8:53:52

2Online+live

Antieke Franse rondom met landschap en personen beschilderde emaille snuifdoos met verguld zilveren omranding, met jaarletter A = Parijs, 1741 en een meesterteken WL, h.3 x b.8,5 x d.6,7 cm.

€ 1.000 - € 1.400
Startbod
€ 750
€ 850