7:19:56

Niet meer beschikbaar
10Timed-online

Amstel porseleinen kop en schotel met een maritieme voorstelling met o.a. zeilschepen en mensen die staan te wachten op het veer (haarlijn in kop), Ouder-Amstel, 18e eeuw

Loc.3
€ 300 - € 425
Startbod
€ 300