售出
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk, Amsterdam 1924-1994 Alkmaar, Gedichten, liefde, en dood en kussen elkaar dood weer tot leven in blauwe map met bijpassende lithografieën
More...
€ 75
售出
您的出价被超越
售出
Carlos Henny Blaaker, Paramaribo, 1961, Gevelstudie, 2001 olieverf op doek, 20 x 19 cm.
More...
€ 120
售出
您的出价被超越
售出
Carlos Henny Blaaker, Paramaribo, 1961, De Lange Hilleweg Rotterdam Zuid, olieverf op paneel, gedateerd 2001, 21 x 12 cm.
More...
€ 220
售出
您的出价被超越
售出
Carlos Henny Blaaker, Paramaribo, 1961, Rijnhaven Rotterdam, olieverf op doek, 20 x 10 cm.
More...
€ 220
售出
您的出价被超越
售出
Jan des Bouvrie, grijs/crème gestoffeerde armfauteuil (deels slijtage)
More...
€ 30
售出
您的出价被超越
售出
Ond.gesign., Twee meisjes, gem.techniek op doek, 79 x 41 cm.
More...
€ 25
售出
您的出价被超越
售出
Vintage metalen salontafel met draadglazen blad, h.41 x b.95 x d.95 cm.
More...
€ 40
售出
您的出价被超越
售出
Artifort, 2 wit beklede vintage banken, h.70 x b.180 x d.80 cm.
More...
€ 450
售出
您的出价被超越
售出
Bert Muller, chroom vintage koffiemachine Egro, h.88 cm.
More...
€ 130
售出
您的出价被超越
售出
Jan des Bouvrie, grijs/crèmekleurige armfauteuil
More...
€ 75
售出
您的出价被超越
售出
Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gesatineerde glazen kap in hoogreliëf, h.58 cm.
More...
€ 120
售出
您的出价被超越
售出
Aluminium flightcase dressoir, h.73 x b.180 x d.46 cm.
More...
€ 280
售出
您的出价被超越
售出
€ 60
售出
您的出价被超越
售出
Art Deco tafellamp op rijk bewerkte verzilverd bronzen voet met gesatineerde Muller glazen kap in hoogreliëf, h.53 cm.
More...
€ 425
售出
您的出价被超越
售出
Oude Neo-Gotische koperen 6-lichts kandelaar, h.60 cm.
More...
€ 65
售出
您的出价被超越
售出
Makkum aardewerken vaas, Clemens Briels voor Philips, nr.103/500, h.25 cm.
More...
€ 40
售出
您的出价被超越
售出
Borek Sipek, voor Driade, twee vintage paars metalen met beukenhouten design stoelen (Jansky chair),
More...
€ 475
售出
您的出价被超越
售出
14 Kt. witgouden collier met entourage hanger bezet met briljant geslepen diamant tot. circa 0.28 karaat F/G VS/SI - 45 cm
More...
€ 380
售出
您的出价被超越
售出
14 Kt. witgouden Oro damespolshorloge bezet met briljant geslepen diamanten en witgouden band, 18,2 gram
More...
€ 550
售出
您的出价被超越
售出
14 Kt. witgouden damespolshorloge bezet met briljant geslepen diamantjes aan gematteerde witgouden armband, totaalgewicht 31 gram
More...
€ 950
售出
您的出价被超越
售出
Gepolychromeerde met hanen, vogels en bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas, h.46 cm.
More...
€ 120
售出
您的出价被超越
售出
Twee lithografieën van Frederick Hundertwasser, 117,5 x 27 cm.
More...
€ 75
售出
您的出价被超越
售出
Kourosh Ajamlou, Abstract, acrylverf op doek, gedateerd 2008, 79 x 80 cm.
More...
€ 45
售出
您的出价被超越
售出
Leo Rubens, Bloemstilleven, olieverf op board, 48 x 46 cm.
More...
€ 75
售出
您的出价被超越
售出
Kourosh Ajamlou, Twee personen, gouache op papier, gedateerd 2012
More...
€ 25
售出
您的出价被超越
售出
Antieke notenhouten Noord Italiaanse Renaissance-stijl kist met bijpassend sleutel, 17e/18e eeuw, met massief eikenhouten binnen betimmering, h.57 x b.170 x d.56 cm.
More...
€ 850
售出
您的出价被超越
售出
Maria Tjui, 1934, Pasar Indonesië, gesigneerd r.o. en 1978, olieverf op doek in originele hout gestoken Balinese lijst, 80 x 50 cm.
More...
€ 160
售出
您的出价被超越
售出
Anne Semler (1947), Buste, olieverf op doek, 49,5 x 39,5 cm.
More...
€ 75
售出
您的出价被超越
售出
Oude chocolade-mal vermaakt tot bijzettafel, h.27 x b.42 x d.28 cm.
More...
€ 40
售出
您的出价被超越
售出
Leonardus Petrus Paulus (Lon) Pennock, Den Haag 1945-2020 Den Haag, Balans, cortenstalen sculptuur, h.23 x L.100 x b.23 cm.
More...
€ 75
售出
您的出价被超越
售出
More...
€ 45
售出
您的出价被超越
售出
Koop van 3 diverse porseleinen en aardewerken beelden.
More...
€ 45
售出
您的出价被超越
售出
Delftse boterpot, kan en kom (chips en randschadiging)
More...
€ 100
售出
您的出价被超越
售出
€ 240
售出
您的出价被超越
售出
Chinees porseleinen dekselpot met decor van vlinders en bloemen, h.25 cm.
More...
€ 65
售出
您的出价被超越
售出
2 Antieke biscuit bloemenbeeldje onder glazen stolp, h.52 cm.
More...
€ 100
售出
您的出价被超越
售出
Richard Bisschop, 1849-1926, "Voor de preek" Kerkinterieur met personen, olieverf op doek, 76 x 90 cm.
More...
€ 1,400
售出
您的出价被超越
售出
6-Lichts koperen kroonluchter met kristallen pegels
More...
€ 120
售出
您的出价被超越
售出
Antiek rijkbewerkte notenhouten bijzettafel, h.74 x b.67 x d.66 cm.
More...
€ 75
售出
您的出价被超越
售出
Blauw/wit met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen schotel,18e eeuws diam.38 cm.
More...
€ 850
售出
您的出价被超越
售出
Handgeknoopt Ziegler vloerkleed, 242 x 200 cm.
More...
€ 380
售出
您的出价被超越
售出
Geelkoperen ton, geflankeerd door twee leeuwenkoppen, en met decor van eikenbladeren, schepen en huisjes met molen, h.55 cm.
More...
€ 35
售出
您的出价被超越
售出
Koop van 40 stuks terracotta wijnhouders (stapelbaar)
More...
€ 180
售出
您的出价被超越
售出
Koop van 41 stuks terracotta wijnhouders (stapelbaar)
More...
€ 170
售出
您的出价被超越
售出
€ 45
售出
您的出价被超越
售出
Wedgwood Jasperware vaas en een dekselpotje, h.17 cm.
More...
€ 70
售出
您的出价被超越
售出
Lladro Spanje, porseleinen luitspeler op houten voetstuk, h.31 cm.
More...
€ 50
售出
您的出价被超越