Sluiten2017 - 2064 van 2465 resultaten
1d 13u 44m
Cees Andriessen (1940), Zonder titel, pragedruk 16/35, 60 x 60 cm.
Startbod: € 45
1d 13u 44m
Truus Nienhuis (1929-2019), Veren, collage in gemengde techniek, gedateerd '98, 38 x 52 cm.
Startbod: € 60
1d 13u 44m
Nico Benschop, Rotterdam 1907-2001 Rotterdam, Landschap met struik en prikkeldraad, aquarel, 66 x 50 cm.
Startbod: € 30
1d 13u 44m
Cornelius Hendrik Rogge (1932), Collage van papier, #1/40, gedateerd 1990, 90 x 129 cm.
Startbod: € 40
1d 13u 44m
Gerard Schaperkötter, Amsterdam 1914-2006 Amstelveen, Abstract, aquarel, gedateerd 1984, 37 x 50 cm.
Startbod: € 35
1d 13u 44m
Arie Berkulin (1939), Roermond, drieluik, acryl op papier, gedateerd 1982 (glas deels beschadigd), 80 x 105 cm. (per deel)
Startbod: € 45
1d 13u 44m
Bart ten Bruggencate, 1954, Bloemstilleven, olieverf op linnen, 100 x 80 cm., gedateerd 1986, aangekocht 8/2/1987
Startbod: € 75
1d 13u 44m
Chinese School, bloemstilleven, aquarel, 55 x 68 cm.
Startbod: € 40
1d 13u 44m
Kristallen tazza en een kristallen schuitvormige schaal
Startbod: € 25
1d 13u 44m
Zwart gelakte 3-deurs hoekkast, h.181 x b.86 x d.54 cm.
Startbod: € 25
1d 13u 44m
Gert Taken, Abstract, gouache op papier achter glas, 78 x 120 cm.
Startbod: € 16
1d 13u 44m
Grote gipsen reliëf wandplaquette, h.59 x b.134 cm.
Startbod: € 35
1d 13u 44m
Cesare Monti, Brescia, 1891-1959 Bellano (Lecco), Huisjes in landschap, olieverf op paneel, 48 x 63 cm.
Startbod: € 240
1d 13u 44m
Philippe Hardy (Frans, 1950), Abstracte compositie, gemengde techniek op papier, 75,5 x 57 cm.
Huidig bod: € 20
1d 13u 44m
Onb. meester, collage in gemengde techniek van identieke scenes in passe-partout, totale formaat: 70 x 100 cm.
Startbod: € 60
1d 13u 44m
Ingekleurde prent van Deventer, binnenmaat 55 x 44 cm.,
buit ...
buitenmaat 75 x 66 cm.
Startbod: € 50
1d 13u 44m
Antieke blauw/grijs gelakte 2-deurs kast met 2 laden, h.190 x b.173 x d.65 cm.
Startbod: € 75
1d 13u 44m
Grenenhouten buffetkast met opstand, h.198 x b.121 x d.60 cm.
Huidig bod: € 75
1d 13u 44m
Twee chroom schemerlampvoeten met tweed kappen, h.76 cm.
Startbod: € 95
1d 13u 44m
Porseleinen Satsuma dekselpot, h.20 x b.20 x d.15 cm.
Huidig bod: € 20
1d 13u 54m
Koop van 2 diverse gestoken eikenhouten stoofjes
Huidig bod: € 25
1d 13u 54m
Stel goudkleurige wandlampen i.v.v. een schelp
Startbod: € 30
1d 13u 54m
Grote Indonesische Wajang kulit pop, Ganesha, Hindoe God, h.135 cm.
Startbod: € 20
1d 13u 54m
Spiegel in zwart/goudkleurige lijst, 90 x 40 cm.
Startbod: € 25
1d 13u 54m
2 Oude handgeschreven geschriften, gedateerd 1835, 51 x 40 cm.
Startbod: € 20
1d 13u 54m
Wit gelakte 6-laden kastje, h.121 x b.50 x d.40 cm.
Huidig bod: € 30