433 - 480 van 1183 resultaten
Brat Islava Pagon, Bosgezicht, olieverf op doek, 45 x 46 cm.
Startbod: € 45
Onb.meester, Clown, gemengde techniek, 31 x 26 cm.
Startbod: € 25
Daalhoff, Zicht op een boerderij, olieverf op paneel, 24 x 19 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 16
Albertus Gerard Hulshoff Pol (1883-1957), Boerderij met hooiberg in de winter, olieverf op paneel, 77 x 59 cm.
Startbod: € 60
B. van der Woude, Stilleven met boek en tinnen kan, olieverf op doek, 73 x 60 cm., gedateerd 1907
Startbod: € 75
Raoul Perdier (1929-2017), Vrouwelijk naakt met duiven, olieverf op doek, 80 x 64 cm.
Startbod: € 240
Startbod: € 200
Blauw/wit Arita porseleinen schenkkan, h.28 cm.
Startbod: € 40
Antieke ingelegde kist met een 2e gehalte zilveren koffie/theebestek met inhoud van twaalf 2e gehalte zilveren koffielepels, klontjestang, suikerschep en een theezeef
Startbod: € 200
Koop van 6 grote en 6 kleine messen met 2e gehalte zilveren handvatten, 1170 gram
Startbod: € 300
3 Blauw/wit met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen borden, diam.23 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 30
Glazen dienblad met houten rand en messing handgrepen, 45 x 45 cm.
Startbod: € 45
Antieke eikenhouten armfauteuil met 2 leeuwen met wapenschild bovenop de rugleuning, met beige stoffering met daarop de tekst: 'Non Magni Pondis Ouia Contigit'
Startbod: € 60
Antieke eikenhouten stoel met 2 leeuwen met wapenschild bovenop de rugleuning, met beige stoffering met daarop de tekst: 'Non Magni Pondis Ouia Contigit'
Startbod: € 35
Jan Altink (1885-1976), Bloemstilleven, olieverf op board, 44 x 54 cm., provenance particuliere collectie/Vendu Dickhaut, 2015
Startbod: € 240
Velsen Kennemer Potterij Holland, aardewerken siervaas, het decor is ontworpen door E. Snel en geschilderd door J.G van Vliet, model nr. 46, h.18 cm., dit model is afgebeeld in: Velser aardewerk, Tachtig jaar jong; blz. 11,13,31 en 36
Startbod: € 300
Met leder beklede mahoniehouten "gemakje", h.43 x b.48 x d.42 cm.
Startbod: € 14
Oude Thonet armstoel met gestoffeerde bekleding
Startbod: € 30
Else Carla (Els) Boone (1943), Lezende vrouw met lamp, aquarel, 60 x 41 cm.
Startbod: € 35
Groen/blauw gestreept schaaltje, Kosta Boda, ontwerp Anna Ehrner, h.7 x diam.15 cm.
Startbod: € 20
Kosta Boda, blauwkleurig glazen trompet vaas, h.17 x diam.21 cm.
Startbod: € 20
Startbod: € 12
Onb.meester, glazen kraagvaas met luchtbellen, h.22 cm.
Startbod: € 20
Blauw glazen siervaas, gesign. Holmegaard door Per Lutken, ca.1961, h.23 cm.
Startbod: € 20
Geëtste glazen Art Deco gebakstel bestaande uit een grote schaal en 7 bordjes (3 bijpassend en 4 afwijkend)
Startbod: € 20
Floris Meijdam, Leerdam, zwart/wit gestreepte glazen siervaas, h.15 x b.22 x d.21 cm.
Startbod: € 60
Hendrike Louise 'Riek' Wesseling (1914-1995), Glazen Bol (atelier), épreuve d'artiste, handgesigneerde gravure, 25 x 21 cm.
Startbod: € 60
Anton Heijboer (1924-2005), Vrouw, olieverf op leistenen paneel, 37 x 26 cm.
Startbod: € 150
Startbod: € 35
Antieke ingelegde palissanderhouten empire trumeau met buffet opstand en wit marmeren blad, rustend op klauwpoten, h.82 x b.119 x d.60 cm.
Startbod: € 150
Startbod: € 75
Startbod: € 150
Startbod: € 45
Startbod: € 25
Anton Heyboer (1924-2005), 4 Vrouwen, gouache, 108 x 78 cm., met achterop de tekst "Liefs van mij als de 5e vrouw, Petra Heyboer", 15-3-2008, Den Ilp 03', Veel plezier met deze 4 vrouwtjes"
Startbod: € 150
Charles Lapostolet 1824-1890., Huis aan het water, olieverf op paneel, 41 x 32 cm.
Startbod: € 380
Frits Johan Goosen (1943), Afgemeerde schepen aan de kade, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Startbod: € 240
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Marylin in zwart/wit, hand gesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 93 x 74 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar, zonder glas
Startbod: € 120
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Portret van Mozart, handgesigneerde zeefdruk, nr.45/50, met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 78 x 56 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar
Startbod: € 120
Koopje diverse postzegels, Vasarely en Salvador Dali, etc.
Startbod: € 14
Louis Boermeester (1908-1992), Dubbel glas-in-lood ontwerp, gouache op papier, 26 x 20 cm.
Startbod: € 20
Ulrica Hydman Vallien (1938), voor Kosta Boda, handbeschilderde glazen siervaas, h.37 cm.
Startbod: € 75
Ulrica Hydman Vallien (1938), voor Kosta Boda, handbeschilderde glazen siervaas, h.26 cm.
Startbod: € 75
Koopje antiek kinderspeelgoed w.o. Steiff beesten
Startbod: € 35
Antieke messing reiswekker in bijpassende lederen foudraal
Startbod: € 95