10:02:28

2 Oude Europese porseleinen dekselvazen (1 deksel gerestaureerd) met polychrome decoratie van bloemenmanden naar Chinees voorbeeld, 19e eeuw, h.41 cm.

€ 100 - € 140
Startbod
€ 75
€ 240