49 - 96 of 1098 results
Sold
Willem Maris (Jbzn), Den Haag 1872-1929, Twee badende meisjes, sepia aquarel, gedateerd '22, 143 x 98 cm.
More...
€ 1,600
Sold
Outbid
Sold
Eikenhouten Art Deco kamer ensuite dubbele klaptussendeuren met glas in lood, h.211,5 x b.86,5 en coromandelhouten handvatten met bijpassend bovenlicht, 44 x 175 cm. en kozijnlatten
More...
€ 380
Sold
Outbid
Sold
Blauw/wit Chinees porseleinen schotel met zilveren hengsel, diam.32 cm.
More...
€ 150
Sold
Outbid
Sold
Bergkristallen buffel op houten voetstuk, h.19 x L.30 x b.15 cm.
More...
€ 450
Sold
Outbid
Sold
Rozenburg Den Haag, met vlinders en bloemen beschilderde aardewerken sieroorvaas, defect aan voet, h.27,5 x b.18 cm.
More...
€ 130
Sold
Outbid
Sold
Atelier Leo Gestel, 1881-1941, Landschap in Ertsgebergte, krijttekening, 34 x 26 cm.
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
Simon Andreas Krausz (Krauss), Den Haag 1760-1825 Den Haag, Boerin met koeien in Hollands rivierlandschap, olieverf op paneel, 31 x 39 cm.
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
Foscarini, staande rode design booglamp met rode kap, h.200 x b.150 cm.
More...
€ 425
Sold
Outbid
Sold
Ronde Italiaanse Tulip Tafel Uitschuifbaar met een bijpassend tussenblad, h.77 x diameter 120 cm. verlengbaar met 50 cm.
More...
€ 300
Sold
Outbid
Sold
Rijkbewerkte Djokja 3e gehalte zilveren broodmand, h.6 x L.33 x b.21 cm., 445 gram
More...
€ 260
Sold
Outbid
Sold
Gelithografeerd mechanisch blikken vliegtuig, 40/50-jaren (werkend)
More...
€ 450
Sold
Outbid
Sold
Henk van Leeuwen van Oudewater, Ter Aar 1890-1972, Gezicht op Venetië, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
More...
€ 500
Sold
Outbid
Sold
M.O.L. Loosdrecht, 6 met korenbloemen gedecoreerde porseleinen borden, diam.26 cm.
More...
€ 220
Sold
Outbid
Sold
€ 425
Sold
Outbid
Sold
Ernst Anders, 1845-1911, Magdeburg 1845-1911 Mölln, Moeder met baby bij een opengeslagen raam, olieverf op paneel, 55 x 34 cm.
More...
€ 300
Sold
Outbid
Sold
Wilkens, 1e gehalte zilveren bestek, massief zilver gewicht 2160 gram en messen, 889 gram
More...
€ 1,200
Sold
Outbid
Sold
H. van Gessel, pseudoniem voor Gerardus Johannes Delfgaauw, Den Haag 1882-1947 Den Haag, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 38 x 59 cm.
More...
€ 90
Sold
Outbid
Sold
Martinus Jacobus Nefkens, Hedikhuizen 1866-1941 Ede, Larens interieur met moeder en kinderen, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
More...
€ 220
Sold
Outbid
Sold
Martinus Jacobus Nefkens, Hedikhuizen 1866-1941 Ede, Moeder en kind met geit in de tuin voor boerderij, olieverf op doek, 81 x 60 cm. of 84 x 104 cm.
More...
€ 650
Sold
Outbid
Sold
Opengewerkt Indonesisch houtsnijwerk met paard en wagen en personen in landschap, 180 x 91 cm.
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
2-Zits bankstel met rode stof bekleed met daarop een patroon van lauwerkransen, h.80 x b.162 x d.80 cm.
More...
€ 45
Sold
Outbid
Sold
Gepolychromeerd gipsen beeld van Napoleon (kleine beschadiging aan de voeten), h.73 cm.
More...
€ 180
Sold
Outbid
Sold
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Bedelaars bij de tempel, handgesigneerde ets, gedateerd 1910, 71 x 61 cm.
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
2 Flightcase nachtkasten, h.61 x b.42 x d.40 cm.
More...
€ 65
Sold
Outbid
Sold
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Personen en kamelen bij stad, handgesigneerde ets, nr.9, 35 x 12 cm.
More...
€ 140
Sold
Outbid
Sold
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Moskee L a har, handgesigneerde ets, gedateerd 1895, nr.12, 49 x 36 cm.
More...
€ 280
Sold
Outbid
Sold
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Straat met blinde man, handgesigneerde ets, nr.41, 26 x 21 cm.
More...
€ 120
Sold
Outbid
Sold
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Straatje met ossekar en wagen, handgesigneerde ets, nr.43, 14 x 19 cm.
More...
€ 80
Sold
Outbid
Sold
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Moskee met mannen en kamelen, handgesigneerde ets, 20 x 14 cm.
More...
€ 100
Sold
Outbid
Sold
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Overdekte straat in Caïro, handgesigneerde ets,
nr.250/61, 37 x 26 cm.
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Soldaten te paard voor paleis, handgesigneerde ets, nr.26, 22 x 17 cm.
More...
€ 130
Sold
Outbid
Sold
€ 190
Sold
Outbid
Sold
Notenhouten trapvormige brievenkast, h.33 x b.20 x d.30 cm.
More...
€ 120
Sold
Outbid
Sold
Koop van een antieke toverlantaarn en een Agfa inklapcamera
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
2 Ingelegde mahoniehouten en 2 koperen gordijnrail embrasses
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
Antieke Italiaanse loden dolfijnenspuiter met kraan (ijzeren standaard ontbreekt), 19e eeuw
More...
€ 150
Sold
Outbid
Sold
More...
€ 150
Sold
Outbid
Sold
Koopje van 9 Delftse tegels w.o. met gekleurde haan
More...
€ 120
Sold
Outbid
Sold
€ 50
Sold
Outbid
Sold
Koop van 6 gordijn embrasses, diverse oude haken en een blok met gewichten
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
2 Paar koperen gordijn embrasses i.v.v. bloemen en handen
More...
€ 150
Sold
Outbid
Sold
Glasfabriek Leerdam, Annagroene karaf en 5 glaasjes op schotel
More...
€ 50
Sold
Outbid
Sold
€ 25
Sold
Outbid
Sold
€ 30
Sold
Outbid
Sold
Koop van 2 Gien schotels en een replica vaas naar Colenbrander
More...
€ 45
Sold
Outbid
Sold
Art Deco tafellamp met gemarmerde glazen kap op verzilverd bronzen voet, h.46 cm.
More...
€ 190
Sold
Outbid
Sold
Aluminium flightcase dressoir, h.73 x b.180 x d.46 cm.
More...
€ 280
Sold
Outbid