16:02:44

Niet meer beschikbaar
1114

Antieke ingelegde Duitse 3-laden commode afgezet met bronzen beslag en afgedekt met marmeren blad, 19e eeuw, h.91 x b.115 x d.54 cm.

€ 1.000 - € 1.400
Startbod
€ 1.000