21:21:36

Sal Meijer, Amsterdam 1877-1965 Blaricum, Poesje, olieverf op doek, 25 x 30 cm. Provenance: particulier bezit; in de jaren '50 rechtstreeks bij kunstenaar aangekocht door familie van huidige eigenaar (met herkomstverklaring)

€ 8.000 - € 12.000
Startbod
€ 5.000
€ 6.500