23:26:36

Loosdrechts porseleinen serviesdeel bestaande uit een ronde en een ovale schaal met decoratie van korenbloemen, waarvan 1 schaal gerestaureerd, een gerestaureerde deksel terrine, Nast à Paris, een met korenbloemen gedecoreerde porseleinen koffiepot en dekselbak en divers niet gesigneerd met korenbloemen gedecoreerd porselein

€ 800 - € 1.200
Startbod
€ 600
€ 850