10:00:24

Louis Apol, Den Haag 1850-1936 Den Haag, Paard en wagen op besneeuwd landschap met op de achtergrond diverse huisjes, olieverf op doek, 42,5 x 32 cm. Provenance: particuliere collectie

Loc.3
€ 1.500 - € 2.200
Startbod
€ 1.200
€ 6.000