21:20:41

Niet meer beschikbaar
168

Kasper Niehaus, Groningen 1889-1974 Bergen (N.H.), Zondag langs de rivier, olieverf op doek, gedateerd '09, 109 x 140 cm. Tentoonstelling: Arnhem, Museum voor Moderne Kunst, 'Kasper Niehaus 1889-1974 - Het aardse paradijs: Schilder - kunstcriticus - verzamelaar', 14 juli-16 sept. 2007. Annotatie op spieraam: '1924 sur [sic] La Meuse C.N.'

€ 11.000