeelgoed w.o. Steiff beesten
Startbod: € 35
284588
#284588
Antieke messing reiswekker in bijpassende lederen foudraal
Startbod: € 95

1 2 3 ... 8 9 10 11 12 ... 23 24 25
433 - 480 van 1183 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties