7:21:12

23Online+live

12 Blauw/wit Chinees porseleinen schotels en bijpassende kommen met decoratie van lange lijzen en bloemen, gemerkt aan onderkant met Yu merk, te dateren 19e eeuw (4 schotels defect)

€ 150 - € 220
Startbod
€ 120
Huidig bod
€ 160
Online bieden sluit over
6u 8m
Aanvang live zitting
17-12-2018 14:00

  • Direct bod
  • Automatisch bod instellen

Dit kavel maakt deel uit van een live zitting. Dat betekent dat de veiling na de online sluitingstijd live gecontinueerd zal worden (uiteraard ook met online broadcast via onze website). Indien u niet in de gelegenheid bent de live veiling bij te wonen of online via de te volgen, kunt u het beste een automatisch bod voor sluitingstijd indienen.