21:22:55

97

Poederblauw Chinees porseleinen YenYen vaas met fijn beschilderde vuurvergulde decoratie van een draak en feniks, 19e eeuw, goede conditie. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen 1970 - 2000

€ 800 - € 1.200
Startbod
€ 800
€ 1.100