logo
Veiling
Aftersales
Taxaties
Services
Collectie
Over ons
Actuele informatie huidige veiling
Login Registreer
Nederlands English Simplified Chinese
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
Lijst
Lijst
Afbeeldingen
Afbeeldingen
Complete catalogus (zonder afbeeldingen)
Complete catalogus (zonder afbeeldingen)
Uw persoonlijke catalogus (met afbeeldingen)
19:15:24

Welkom bij de veiling!

Hier treft u het huidige of meest recente veilingaanbod aan. Een week voor aanvang van de kijkdagen staat de complete catalogus online en gaat het bieden van start. Onder 'Mijn catalogus' kunt u een selectie aanmaken van de kavels die u wilt volgen. Zodoende kunt u gemakkelijk een bod uitbrengen en op de hoogte blijven van de veilingstatus. Door op de pijl bovenaan de catalogus te klikken kunt u een eventueel aangekondigde veiling (in voorbereiding) bekijken. https://www.vanzadelhoff.nl/instructions-online-live-bidding

Sluiten
< Vorige
Volgende >
97 - 144 van 1183 resultaten
Start op 09-02-2026
#286140
Startbod: € 16
Bekijken
286140
Siemens stofzuiger
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286141
Startbod: € 25
Bekijken
286141
Koop divers theestoof, doofpot etc.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286142
Startbod: € 40
Bekijken
286142
Gianelli, Vintage kunststof hanglamp
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286143
Startbod: € 30
Bekijken
286143
Verstelbare messing staande schemerlamp
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286144
Startbod: € 30
Bekijken
286144
Verstelbare messing staande schemerlamp
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286145
Startbod: € 30
Bekijken
286145
Verstelbare vintage staande schemerlamp
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286147
Startbod: € 60
Bekijken
286147
Eikenhouten eetkamertafel met opklapbare zijkanten, h.78 x b ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286151
Startbod: € 16
Bekijken
286151
Doos divers koper en tin
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286152
Startbod: € 16
Bekijken
286152
Doos divers
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286154
Startbod: € 16
Bekijken
286154
Doos divers
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286165
Startbod: € 75
Bekijken
286165
Bernard Schregel (1870-1956), Bloemstilleven, olieverf op do ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285425
Startbod: € 75
Bekijken
285425
Van Ojen, Stilleven, handgesigneerde lithografie, gedateerd ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286113
Startbod: € 150
Bekijken
286113
Jan Ludovicus Moerman (1818-1896), Maanlandschap met molen, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286116
Startbod: € 80
Bekijken
286116
G. Henkes (1844-1927), Zeeuwse dames voor kerk, pasteltekeni ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285453
Startbod: € 75
Bekijken
285453
Onb.meester, Dame in interieur, olieverf op board, 38,5 x 32 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285455
Startbod: € 75
Bekijken
285455
Onb.meester, draagt signatuur David Oyen, interieurgezicht, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285456
Startbod: € 30
Bekijken
285456
Monogram G.M.M., Schelpenvisser met paard en wagen aan het s ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286173
Startbod: € 200
Bekijken
286173
Icha Wu, Stilleven met fruit, olieverf op doek, 100 x 100 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286174
Startbod: € 300
Bekijken
286174
Rong Rong Gang, Krijger, olieverf op doek, 150 x 110 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286175
Startbod: € 200
Bekijken
286175
Ren Rong Gang, Vissersboten, olieverf op doek, 70 x 70 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286176
Startbod: € 200
Bekijken
286176
Monogram N.N., 'Venus de Milo', acryl op doek, 90 x 120 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286180
Startbod: € 260
Bekijken
286180
Lin Jin Chun (1983), Vrouwelijk naakt, acryl op doek, 78 x 1 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286181
Startbod: € 260
Bekijken
286181
Lin Jin Chun (1983), Vrouwelijk naakt, acryl op doek, gedate ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286182
Startbod: € 150
Bekijken
286182
Lin Jin Chun (1983), Vrouwelijk naakt, acryl op doek, 72 x 1 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286183
Startbod: € 260
Bekijken
286183
Lin Jin Chun (1983), Vrouwelijk naakt, acryl op doek, 72 x 1 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286184
Startbod: € 260
Bekijken
286184
Lin Jin Chun (1983), Stilleven met groente, olieverf op doek ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286188
Startbod: € 260
Bekijken
286188
Catherine, Naakt in de speciekuip, olieverf op doek, gedatee ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286203
Startbod: € 40
Bekijken
286203
Set Godox studio flitsers, inclusief softboxes, statieven, r ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286206
Startbod: € 30
Bekijken
286206
Vintage staande asbak, h.72 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286207
Startbod: € 45
Bekijken
286207
Dutch Originals chroom kapstok met hangers
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286210
Startbod: € 45
Bekijken
286210
Staande messing schemerlamp met witte tulpvormige kap, 20/30 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285530
Startbod: € 380
Bekijken
285530
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285531
Startbod: € 450
Bekijken
285531
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285532
Startbod: € 300
Bekijken
285532
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285533
Startbod: € 75
Bekijken
285533
Erwin de Vries (1929), Zonder titel (1998), handgesigneerde ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285546
Startbod: € 150
Bekijken
285546
Ineke van Koningsbruggen (1943), Abstract, gemengde techniek ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285547
Startbod: € 150
Bekijken
285547
Ineke van Koningsbruggen (1943), Abstract, gemengde techniek ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285548
Startbod: € 40
Bekijken
285548
Jan Wiegers (1893-1959), Bosgezicht, olieverf op board, 55 x ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#273916
Startbod: € 30
Bekijken
273916
Antieke eikenhouten panelenkist, h.81 x b.136 x d.75 cm.
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286250
Startbod: € 16
Bekijken
286250
Doos diverse schilderijen en wanddecoraties
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286251
Startbod: € 40
Bekijken
286251
Onb.meester, Portret van een Pekinees, olieverf op paneel, 2 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286252
Startbod: € 40
Bekijken
286252
Gravure met afbeelding van 'Marten Harpertsz Tromp, Luitenan ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#285610
Startbod: € 150
Bekijken
285610
Peter Polderman (1933-1998), Zonder titel, aquarel 138 x 200 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286253
Startbod: € 25
Bekijken
286253
Ond.gesigneerd, Portret van een jongetje, olieverf op doek, ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286254
Startbod: € 30
Bekijken
286254
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op board, 49 x 3 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286255
Startbod: € 60
Bekijken
286255
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op doek, 109 x 8 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286256
Startbod: € 60
Bekijken
286256
E.P.H. Tieman, Divers pluimvee, olieverf op doek, gedateerd ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning
Start op 09-02-2026
#286257
Startbod: € 90
Bekijken
286257
Onb.meester, Portret van een man, olieverf op doek, 90 x 73 ...
Start op 09-02-2026
outbid-warning

< Vorige
1 2 3 4 5 ... 23 24 25
Volgende >
97 - 144 van 1183 resultaten

logo
Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties
Nieuwe Havenweg 53A
216 BL Hilversum
Nederland

(+31) 035 - 624 7170
INFO@VANZADELHOFF.NL
Services
Private sales Evenementen Woningontruiming Postservice en transport
Over ons
Het team Geschiedenis In de pers Highlights
Contact en openingstijden
FAQ
Privacy en cookies
Algemene voorwaarden
www.vanzadelhoff.nl | Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties | All rights reserved