Sluiten1297 - 1098 van 1098 resultaten
Verzilverde gegraveerd dienblad, h.7 x b.61 x d.38 cm.
€ 120
18 Kt. gouden ring bezet met robijn, rm 18,5, 4,75 gram
€ 280
18 Kt. gouden ring bezet met diamant, rm 17,25, 6,97 gram
€ 425
18 Kt. gouden hanger bezet met diamant aan collier, 7,32 gram
€ 450
Bloedkoralen armband met 14 kt. gouden slot, 6,00 gram
€ 280
Koenraat Heck, Amsterdam 1678, Amsterdams staand horloge in palissanderhouten kast, 18e eeuw, uurwerk volledig gerestaureerd 2013,h.260 x b.44 x d.24 cm.,
€ 2.400
6 Fuchsia volledig met velours gestoffeerde eetkamerstoelen
€ 700
14 Kt. gouden ring bezet met diamant, rm 17, 6,89 gram
€ 320
€ 700
€ 1.000
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed met florale motieven, 350 x 277 cm.
€ 300
Antieke koloniale dekenkist, h.55 x b.31 x d.56 cm.
€ 400
18 Kt. gouden ring bezet met groene steen, 4,50 gram
€ 280
18 Kt. gouden hanger i.v.v. een paard, 8,96 gram
€ 550
Antieke Franse eikenhouten 2-deurs kast, h.193 x b.144 x d.63 cm.
€ 300
Antieke rijk bewerkte Zeeuwse 4-deurs kast met 2 laden, h.124 x b.156 x d.55 cm.
€ 600
€ 800
Monogram C.van B = Charles Christian van Beveren, Mechelen 1809-1850 Amsterdam, Schaatsende jongen achter Koek-en-Zopie slede, olieverf op doek, 40 x 33 cm.
€ 1.100
Antieke eiken met noten en palissanderhouten 2-deurs kussenkast rustend op bolpoten, h.160 x b.144 x d.63 cm.
€ 600
Cornelius Hendrik Rogge (1932), Het Sexueele vraagstuk, gemaakt voor de verjaardag van Henk Peeters, gedateerd 2006, 42 x 29,5 cm.
€ 30
18 Kt. gouden ring bezet met diamant, rm 16,75, 6,90 gram
€ 425
Antieke eikenhouten Utrechtse poortkast, 18e eeuw, h.215 x b.173 x d.70 cm.
€ 600
Japanse aquarel geïnspireerd door Utamaro, Beauty à la Tokyo, vervaardigd voor Henk en Truus Peeters, gedateerd 1995, 59 x 49 cm.
€ 30
A.F. Zürcher, 1826-1876, Interieur met moeder en twee kinderen, olieverf op doek, 70 x 50 cm., provenance particuliere collectie
€ 750
Toegeschreven aan Willem Bodeman,(leerling van B.C. Koekkoek), Landschap met personen, olieverf op doek, 60 x 75 cm.
€ 1.500
18 Kt. gouden ring bezet met turkoois, rm 17, 5,80 gram
€ 340
€ 150
€ 800
€ 240
€ 75
€ 240
€ 450
€ 150
€ 150
€ 150
€ 450