1:00:17

163Live

Collingwood & Co., gemerkt met een Commemorative stempel ter gelegenheid van gouden jubileum van Queen Elizabeth II, 2002, massief zilveren schaaltjes, diam.8 cm., 31 gram in bijpassend etui, London, jaarletter 1953 kroningsjaar

€ 200 - € 280
Startbod
€ 150
€ 550