1:04:29

1Live

Dirk Smorenberg, Alkmaar 1883-1960 Oud Loosdrecht, Waterlelies, olieverf op doek, gedateerd 1922, 63 x 50 cm. "in authentieke handgesneden 'Smorenberg' lijst"

€ 4.000 - € 6.000
Startbod
€ 4.000
€ 5.000