Welcome to the auction!
Close1345 - 1098 of 1098 results
Buy now
Verzilverde gegraveerd dienblad, h.7 x b.61 x d.38 cm.
More...
€ 120
Buy
Outbid
Buy now
18 Kt. gouden ring bezet met robijn, rm 18,5, 4,75 gram
More...
€ 280
Buy
Outbid
Buy now
18 Kt. gouden ring bezet met diamant, rm 17,25, 6,97 gram
More...
€ 425
Buy
Outbid
Buy now
18 Kt. gouden hanger bezet met diamant aan collier, 7,32 gram
More...
€ 450
Buy
Outbid
Buy now
Bloedkoralen armband met 14 kt. gouden slot, 6,00 gram
More...
€ 280
Buy
Outbid
Buy now
Koenraat Heck, Amsterdam 1678, Amsterdams staand horloge in palissanderhouten kast, 18e eeuw, uurwerk volledig gerestaureerd 2013,h.260 x b.44 x d.24 cm.,
More...
€ 2,400
Buy
Outbid
Buy now
6 Fuchsia volledig met velours gestoffeerde eetkamerstoelen
More...
€ 700
Buy
Outbid
Buy now
14 Kt. gouden ring bezet met diamant, rm 17, 6,89 gram
More...
€ 320
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 700
Buy
Outbid
Buy now
Openwork yellow in high-gloss lacquered Chinese cabinet with 4 doors and 3 drawers, h.138 x w.147 x d.40 cm.
More...
€ 1,000
Buy
Outbid
Buy now
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed met florale motieven, 350 x 277 cm.
More...
€ 300
Buy
Outbid
Buy now
Antieke koloniale dekenkist, h.55 x b.31 x d.56 cm.
More...
€ 400
Buy
Outbid
Buy now
18 Kt. gouden ring bezet met groene steen, 4,50 gram
More...
€ 280
Buy
Outbid
Buy now
18 Kt. gouden hanger i.v.v. een paard, 8,96 gram
More...
€ 550
Buy
Outbid
Buy now
Antieke Franse eikenhouten 2-deurs kast, h.193 x b.144 x d.63 cm.
More...
€ 300
Buy
Outbid
Buy now
Antieke rijk bewerkte Zeeuwse 4-deurs kast met 2 laden, h.124 x b.156 x d.55 cm.
More...
€ 600
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 800
Buy
Outbid
Buy now
Monogram C.van B = Charles Christian van Beveren, Mechelen 1809-1850 Amsterdam, Schaatsende jongen achter Koek-en-Zopie slede, olieverf op doek, 40 x 33 cm.
More...
€ 1,100
Buy
Outbid
Buy now
Antique oak with walnut and rosewood 2-door cushion cabinet resting on ball feet, h.160 x w.144 x d.63 cm.
More...
€ 600
Buy
Outbid
Buy now
Cornelius Hendrik Rogge (1932), Het Sexueele vraagstuk, gemaakt voor de verjaardag van Henk Peeters, gedateerd 2006, 42 x 29,5 cm.
More...
€ 30
Buy
Outbid
Buy now
18 Kt. gouden ring bezet met diamant, rm 16,75, 6,90 gram
More...
€ 425
Buy
Outbid
Buy now
Antieke eikenhouten Utrechtse poortkast, 18e eeuw, h.215 x b.173 x d.70 cm.
More...
€ 600
Buy
Outbid
Buy now
Japanse aquarel geïnspireerd door Utamaro, Beauty à la Tokyo, vervaardigd voor Henk en Truus Peeters, gedateerd 1995, 59 x 49 cm.
More...
€ 30
Buy
Outbid
Buy now
A.F. Zürcher, 1826-1876, Interieur met moeder en twee kinderen, olieverf op doek, 70 x 50 cm., provenance particuliere collectie
More...
€ 750
Buy
Outbid
Buy now
Toegeschreven aan Willem Bodeman,(leerling van B.C. Koekkoek), Landschap met personen, olieverf op doek, 60 x 75 cm.
More...
€ 1,500
Buy
Outbid
Buy now
18 Kt. gouden ring bezet met turkoois, rm 17, 5,80 gram
More...
€ 340
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 150
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 800
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 240
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 75
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 240
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 450
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 150
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 150
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 150
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 450
Buy
Outbid