5:36:59

82Online+live

Christopher Gould (werkzaam 1662 - 1718 Londen), antieke longcase staand horloge gevat in ebbenhouten kast, 18e eeuw, uurwerk gesigneerd "Chr Gould Londini Fecit", met datum- en seconde aanduiding, h.208 x b.42 x d.24 cm.

€ 19.000 - € 28.000
Startbod
€ 19.000
Nog geen biedingen

Online bieden sluit over
7u 53m
Aanvang live zitting
17-12-2018 14:00

  • Direct bod
  • Automatisch bod instellen

Dit kavel maakt deel uit van een live zitting. Dat betekent dat de veiling na de online sluitingstijd live gecontinueerd zal worden (uiteraard ook met online broadcast via onze website). Indien u niet in de gelegenheid bent de live veiling bij te wonen of online via de te volgen, kunt u het beste een automatisch bod voor sluitingstijd indienen.