logo
Veiling
Aftersales
Taxaties
Services
Collectie
Over ons
Actuele informatie huidige veiling
Login Registreer
Nederlands English Simplified Chinese
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
Lijst
Lijst
Afbeeldingen
Afbeeldingen
Complete catalogus (zonder afbeeldingen)
Complete catalogus (zonder afbeeldingen)
Uw persoonlijke catalogus (met afbeeldingen)
3:30:05

Welkom bij de veiling!

Hier treft u het huidige of meest recente veilingaanbod aan. Een week voor aanvang van de kijkdagen staat de complete catalogus online en gaat het bieden van start. Onder 'Mijn catalogus' kunt u een selectie aanmaken van de kavels die u wilt volgen. Zodoende kunt u gemakkelijk een bod uitbrengen en op de hoogte blijven van de veilingstatus. Door op de pijl bovenaan de catalogus te klikken kunt u een eventueel aangekondigde veiling (in voorbereiding) bekijken. https://www.vanzadelhoff.nl/instructions-online-live-bidding

Sluiten
< Vorige
Volgende >
145 - 192 van 1183 resultaten
Start op 09-02-2026
#286258
Startbod: € 60
Bekijken
286258
Onb.meester, Portret van een man, olieverf op doek, 75 x 61 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286259
Startbod: € 25
Bekijken
286259
Reproductie naar Thierry Poncelet, Hond in uniform, 70 x 55 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286260
Startbod: € 60
Bekijken
286260
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op doek, 60 x 48 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286261
Startbod: € 25
Bekijken
286261
Onb.meester, Portret van een dame, reproductie, 60 x 49 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286263
Startbod: € 16
Bekijken
286263
F.L. ter Braake, Portet van Riekie, olieverf op board, 38 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286264
Startbod: € 25
Bekijken
286264
H.G. Deley, Landschap, olieverf op paneel, 27 x 35 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286265
Startbod: € 45
Bekijken
286265
Onb.meester, Portret van een man, gemengde techniek, 52 x 43 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286266
Startbod: € 40
Bekijken
286266
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op board, 77 x 4 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286267
Startbod: € 75
Bekijken
286267
Waaier in goudkleurige striklijst en hierbij nog een losse w ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286270
Startbod: € 16
Bekijken
286270
Reproductie naar Adriaan van 't Hoff, Twee windhonden, 50 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286271
Startbod: € 25
Bekijken
286271
Monogram H.E., Moeder met kinderen, gemengde techniek, 30 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286272
Startbod: € 25
Bekijken
286272
Koop van 4 diverse portretten, reproducties
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285578
Startbod: € 8
Bekijken
285578
Koop van 2 diverse olieverfschilderijen
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285586
Startbod: € 25
Bekijken
285586
Albasten schaarlamp, diam.35 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285590
Startbod: € 30
Bekijken
285590
Mahoniehouten nachtkast met 2 deurtjes en een lade, h.80 x b ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285591
Startbod: € 75
Bekijken
285591
Notenhouten ronde tafel afgedekt met lederen blad met laden, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285592
Startbod: € 30
Bekijken
285592
Rijkbewerkte Chinese kamferkist
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285593
Startbod: € 30
Bekijken
285593
Eikenhouten armfauteuil
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285605
Startbod: € 16
Bekijken
285605
Onb.meester, Huisjes in landschap, lithografie, 39 x 26 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#274623
Startbod: € 60
Bekijken
274623
Jan Harm (Weyns)Weijns (1864-1945), Boerderij aan het water, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286273
Startbod: € 40
Bekijken
286273
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, gemengde te ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286274
Startbod: € 30
Bekijken
286274
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, gemengde te ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286275
Startbod: € 75
Bekijken
286275
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, gemengde te ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286276
Startbod: € 45
Bekijken
286276
Gerard van den Oetelaar, Abstracte voorstelling, 2-luik, gem ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286282
Startbod: € 150
Bekijken
286282
Anton Heyboer (1924-2005), 'Never the innocent can disappear ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286283
Startbod: € 150
Bekijken
286283
Jan Cremer (1940-2024), Tulpenveld, hand gesigneerde lithogr ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286284
Startbod: € 30
Bekijken
286284
Hans Abbing (1946), Mannelijk naakt, ets, genummerd 5/50, ge ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286285
Startbod: € 30
Bekijken
286285
Hans Abbing (1946), Mannelijk naakt, ets, genummerd 5/50, ge ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286286
Startbod: € 60
Bekijken
286286
Lambert Oude Wesselink, Zonder titel, op paneel, gedateerd 2 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286287
Startbod: € 240
Bekijken
286287
Espen Greger Hagen (1964-2008), Naakte vrouwen aan de bar, g ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286299
Startbod: € 30
Bekijken
286299
Guillaume Cornelis 'Corneille' van Beverloo (1922-2010), Zon ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286300
Startbod: € 30
Bekijken
286300
Guillaume Cornelis 'Corneille' van Beverloo (1922-2010), Zon ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286301
Startbod: € 120
Bekijken
286301
Jan te Wierik (1954-2002), Zonder titel, gouache, 29 x 21 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286302
Startbod: € 75
Bekijken
286302
Wim Hagemans (1922-2009), Abstract, olieverf op board, 68 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286303
Startbod: € 120
Bekijken
286303
Anton Heyboer (1924-2005), Zonder titel, Gouache, 37 x 28 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286304
Startbod: € 240
Bekijken
286304
Jan Cremer (1940-2024), Abstract, olieverf op doek, gedateer ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286308
Startbod: € 240
Bekijken
286308
Omgeving Jongkind, Winterlandschap met molens en personen, o ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285622
Startbod: € 30
Bekijken
285622
Onb.meester, Tjalk voor de kust, olieverf op doek, 29 x 20 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285623
Startbod: € 75
Bekijken
285623
Onb.meester, Winters bosven met schaatsers en personen, olie ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285624
Startbod: € 30
Bekijken
285624
Willem Alexander Knip, Havengezicht en Gezicht op dorp, 2 dr ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285625
Startbod: € 75
Bekijken
285625
Onb.meester, IJsgezicht met personen, olieverf op doek, 60 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285626
Startbod: € 30
Bekijken
285626
Lucia (Lucie) Paulina Wittig-Keijser (1873-1958), Stilleven ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285627
Startbod: € 40
Bekijken
285627
Willem Fredrik Noordijk (1887-1970), Gezicht op Laren, paste ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286309
Startbod: € 25
Bekijken
286309
Doos diverse stereo apparatuur etc.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#190209
Startbod: € 400
Bekijken
190209
Grote houten industriële 2-deur kast met metalen beslag, h.2 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283298
Startbod: € 30
Bekijken
283298
Rolf Weijburg (1952), Santiago, handgesigneerde kleurenets, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283301
Startbod: € 30
Bekijken
283301
Rolf Weijburg (1952), Cidade do Mindelo, handgesigneerde kle ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#283303
Startbod: € 50
Bekijken
283303
Twee zilverkleurige lijsten waarvan 1 voorzien van glas, 87 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning

< Vorige
1 2 3 4 5 6 ... 23 24 25
Volgende >
145 - 192 van 1183 resultaten

logo
Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties
Nieuwe Havenweg 53A
216 BL Hilversum
Nederland

(+31) 035 - 624 7170
INFO@VANZADELHOFF.NL
Services
Private sales Evenementen Woningontruiming Postservice en transport
Over ons
Het team Geschiedenis In de pers Highlights
Contact en openingstijden
FAQ
Privacy en cookies
Algemene voorwaarden
www.vanzadelhoff.nl | Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties | All rights reserved