0:56:12

135

Twee gepolychromeerd Chinees porseleinen Mandarijn vazen uit de Qianlong periode (1736 - 1795) gevat in vuurverguld bronzen monturen uit de 19e eeuw, h.34,5 cm. Conditie: één gerestaureerd en de bodems doorboord, gezien voormalig gebruik als lampvoet. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen 1970 - 2000

€ 500 - € 700
Startbod
€ 500
€ 1.200